Offtop 2. daļa

User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Offtop 2. daļa

Post by edijs »

Savulaik mēs arī arī kolēģiem mēdzām uzsist.. bet kur tie gadi, nu jau stīvums kaulos.

Man pie mājām kā reiz ir volejbola laukums pļavas vidū, smiltiņa + tīkls. Atari. Varbūt tiešām saabisti var kādu pievakari savākties?
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Offtop 2. daļa

Post by Vilcins »

Jāpagaida siltāks laiks, un tad jau varētu, savadak vēl ziemā laukā.
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re: Offtop 2. daļa

Post by ifka »

Laukums Ataros ir redzeets - tiiri taa neko - vieniigi peecspeeles peldei tuvaakaa vieta taada pasha nosaukuma ezers ca. kilometra attaalumaa. Lai vai kaa - es gatavs pievienoties.

Laiks, skjiet, labaaks nekljuus. Shajaa apviduu dabasmaate parasti daavaa dazjas sausas in saulainas riita stundas - briivdienaas jaaizmanto taas, vai arii jaaskataas prognozee.
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Offtop 2. daļa

Post by Karina »

Man Bolderāja un Atari apmēram vienādā attālumā no mājas :)

Bet skatos, komanda jau gatava, otra jau arī gandrīz pilna. 8)
Spēlējot vienīgi vējš un slapjums traucē. Ir kādam jēdzīgas laika prognozes zināmas? Es tik gismeteo ieskatos, bet tas tā, apmēram lai saprastu, ārā ziema vai vasara. Lielākas precizitātes tur nav.

Tagad Edij, no Tevis viss atkarīgs, kad varam braukt uz Tavu laukumu? :dance:
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Offtop 2. daļa

Post by edijs »

Tas nav mans laukums. :dance: Bet Ataru ciema sporta laukums. Godīgi sakot, kopš laukuma izveides tik pāris reizes ar bērniem esmu futbola bumbu uzsitis, tas arī viss. Kaimiņi kripatu aktīvāki, aptuveni reizi nedēļā kāds bariņš salasās uz pāris stundām pievakarē. Teorētiski pastāv iespēja, ka izvēlētajā datumā un laikā kāds jau ir priekšā, diemžēl nekādas pierakstu sistēma nav ieviesta. No otras puses - pastāv iespēja, ka būs papildus spēlētāji.

Man tas ir tieši pie vārtiem, tā ka, ja tauta sabriest, es pieskaņošos jebkurā dienā un laikā. :dance:

Un nav arī obligāti Ataros, lai es pievienotos. Moto mugurā esmu gana mobils, lai aizbrauktu uz jebkuru citu vietu.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Offtop 2. daļa

Post by Karina »

Rīt izskatās, ka sola labu laiku. Kurš tiek rītdien? Ja tiek, cikos?
Es rīt tieku jebkurā laikā.
Tad organizējamies Ataros? Vai tīkls laukumā ir? Un bumba kādam ir?
Un varētu precīzāku adresi, kur tas laukums atrodas?

Baigi daudz jautājuma zīmes :lol::lol:
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Offtop 2. daļa

Post by Karina »

Reti Latvijā gadās tik labvēlīgi laikapstākļi bumbošanai. Vajadzētu jau izmantot šo iespēju ;)

No rītdienas jau atkal sola katru dienu lietu un negaisu.
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: Offtop 2. daļa

Post by Gac »

Gan jau esat dzirdējuši par pēdējā laikā, tā teikt, tendencēm auto zādzību jomā. Maijā, starp citu, ir aizgājis viens 9-3 NG Saabs (2006.-2008.gada).
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
Brand
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 690
Joined: Wed May 07, 2014 10:37 pm
Location: Ogre/Rīga

Re: Offtop 2. daļa

Post by Brand »

sakrājušies daži AIR BAGI. kaut kādi 5-7 gabali :D cik būtu braukt gribētāji ciemos paspridzināt? :)
SellParts
+37128710049


9-5 '02 B235R /sold
9-5 '07 B235R /sold
9-3 '08 Z19DTH+
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Offtop 2. daļa

Post by Aigars »

Neņemiet ļaunā, ja jautājums liksies pastulbs, bet gribētos dzirdēt pieredzējušāku braucēju viedokli, jo pašam Saab ir pirmā un pagaidām vienīgā automašīna. Tātad jautājums - kādu automašīnu sev izvēlētos no praktiskā viedokļa (izņemot Saab) - galvenais aspekts būtu, lai nerūsē kā Mazda un ir salīdzinoši lēts uzturēšanā... Gads ne vecāks par 2004., budžets līdz 7000. Pašam vizuāli patīk A4, bet ar tiem neko nevar saprast - lūstot kaut kādas seškantes, kuras sabojājot eļļas sūkni un turbīnu, 2.5 motori vispār esot mēsli, tad vēl sprauslas utt., tāpēc tāds varbūt pastulbs jautājums. Būtu pateicīgs par Jūsu viedokļiem. :)
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Offtop 2. daļa

Post by Vilcins »

