Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by fimbars »

Jāpadomā. :D
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by maris »

sludinājumā atradu interesantu auto Lietuvā - pēc aprakstta un bildēm OK , cena Ok , netālu no Latvijas robežas . Zvanu - atbilde , runāju tikai lietuviski :snooty: Piedāvāju angliski , vāciski , krieviski nu galu galā latviski . Nekā . Tikai lietuviski :hand: Ar to arī mūsu komunikācija beidzās . Nezināju ka Lietuvā tādi cilvēki ir , lai gan , kā man te viens kolēģis teica , visi kas zin svešvalodas jau ir aizbraukuši palikuši tikai tādi ... :whistle:
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by fimbars »

Noķer kādu lietuvieti tepat,lai sarunā! :D
Kādreiz uz viņu tirgiem braucot ar vajadzēja kādu viņējo ņemt līdz, uzreiz citu cenu varēja dabūt.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by lawyer »

maris wrote: Fri Dec 08, 2017 11:52 am sludinājumā atradu interesantu auto Lietuvā - pēc aprakstta un bildēm OK , cena Ok , netālu no Latvijas robežas . Zvanu - atbilde , runāju tikai lietuviski :snooty: Piedāvāju angliski , vāciski , krieviski nu galu galā latviski . Nekā . Tikai lietuviski :hand: Ar to arī mūsu komunikācija beidzās . Nezināju ka Lietuvā tādi cilvēki ir , lai gan , kā man te viens kolēģis teica , visi kas zin svešvalodas jau ir aizbraukuši palikuši tikai tādi ... :whistle:
Tā nav, zinu! :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by 9001 »

ifka wrote: Thu Dec 07, 2017 5:28 pm Eech, numura deelj vien ir veerts panjemt par peedeejo ciparu. Gan jau iespejams veel nedaudz diskuteet par cenu. Kkaa arii LPT piee taada uzdotaa nobraukuma, skjiet ilgtspeejiigaks par HOT, bet speciaalistiem, varbut, ir cits viedoklis.
CSDD kā izvēles nr, xx-900 izmaksā lētāk (un ar mazāku čakaru) nekā tur viņu tirgo atsevišķi.
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by fimbars »

550 kopā ar numuru.
Pa 400 būtu gatavs ņemt. :D Izskatās pēc OEM maģa.
User avatar
saabmats
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 249
Joined: Fri Feb 05, 2016 7:54 pm
Location: Liepāja

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by saabmats »

Tur pēdējā bildē mauc uz 140 km/h, bet aizmugures labās durvis ir vaļā. :shock::mrgreen:
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by Vilcins »

9001 wrote: Fri Dec 08, 2017 6:00 pm
ifka wrote: Thu Dec 07, 2017 5:28 pm Eech, numura deelj vien ir veerts panjemt par peedeejo ciparu. Gan jau iespejams veel nedaudz diskuteet par cenu. Kkaa arii LPT piee taada uzdotaa nobraukuma, skjiet ilgtspeejiigaks par HOT, bet speciaalistiem, varbut, ir cits viedoklis.
CSDD kā izvēles nr, xx-900 izmaksā lētāk (un ar mazāku čakaru) nekā tur viņu tirgo atsevišķi.
Nu cik tad izmaksā xx900 numurs csdd, tādus numurus vairs nevar izvēlēties pie listes, tapat ka piemēram xx 85.,ja nu vienīgi lielais direktors baigais draugs
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by Vilcins »

Tagad parasts, smirdigs numurs csdd mākas 140 eiro, pieņemsim kk1515, vot sitadi sudi tur stāv izvēles listē
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by Ainars »

900 var dabuut izveelee... vel nesen bija.
Var ari rezerveet, ja paveicas arii dabuut...

Divciparus vairs nedod
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by fimbars »

saabmats wrote: Fri Dec 08, 2017 7:45 pm Tur pēdējā bildē mauc uz 140 km/h, bet aizmugures labās durvis ir vaļā. :shock::mrgreen:
Tā gadās. :D
Gadījums iz dzīves un servisa laikiem par līdzīgu situāciju. :)
Servisā kurā strādāju kopām liela Liepājas uzņēmuma mašīnas.Atbrauc viens no priekšnieku šoferiem uz kārtējo apkopi(Passat B5,tajos laikos kruts auto),mans kolēģis iesācējs uzdzen uz pacēlāja,samaina eļļu,pārbauda ritošo un brauc nost.Noripina no tā četrstatņieka un ārā nekāpj,sēž,slēgā aizdedzi un stulbi blenž panelī,Pieeju un prasu kas par lietu,šis saka kaut kas saplīsis,bet es tur neesmu vainīgs! :D Paskatos uz paneli a tur spidometrs stāv uz 120km/h un kilometri griežas.Nomierinu kolēģi un saku,ka paskatīšos kas par lietu.Izgāju uzpīpat un zvanu tam šoferim.Pirmais jautājums-kur tev tas slēdzis kilometru tīšanai? :D Šis protams izliekas par beigtu,es saku, nu ja brauc pie mums tad vismaz neaizmirsi izslēgt,lai visi te nebrīnās.Kopš tā brīža man bija pieeja degvielai pa lēto. :D
Šoreiz gan vienkārši durvju kontrole nestrādā.
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by 9001 »

