Dzeki help janoperk auto

mareksb
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 86
Joined: Fri Oct 15, 2010 11:59 pm
Location: riga

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by mareksb »

vidvuds wrote:kurā placī?!
tenisa kortos kengaraga ja brauc no rigas puses uz ogres pusi tad pats pirmais placis ;) bet nu tur tiesham nekas vairs labs no bundzas nav palicis ja vins ir vizuali tads tad atliek tikai iedomaties kas tur apaksa vina daras :unsure:
bet ta jau autins ir vienkarshi seks :woohoo: un bus verts katras iegulditas kapeikas un darba minutes ;)
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by viesturs »

Gustavs wrote:Galu galā Gregers zin vienu auto,kura ekanomijas un jaudas attiecība pārspļauj iepriekš minētos :P :laugh: !

Par tēmu: volvo s/v70 nav ne vainas, tomer ieteiktu atrast labi nokomplektētu vw golf 1.9tdi,par,kuru minēju sākotnēji, būs gan jauda,gan ekonomija(4.5-6.5), labi nopakotu un neticu,ka volvo būs letāks eksplootācijā.
Bet par kādu ekanomija vareju būt runa nemot hothatch līdz galam neizprotu :laugh: un jūtu,ka arī šoreiz autors, Viesturs, mūs visus pārsteigs :laugh: ! Gaidam!
Nu taaaaa paaarsteigumssss:woohoo: Iegadats volvo v40 1.9tdi 2001g Nu pagaidaam super- sodien nomainiiju dazas lietas kuras pienaakas, priecee degvielas paterins, kaa Arnijs teica soseja 4-4.5l braucot 90 kmh, braucot 100 4.5-5.0 . Image
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by KoreFun »

Sievietes auto - universāls?:woohoo: :laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by vidvuds »

Jā, pārsteigums gan :

LAI LABI RIPO!
Image
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by elmo »

Es te nedēļu nobraukājos ar 1,6 litru dīzeļfordu pa kalnu serpantīniem!Tā mašīna taču vispār zupu nelieto!:laugh: Man ar tādu vajag!:laugh: :laugh: :laugh:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by Gregers »

viesturs wrote:
Gustavs wrote:Galu galā Gregers zin vienu auto,kura ekanomijas un jaudas attiecība pārspļauj iepriekš minētos :P :laugh: !

Par tēmu: volvo s/v70 nav ne vainas, tomer ieteiktu atrast labi nokomplektētu vw golf 1.9tdi,par,kuru minēju sākotnēji, būs gan jauda,gan ekonomija(4.5-6.5), labi nopakotu un neticu,ka volvo būs letāks eksplootācijā.
Bet par kādu ekanomija vareju būt runa nemot hothatch līdz galam neizprotu :laugh: un jūtu,ka arī šoreiz autors, Viesturs, mūs visus pārsteigs :laugh: ! Gaidam!
Nu taaaaa paaarsteigumssss:woohoo: Iegadats volvo v40 1.9tdi 2001g Nu pagaidaam super- sodien nomainiiju dazas lietas kuras pienaakas, priecee degvielas paterins, kaa Arnijs teica soseja 4-4.5l braucot 90 kmh, braucot 100 4.5-5.0 .
Vecais nu jej bogu- pastāsti kādēļ tieši V40!? Nu kādu motīvu dēļ var izlemt par šī auto iegādi!?
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by Gregers »

KoreFun wrote:Sievietes auto - universāls?:woohoo: :laugh:
Nja...tagad tā sieviete katreu reizi kāpjot tajā pelēkajā kastē varēs justies mīlēta, aprūpēta un galvenais novērtēta :laugh:
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by chippy »

elmo wrote:Es te nedēļu nobraukājos ar 1,6 litru dīzeļfordu pa kalnu serpantīniem!Tā mašīna taču vispār zupu nelieto!:laugh: Man ar tādu vajag!:laugh: :laugh: :laugh:
Čomam ir benzīnfords. Kaut kāds 2003. gada 1.6 Focus ar garo pakaļu un patēºiņš pa šoseju ~5L. Tikai lai apdzītu, prasās visiem pasažieriem kolektīvi attaisīt durvis un pastumties, lai ātrāk uzceļ. :laugh:

