Dzeki help janoperk auto

User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by chippy »

Ainars wrote:ar ko tad viņai butu jabrauc?
man sieva, kad ari brauca, tikai priecaajaas par saabvagonu un hondu nepieņēma ;)
Viņai nebrauks ar vagonu (tie esot zārcinieki). Ilgi cīnījos pierunāt tirgot šito nost un ņemt vagonu, bet tā arī neparakstījās. Un arī nekas maziņš un nejaudīgs tas nedrīkst būt, jo ar "vabolēm" neesot droša braukšana.
Image
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by viesturs »

Nu dzeki ir taa kad nacas izveleties volvo vagons vai sedans man tiesam un Sievai vairak iepatikas vagons un tiko iztaisiju kimisko, nopuleju un izkataas kaa konfekte prieks saa gada salons un arpuse kaa jaunam auto;) - tiesi taa pat kaa manam saabinam;)
Sodien nobraucu 594km un izterejaas tikai pus baaka un kompis raada ka var nobraukt veel 540km cik zinu baaka 60 litri , un teiksu ka salonaa motors vispaar nav dzirdams , kad dodu virsuu tik turbiina smuki dzied.Un iet prieks jaunaa diizel motora 116zs super - es teiktu pat ka dazs labs 2.0t 9-5 saabs taa iet;) un tie kas saka ka neiet laikam braukusi ar nokautu miskasti:)
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by viesturs »

chippy wrote:
Ainars wrote:ar ko tad viņai butu jabrauc?
man sieva, kad ari brauca, tikai priecaajaas par saabvagonu un hondu nepieņēma ;)
Viņai nebrauks ar vagonu (tie esot zārcinieki). Ilgi cīnījos pierunāt tirgot šito nost un ņemt vagonu, bet tā arī neparakstījās. Un arī nekas maziņš un nejaudīgs tas nedrīkst būt, jo ar "vabolēm" neesot droša braukšana.
Un pa tiem zarciniekiem ir taa - lielie volvo un saabi vagoni tik tiesaam ir lieli, bet sis volvov v40 taads mazins man liekas.
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by viesturs »

Gregers wrote:
viesturs wrote:
Gustavs wrote:Galu galā Gregers zin vienu auto,kura ekanomijas un jaudas attiecība pārspļauj iepriekš minētos :P :laugh: !

Par tēmu: volvo s/v70 nav ne vainas, tomer ieteiktu atrast labi nokomplektētu vw golf 1.9tdi,par,kuru minēju sākotnēji, būs gan jauda,gan ekonomija(4.5-6.5), labi nopakotu un neticu,ka volvo būs letāks eksplootācijā.
Bet par kādu ekanomija vareju būt runa nemot hothatch līdz galam neizprotu :laugh: un jūtu,ka arī šoreiz autors, Viesturs, mūs visus pārsteigs :laugh: ! Gaidam!
Nu taaaaa paaarsteigumssss:woohoo: Iegadats volvo v40 1.9tdi 2001g Nu pagaidaam super- sodien nomainiiju dazas lietas kuras pienaakas, priecee degvielas paterins, kaa Arnijs teica soseja 4-4.5l braucot 90 kmh, braucot 100 4.5-5.0 .
Vecais nu jej bogu- pastāsti kādēļ tieši V40!? Nu kādu motīvu dēļ var izlemt par šī auto iegādi!?
Taadeel jo skatoties audi tdi, bmw tdi,volvo vairakus tdi - visi kas atrodami latvijaa bija taadi nekaadi laikam visi labie izpirkti- tad dzeks ielika ss.lv tiko atdzitu un tocna zinaju ka tiko atdzitu ,jo paris dienas atpakal taja placi biju vins veel nestaveja ieraudziju iepatikas izbraucu panemu:laugh: un veel iepatikaas ka vizualajaa prieksaa apaksaa spoileritis, aizmuguree spoileritis . Salonaa pusaada, koks ,pluss sture ar koku, klima, borta kompis un viss akuraats kaa jauns.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by edijs »

Es tā īsti neiebraucu Gregera nepatikā pret konkrēto pirkumu.. Ko vēl par šo cenu varētu ņemt ar līdzīga patēriņa motoru? Protams, cerams, ka tas motors niķus nerādīs un savu laiku nokalpos labi (visi piesitam trīs reizes pie koka). Bet tā vispār - lai arī šitie s40/v40 man pašam šķiet tādi mazi un jancīgi, tomēr priekš sievietes šķiet taisni laikā un katrā ziņā labāk par kaut kādu getz/yaris/etc paveida un arī par maziem fordfocusiem un līdzīgiem. Tiesa, paliek atklāts jautājums, kāpēc netika izskatīts variants par 9-3 turbodīzeli - tas šajā cenu kategorijā nelīda vai vienkārši nepatika?