Vilcins wrote: Fri Dec 08, 2017 8:10 pm
9001 wrote: Fri Dec 08, 2017 6:00 pm
ifka wrote: Thu Dec 07, 2017 5:28 pm Eech, numura deelj vien ir veerts panjemt par peedeejo ciparu. Gan jau iespejams veel nedaudz diskuteet par cenu. Kkaa arii LPT piee taada uzdotaa nobraukuma, skjiet ilgtspeejiigaks par HOT, bet speciaalistiem, varbut, ir cits viedoklis.
CSDD kā izvēles nr, xx-900 izmaksā lētāk (un ar mazāku čakaru) nekā tur viņu tirgo atsevišķi.
Nu cik tad izmaksā xx900 numurs csdd, tādus numurus vairs nevar izvēlēties pie listes, tapat ka piemēram xx 85.,ja nu vienīgi lielais direktors baigais draugs
Arnijs pirms nedēļas šeit pat rakstīja ka neesot bijis problēmas paņemt pa valsts cenu 150. Kādi viņam draugi vai cik paveicies to nu es nezinu. Čalis par EU gribēja 125+ SAABA gada nodoklis+SAAbam jauns Nr un apmaksāt visus izdevumus
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by elmo »

fimbars wrote: Fri Dec 08, 2017 9:16 pm
saabmats wrote: Fri Dec 08, 2017 7:45 pm Tur pēdējā bildē mauc uz 140 km/h, bet aizmugures labās durvis ir vaļā. :shock::mrgreen:
Tā gadās. :D
Gadījums iz dzīves un servisa laikiem par līdzīgu situāciju. :)
Servisā kurā strādāju kopām liela Liepājas uzņēmuma mašīnas.Atbrauc viens no priekšnieku šoferiem uz kārtējo apkopi(Passat B5,tajos laikos kruts auto),mans kolēģis iesācējs uzdzen uz pacēlāja,samaina eļļu,pārbauda ritošo un brauc nost.Noripina no tā četrstatņieka un ārā nekāpj,sēž,slēgā aizdedzi un stulbi blenž panelī,Pieeju un prasu kas par lietu,šis saka kaut kas saplīsis,bet es tur neesmu vainīgs! :D Paskatos uz paneli a tur spidometrs stāv uz 120km/h un kilometri griežas.Nomierinu kolēģi un saku,ka paskatīšos kas par lietu.Izgāju uzpīpat un zvanu tam šoferim.Pirmais jautājums-kur tev tas slēdzis kilometru tīšanai? :D Šis protams izliekas par beigtu,es saku, nu ja brauc pie mums tad vismaz neaizmirsi izslēgt,lai visi te nebrīnās.Kopš tā brīža man bija pieeja degvielai pa lēto. :D
Šoreiz gan vienkārši durvju kontrole nestrādā.
Taksometru skaitītājiem arī liek "turbīnas". :)
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by fimbars »

Tā varētu būt.Citi tin atpakaļ,citi uz priekšu. :D
Turpinājums stāstam
Lielais uzņēmums sapirka jaunas mašīnas no viena pietuvināta Liepājas dīlera,paņēma valsts garantētu kredītu un sāka iet uz galu.Mana darbavieta līdzarto arī,bet es jau kaut kādus gadus biju sācis piekopt privātpraksi.Šoferi ar privātajām brauca pie manis un daži priekšnieciņi arī.Biju nesen iegādājis jaunu china VagCom un nejauši piebrauca tas pats šoferis ar garantijas T5.Parunāt kaut ko par viņa privāto auto un starp citu izmeta, ka dīleri netiek galā ar viņa automāta problēmām.Intereses pēc pieslēdzos, lai pārbaudītu ķīnieša iespējas.Paskatījos kārbu un devu mājienu ko lai pasaka tam servisam,lai paskatās(tobrīd tur bija jaunpieņemts autoelektriķis kurš pie manis bija praksē).Tad patestēju iespējas un paskatījos visus blokus.Protams biju pārsteigts, ka pusgadu vecam auto ir čupa ar komunikācijas problēm starp blokiem.Bet tagad saprotu, ka VAG tas ir normāli.Pārsteigumu radīja ABS bloks.Jautāju šoferim vai viņš visu laiku ar vienu riteni brauc? :D Viņš nosarka un nobālēja un pajautāja vai to tā var redzēt. :D Nomierināju, ka neviens aiz gara laika tik dziļi neraksies.Impulsu devēju spidometra tīšanai slēdza pie viena riteņa ABS devēja,bet vēsturē var redzēt katra devēja noskrējienu.
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Post by 9001 »

Atcero kā vecos laikos radiņš tina kolhoza bobikam: spidometru nost ,un uz brīvdienām pie plašu atskaņotāja ar 78 apgriezieniem minūtē klāt, lai tin atpakaļ :)
Post Reply