Dienas prieks

User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Dienas prieks

Post by Nils »

Pirmajā lapā! B)
http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/33606 ... arspej_bmw

Yeah, baby, yeah!

Vels, es te esmu vienīgais, visi vēl guļ! Es jūtos nožēlojami, man ir jāstrādā! :laugh:
Saab 900 Turbo '81
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Dienas prieks

Post by alpins »

Tas virsraksts !:laugh:
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Dienas prieks

Post by alnislacis »

Nu.. Tas, ko sapratu noraksta..

Kaut kādā tur pirmajā pusgadā
Jauni auto: 1 SAAB
Swedbankas līzingā ņemto auto līderis: SAAB

Līdz ar to jāsecina, ka runa ir par lietotiem SAAB līzingā. Nezinu vai ar to var apsveikt. Droši vien Viktors Miller arī par šo nav sajūsmā. Un lietota SAAB iegāde jau nu pilnīgi droši nav "racionālākā izvēle", kā raksts ziņo.

BMW e28 bilde virs raksta tiešām "pe tēmu". Pirmā starp tām ko google piedāvā.. :) Šķiet TVNET uz vasaru pieņēmuši praktikantus..


Kā te ir? Tiešam vairumam SAAB ir līzingā?
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Dienas prieks

Post by jastr »

jā, virsraksts labs tam rakstam :D
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Dienas prieks

Post by mrpinkeyes »

Nils wrote:Pirmajā lapā! B)
http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/33606 ... arspej_bmw

Yeah, baby, yeah!

Vels, es te esmu vienīgais, visi vēl guļ! Es jūtos nožēlojami, man ir jāstrādā! :laugh:

idiotisks raksts ar idiotisku virsrakstu :angry:
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Dienas prieks

Post by KurBads »

Nils wrote: Es jūtos nožēlojami, man ir jāstrādā! :laugh:
es ar ... strādāju.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Dienas prieks

Post by Nīgrais »

"“Saab” un “Alfa Romeo” pircēji parasti ir minoritātes"

Šitais iekačā! :laugh:
alnislacis wrote: Un lietota SAAB iegāde jau nu pilnīgi droši nav "racionālākā izvēle", kā raksts ziņo.

Kā te ir? Tiešam vairumam SAAB ir līzingā?
Nu nez, man gan šķiet, ka visneracionālākā izvēle ir jebkura jauna auto iegāde, pie kam vēl līzingā.
Situācija kļūst vēl neracionālāka, ja pircējs ir cilvis, kura ienākumi ir tikai darba alga.

Vai nu mazums redzēti traģikomiski, neracionāli gadījumi laikā, kad 4 maija grupējuma ekonomiskā situācija atgriezusies tur, kur patiesībā viņai jābūt?

Vēl gads un Lada "Kaļina" pārspēs visus rakstā pieminētos zīmolus.
:laugh: :laugh: :laugh:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Dienas prieks

Post by gustavs »

Piekrītu Nīgrajam.
Tas viss kā jau visiem zināms ir liekams zem nosaukuma-apsveicam ar atgriešanos uz planētas zeme :laugh:
Bet e28 gīts :P
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Dienas prieks

Post by chippy »

Vājprātīgi noželojams raksts. Raksta sākumā viens, vidū kas cits un beigās vispār kas cits. Latviešu valodas skolotāja par šādu sacerējumu pat atzīmi man nebūtu likusi- drīzāk galvu norautu:blush:
Image
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Dienas prieks

Post by elmo »

Hondām ir ļoti laba procentu likme, tādēļ tās līzingā iet uz urrā.
Bet nu jāsaka godīgi SAAB cena ir ogogo, tāpēc jau ir jābūt baigam fanam, lai izvēlētos SAAB jauna BMW vai Lexus vietā.