Sajūtas, braucot ar to autiņu ir neaprakstāmi drausmīgas :laugh:
Image
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by chippy »

Gregers wrote:
KoreFun wrote:Sievietes auto - universāls?:woohoo: :laugh:
Nja...tagad tā sieviete katreu reizi kāpjot tajā pelēkajā kastē varēs justies mīlēta, aprūpēta un galvenais novērtēta :laugh:
Man par tādu joku būtu ar mietu pa muguru un šķiršanās pieteikums.. :( :laugh:
Image
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by elmo »

A tu uztaisi trešo sīci, un tev sieva pieprasīs kā minimums Landkruīzeri!:laugh:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by elmo »

chippy wrote:
elmo wrote:Es te nedēļu nobraukājos ar 1,6 litru dīzeļfordu pa kalnu serpantīniem!Tā mašīna taču vispār zupu nelieto!:laugh: Man ar tādu vajag!:laugh: :laugh: :laugh:
Čomam ir benzīnfords. Kaut kāds 2003. gada 1.6 Focus ar garo pakaļu un patēºiņš pa šoseju ~5L. Tikai lai apdzītu, prasās visiem pasažieriem kolektīvi attaisīt durvis un pastumties, lai ātrāk uzceļ. :laugh:

Sajūtas, braucot ar to autiņu ir neaprakstāmi drausmīgas :laugh:
Benzīnfords ir un paliek benzīnfords!:laugh:
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by Ainars »

chippy wrote:
Gregers wrote:
KoreFun wrote:Sievietes auto - universāls?:woohoo: :laugh:
Nja...tagad tā sieviete katreu reizi kāpjot tajā pelēkajā kastē varēs justies mīlēta, aprūpēta un galvenais novērtēta :laugh:
Man par tādu joku būtu ar mietu pa muguru un šķiršanās pieteikums.. :( :laugh:
ar ko tad viņai butu jabrauc?
man sieva, kad ari brauca, tikai priecaajaas par saabvagonu un hondu nepieņēma ;)
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
mareksb
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 86
Joined: Fri Oct 15, 2010 11:59 pm
Location: riga

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by mareksb »

elmo wrote:A tu uztaisi trešo sīci, un tev sieva pieprasīs kā minimums Landkruīzeri!:laugh:
tur tak tad ir Grand Voyager japerk :lol:
mareksb
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 86
Joined: Fri Oct 15, 2010 11:59 pm
Location: riga

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by mareksb »

elmo wrote:
chippy wrote:
elmo wrote:Es te nedēļu nobraukājos ar 1,6 litru dīzeļfordu pa kalnu serpantīniem!Tā mašīna taču vispār zupu nelieto!:laugh: Man ar tādu vajag!:laugh: :laugh: :laugh:
Čomam ir benzīnfords. Kaut kāds 2003. gada 1.6 Focus ar garo pakaļu un patēºiņš pa šoseju ~5L. Tikai lai apdzītu, prasās visiem pasažieriem kolektīvi attaisīt durvis un pastumties, lai ātrāk uzceļ. :laugh:

Sajūtas, braucot ar to autiņu ir neaprakstāmi drausmīgas :laugh:
Benzīnfords ir un paliek benzīnfords!:laugh:
es tev ar :akmens: iemestu :laugh: pasam bija kadu laiku focus 2005gada /sport komplektacija/tikai hegbeks ar 1.6 dzineju B) neka slikta nevaru pateikt par to auto ;)
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by chippy »

mareksb wrote:es tev ar :akmens: iemestu :laugh: pasam bija kadu laiku focus 2005gada /sport komplektacija/tikai hegbeks ar 1.6 dzineju B) neka slikta nevaru pateikt par to auto ;)
Man jau ar būtu kauns ko sliktu teikt.. ;)
Image
Post Reply