Bmw x3 ar 3.0 dizeli, apmierinās visas tavas vajadzības.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Offtop 2. daļa

Post by lawyer »

Sķiet, ka katram brendam ir savas problēmas :snooty:

Brīnumaini, bet A4 arī rūsē, manam brālēnam priekšpēdējā paaudzes Avant 2.0TDI (2011.gads škiet), bet arkas jau burbuļos :doh:

Es skatītos uz Hondu, bet tai tikai benzīnnieki esot sakarīgi. Varbūt Avensis otrā paaudze. BMW e90 šķiet ir bez lielām šaizēm, bet šajā cenu kategorijā jau būs pamatīgi palietots :shifty:

Bet ko Tev vajag? Tikai savu pakaļu pārvadāt? Kāds nobraukums?
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Offtop 2. daļa

Post by Aigars »

lawyer wrote: Mon Sep 25, 2017 12:14 am Sķiet, ka katram brendam ir savas problēmas :snooty:

Brīnumaini, bet A4 arī rūsē, manam brālēnam priekšpēdējā paaudzes Avant 2.0TDI (2011.gads škiet), bet arkas jau burbuļos :doh:

Es skatītos uz Hondu, bet tai tikai benzīnnieki esot sakarīgi. Varbūt Avensis otrā paaudze. BMW e90 šķiet ir bez lielām šaizēm, bet šajā cenu kategorijā jau būs pamatīgi palietots :shifty:

Bet ko Tev vajag? Tikai savu pakaļu pārvadāt? Kāds nobraukums?
Tieši tā - pārvadāt savu pakaļu. Kāzu mašīna nav vajadzīga, lai gan, protams, ka gribētos tadu, lai pašam būtu prieks skatīties :) Vairāk skatos uz praktiskumu - droši vien universāļiem - atkārtošos, bet patīk A4, Passat B6 - kaut kādi tādi. Nobraukumiem nepievēršu uzmanību, jo tāpat nav lielas ticības, ka nebūs tīts - vismaz ievestajiem, ne uz vietas pirktajiem. Te ir viens konkrēts eksemplārs, bet atkal liekas, ka salīdzinoši lēts, tāpēc atkal aizdomīgs :)https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... gddjd.html
Grūti aunam, kurš pats neko no tehniskās puses nesaprot :))
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Offtop 2. daļa

Post by edijs »

Ja jau offtopic, tad var brīvi tirst... :D Manā skatījumā, A4 un B6 ir tipiski pelēkās masas pārvietošanās rīki. Tak viņi pazūd burzmā! Apaļīgi, neizteiksmīgi.. Nebūs tā, ka pēc pusgada, izkāpjot pie veikala, atskatīties vairs negribēsies? Ja izvēle velk friču auto virzienā - tad ar bembi šāda iespējamība krietni mazāka.

Brālēnam tikko servisā viens B6 nomētājās nedēļu. Iespējams, sajūtu stiprināja fakts, ka auto celtnieku lietots, tāpēc norūsējis un piedrazots, bet jā, tas auto tāds.. pilnīgi nekāds. Grūti spriest, kādai dzeguzei būtu jāsāk man paurī kūkot, lai es nolemtu pārsēsties no 9k uz šādu lamatu.

Par tehnisko pusi - noteikti pakonsultējies pie šo brendu zinātājiem, no kurām komplektācijām jāizvairās. Tas auto, ko brālēns skrūvēja, bija apslimis ar kārbas/sajūga kaiti. Izrādījās, ka to konkrēto kārbu nemaz nav tik vienkārši atrast šrotos, un, kad beigās kaut kādu aprūsējuši sētmalē nomestu hlamu atrada (reāls kaķis maisā), par to nācās nolocīt 400 naudiņas. Liela iespēja, ka iepriekšējais saimnieks, apzinoties šādu scenāriju, laikus nogrūda par "labu cenu". Ja pareizi atceros - esot jāņem iespējami vienkāršākais salikums, laikam 1.9 bīdelis un manuālā kārba. Tai pat laikā - varbūt VW forumā par šo pasmietos tāpat kā mēs mēdzam iesmiet, kad kāds ienāk aptaujāties par Saab iegādi ar kaut kur dzirdētu viedokli "nekādā gadījumā neņem Aero".
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Offtop 2. daļa

Post by edijs »

Un vēl, atceries par zelta principu, caurskatot ss.lv dzīles - saliec filtrā parametrus, tad sakārto pēc cenas dilstoši un sāc ar dārgo galu. Es ieliku filtrā "no 2007.gada", "dīzelis" un "vismaz 3 litri", rezultātā redzu, ka tu esi šeit iemetis apskatei pašu lētāko piedāvājumu. Negribu par 100% apgalvot, ka šis princips vienmēr strādā un dārgajā galā ir labi eksmeplāri, bet lētajā pilnīgi mēsli, jo tikpat labi pusļimonu noripojušais ir tehniski uzturēts stīdziņā, tomēr kopējā tendence ir tāda, ka cenas diapazons korelē ar piedāvājuma kvalitāti.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Post Reply