Mēs jau te visi nospiedošā vairākumā esam sekondhenderi, jeb tā saucamie humpalnieki, kas brauc ar to, kas kādam ir kļuvis nevajadzīgs! :laugh:
Tas ka mēs esam lietotu un pavecu saabu braucēji patiesībā ir ļoti labi, jo ja mēs brauktu ar jauniem saabiem, kam spēkā ir garanija, mums te vispār nebūtu par ko parunāt! Ja kaut kas noplīstu, brauktu pie dīlera un nelauzītui galvu. Bet tā kā mums nevienam nav garantijas, tad pēc padoma kur ko un kā remontēt nākam uz forumu. Patiesībā jau lielākoties problēmas ar Saabiņu lielāko daļu no mums ir atvedušas uz SAAB kluba lapu un forumu.
Tā kā paldies lietotajiem SAABiem.;)
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Dienas prieks

Post by Ainars »

elmo wrote:Hondām ir ļoti laba procentu likme, tādēļ tās līzingā iet uz urrā.
Bet nu jāsaka godīgi SAAB cena ir ogogo, tāpēc jau ir jābūt baigam fanam, lai izvēlētos SAAB jauna BMW vai Lexus vietā.


Mēs jau te visi nospiedošā vairākumā esam sekondhenderi, jeb tā saucamie humpalnieki, kas brauc ar to, kas kādam ir kļuvis nevajadzīgs! :laugh:
Tas ka mēs esam lietotu un pavecu saabu braucēji patiesībā ir ļoti labi, jo ja mēs brauktu ar jauniem saabiem, kam spēkā ir garanija, mums te vispār nebūtu par ko parunāt! Ja kaut kas noplīstu, brauktu pie dīlera un nelauzītui galvu. Bet tā kā mums nevienam nav garantijas, tad pēc padoma kur ko un kā remontēt nākam uz forumu. Patiesībā jau lielākoties problēmas ar Saabiņu lielāko daļu no mums ir atvedušas uz SAAB kluba lapu un forumu.
Tā kā paldies lietotajiem SAABiem.;)
nu nu.. max aprikots 9-5 Aero ir vienaa cenaa ar puspliku audi A4... kuram tad ta cena ir ogogo..
turpretim lidziga aprikojuma BMW maksaa vismaz 2x vairak
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Dienas prieks

Post by elmo »

Ei nu, vai tad vikingos ir dabūjams jaunais 9-5!?
Un kāpēc pārmaksāt par SAAB zīmolu, ja ar opeļa bļembu ir dabūjams viss tas pats, bet ievērojami lētāk!?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Dienas prieks

Post by elmo »

Smuki velku stipri virs atļautā uz Jūrmalu pa iekšējo joslu, astē sēž Lexus, bet garām neiet. Pārkārtojos vidējā joslā, Lexus tur blakus, bet garām neiet. Aiz manis pa vidējo brauc 5 sērijas BMW, pēkšņi šim kaut kas uznāk un šis spiež no savas miskastes visu ko var izspiest un pa labo joslu mums abiem ar LEXUSU garām.Tikko bembis mums blakus labajā joslā, tā pie CENTREXA iedegās zili mirgojošā eglīte uz riteņiem un kā dulla iznesās mums visiem trim priekšā. Iebrauc vidējā joslā, man tieši priekšā, laikam nevarēja izdomāt, kuru no visiem trim ņemt ciet un tad pārkārtojās labajā un tomēr nocēla Bembuku.
Tā nu mēs ar Lexusu turpinājām ceļu līdz Jūrmalai, kamēr bembists acīm redzot skaitīja makā atlikušos lašus.

PS: atpakaļceļā, aptuveni tai pašā vietā cita CP ekipāža identiski izleca no slēpņa nesās kādu laiciņu pakaļ un nocēla labajā joslā braucošu RAV4.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Dienas prieks

Post by lawyer »

elmo wrote:Ei nu, vai tad vikingos ir dabūjams jaunais 9-5!?
Un kāpēc pārmaksāt par SAAB zīmolu, ja ar opeļa bļembu ir dabūjams viss tas pats, bet ievērojami lētāk!?
Ja domā Insignia, tad tas nebūs īsti "letāk" un "tas pats" ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Dienas prieks

Post by gustavs »

Dienas prieks. Sakrāsotie diski-beidzot mļe B)
Image
Post Reply