Katrā ziņā - rokas spiediens par pirkumu, lai labi ripo!
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by viesturs »

Nu 9-3 patika tikai 3.300 ls vietaa vaidzeetu 4500 ls prieks laba 9-3 tdi nevis leetaakaa, cik esmu ieveerojis tiem leetaakiem ir vairaak knifini kaa videejiem vai daargaakiem. Taa pat kaa volvo pa 2500ls no 2001g rupji izsakoties taadas miskastes vien bija;)
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by uculs »

Šis vēl ir liels. Pamēģiniet jauno V50, kā moku solā.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by vidvuds »

vidvuds wrote:http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cxjep.html


lūdzu, būtu man garāznieks kur turēt pa ziemu... bladāc
Vakar mainīju ratus trenera riepu servisā. Izrādās šis eksemplārs atrodas vinam tieši blakusgarāžā, kurs arī vakara tika izvilkts ārā.

Nu auto nav vairs konfekte, uzburbusi rūsa, rati kaut kādi ne tādi, jo iet pamatīgi iekšā arkās un ar izgrieztu ratu (ne līdz galam) redz, ka var smuki iebraukt bamperī, kur sakas arka. Logu līste vadītāja pusē atlekusi un auto izskatās tik stāv un stāv un stāv.

Bilde ir 100x labāk izdevusies kā pats eksemplars šodien. Īpašnieka attieksme ikzlausijās ar ne visai laba, : "nu kto dastj mne ģenki za etot hlam?"
janis7777
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 4
Joined: Sun Oct 31, 2010 6:51 pm
Location: Kuldîga, Tukums

Re:Dzeki help janoperk auto

Post by janis7777 »

Apskati Seat Toledo pēc 99 gada piekare motori tādi paši kā VW golf 4 tikai vizuāli apaļāki
Andreas
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 122
Joined: Mon Oct 17, 2011 9:21 pm
Location: UK, Southampton

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Andreas »

Lai neveidotos jaunas tēmas.

Esam uz šīs pašas dilemmas, tikai vairāk skatos mazauto sev darbdienās ko lietot.
100% pilsētā. Vajag mazu un ekonomisku ar bagāžnieku kur vismaz alus kasti ielikt.
Esmu apstājies uz
1. Smart 0.6 motors 00-03 gads ar noskrejiens mazliet zem 100tk km
2. Skoda a fabia 1.2 vai 1.4 motoriņš 02-04 gads. Līdzīgs noskrejiens.
3. Renault clio 99-01 gads, mazs motors

Nav svarīgi ērtības, ciets vai mīksts, grab negrab.
Vajag ekonomisku un lētu apkopes.

Ir kādi ieteikumi?
Saab neieteikt, diemžēl dārga apdrošināšana Anglijā uz viņu.
Pašlaik man vislētākais sanāk Smart, bet nezinu kā ar izturību viņam.

[ Post made via Android ] Image
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by lawyer »

Es vairāk skatītos uz japāņiem - Yaris, Corolla, Civic, Mazda2, Swift :roll:

Smart var būt pamatīgs ieberziens ar detaļu, remontu un apkopes cenām, VW grupa mēdz ļoti nepatīkami pārsteigt, bet par frančiem - ir tāds teiciens, ka statistika nemelo, nu lūk, franču auto pēc statistikas ir paši neuzticamākie no visiem :geek:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by elmo »

Neklausi Lawyeru, Clio ir visuzticamākais franču auto! Prasts kā cirvis, ja skatās uz Clio2, tur vienkārši nav kam lūzt!
Visa rietumeiropa ar tādiem pārvietojas!

Kas attiecas uz Smart, tad tur bija kaut kāda nianse ar motoriem, es tikai vairs neatceros, kuri bija tie plīstošie, vai 0.6 benzīns, vai 0.8 dīzelis!
Tas bija sen, kad meklēju sev mazauto, tāpēc vairs precīzi neatceros! Ja pagooglēsi, gan jau atradīsi, kurš bija tas, no kā jāuzmanās.

Vēl vari papētīt:
1.Ford Fiesta
2. Honda Jazz vai kādu veco Civic ar 1,5 benzīna dzinēju
3. Mazda 2
4. Varbūt Anglijā vērts padomāt par klasisko Mini
5. Mitsubishi Colt
6. Nissan Micra
7.Opel (Vauxhall) Corsa
8. VW Lupo,Fox, vai ja sanāk Polo
9. Seat Ibiza,
10.Subaru Justy
11. Toyota Aygo, IQ
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by ZingZeng »

Alfa Romeo Brera
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by defektivais »

vw käfer :D
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Andreas
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 122
Joined: Mon Oct 17, 2011 9:21 pm
Location: UK, Southampton

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Andreas »

Elmo, paldies par atbalstu sakarā ar Clio, darbā trijiem puišiem ir un visi laimīgi, vienam pat ir 06 sporta versijas.

Tas lielais saraksts ir labs, bet daudzi auto ārpus mana plānotā budžeta. Nav vēlmes vairāk par 2k euro notērēt, jo tad sanāks baigi visu pārmaksāt un pie tik lielām izmaksām es tad labāk turpinu braukt ar moto, jā auksti un jau sāk apnikt lietus, bet lēts pārvietošanās veids.

Es pašlaik tad uz Clio palikšu un papetišu viņus vairāk.

[ Post made via Android ] Image
Post Reply