Elmo Vilkatis

Šī sadaļa domāta tam, lai jūs varētu iepazīstināt ar saviem auto projektiem un to norises gaitu.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Elmo Vilkatis

Post by elmo »

Pārsteidzošā kārtā tur ir kaut kāds piparu nodalījums! :D
Attachments
piparu bode.jpg
piparu bode.jpg (86.57 KiB) Viewed 5980 times
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re: Elmo Vilkatis

Post by Nils »

Apsveicu, Elmo. Protams, daudzi no mums būtu priecīgāki un pārsteigtāki, ja tā būtu kāda klasika tādā pašā budžetā, bet nu nekas, vismaz beņķi skaisti un krāsa glīta. :D
Ceru, ka tas tiešām būs kārtīgs projekts un tu kaut ko izdomāsi gan ar to spēļu stūri, gan ar "brillēm", kā arī palutināsi to ar smukākiem diskiem. 8)
Kāds liktenis Opeļmotoram? :twisted:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Elmo Vilkatis

Post by elmo »

Pagaidām tiks paturēti abi,jo Griffins ir pārbaudīta vērtība kas strādā kā šveices pulkstenis un atdot viņu kādam puišelim par sviestmaizi brutālai sajāšanai roka neceļās.
Par klasikām runājot, nākamais būs 900 og,ja vien tam būs gaišais ādas salons ar ventilāciju. :)

[ Post made via Android ] Image
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re: Elmo Vilkatis

Post by Nils »

elmo wrote:...Par klasikām runājot, nākamais būs 900 og,ja vien tam būs gaišais ādas salons ar ventilāciju. :)

[ Post made via Android ] Image
Home made perforējums ar vecmātes adāmo adatu un Maximas ventilators zem dibena, baltu ādu gan šiem redzējis neesmu, bet ja būsi gatavs izveikt abas iepriekš minētās darbības, gan jau atradīsies arī āda uz kuras to izveikt. Un tu būsi pirmais, kam būs tāds salons, varēsi vēl uz sliekšņiem uzlikt hromētas līstes ar uzrakstiem - INDIVIDUAL. :mrgreen:
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Elmo Vilkatis

Post by tranquillo »

Nils wrote:Apsveicu, Elmo. Protams, daudzi no mums būtu priecīgāki un pārsteigtāki, ja tā būtu kāda klasika tādā pašā budžetā, bet nu nekas, vismaz beņķi skaisti un krāsa glīta. :D
Ceru, ka tas tiešām būs kārtīgs projekts un tu kaut ko izdomāsi gan ar to spēļu stūri, gan ar "brillēm", kā arī palutināsi to ar smukākiem diskiem. 8)
Kāds liktenis Opeļmotoram? :twisted:
Nepiekritīšu, jo vajag arī forumā kādu no jaunajiem SAAB auto projektiņiem ! ;)
Apsveicu, Elmo! Autiņš smuks, krāsa mana favorīte aiz baltās un sarkanās. Par diskiem... Personīgi vislabāk man patīk Turbo X diski uz 9-5 ===> http://www.saabcentral.com/forums/showt ... p?t=198841 (sk. lapas apakšā!), taču tie arī maksā attiecīgi un nezinu vai pa LV ceļiem jeb neceļiem tas būtu arī prātīgi :( vēl man simpatizē ===> http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cxidc.html. Ja, protams, ir interese Aero diskus atstāt tikai uz ziemu :D

P.S. Šis tas pats, kas kādu laiciņu ss.lv bija? Izskatījās simpātisks variants
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Elmo Vilkatis

Post by KoreFun »

Mani apsveikumi Elmo!! Lai labi ripo!
Jā, stūre tiešām jocīga :D gaišās daļas stūrei arī ir no plastmassas? :shock:

elmo wrote: ...
3. Iemērīt Aināram un Chippy.
...
Taaaaks, ir parādījies papildus stimuls ātrāk skriet uz garāžu un meklēt Griffā rūķi vārdā Mr.Detonation, lai var piebiedroties pie krāniņu mērīšanas :twisted:

P.S. Elmo, karbona plēve un vecā AERO stūre :oops:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re: Elmo Vilkatis

Post by Nils »

Kādu vēl karbonu?! :o
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Elmo Vilkatis

Post by Ainars »

nee , Elmo, man neskauž. :mrgreen:
es gan isti vel nesaprotu, kapēc tu ta izdariji...
stures ielikniishi ir no plastmasas, kas pēc laika noberžas un forši spaidās un čīkst berzējoties pret stūres ādu :mrgreen:

man tiesām nav skaidrs, kapēc inženieri ir salikusi tik pretīgu to salonu
jaunās paaudzes 9-5 gan is skaists salons
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Elmo Vilkatis

Post by envoy »

Nils wrote:Kādu vēl karbonu?! :o
To spizdīgo plastmasu var aplīmēt ar jebko un būs labāk...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Elmo Vilkatis

Post by elmo »

Nils wrote:Kādu vēl karbonu?! :o
Vienīgais, kur es vēl varētu uzlikt to karbonu ir vilkača brilles, jo es to hromu jau atkasījos uz Griffina restes. Nu i nafig, likšu plēvi, turklāt, ja nepatiks, varēs noplēst nost.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Elmo Vilkatis

Post by elmo »

Ainars wrote:nee , Elmo, man neskauž. :mrgreen:
es gan isti vel nesaprotu, kapēc tu ta izdariji...
stures ielikniishi ir no plastmasas, kas pēc laika noberžas un forši spaidās un čīkst berzējoties pret stūres ādu :mrgreen:

man tiesām nav skaidrs, kapēc inženieri ir salikusi tik pretīgu to salonu
jaunās paaudzes 9-5 gan is skaists salons
Plastmasa uz stūres tiešām nav forša, bet tā kā es stūri turu citā vietā, nevis tur kur tie ieliktņi, tad man netraucē. Ir kaut kad darāmo darbu sarakstā blakussēdētāja beņķa pāršūšana, jo vienā vietā uzplēsts, tad pie reizes atdošu arī stūri uz pāršūšanu un plastmasa būs zem ādas.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Elmo Vilkatis

Post by lawyer »

Apsveikumi arī no manis! :)

Labs atvēziens! :twisted:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Elmo Vilkatis

Post by elmo »

Šorīt atnācu uz stāvvietu kā buržujs un pirmo piešķīlu Airi. :)
Līdz ar šķilšanu nāca arī pirmais sarūgtinājums, jo Airi bija jāgriež kā tādu žiguli, ļur, ļur, ļur, ļur, ļur trrrrrr.
Piegāju pie griffina, pagriezu atslēgu un uzreiz atskan smuks brrrrrrrrr.
Ieslēdzu abiem logu, un beņķu apsildi un pie sevis nodomāju, ka braukšu ar to, kam ātrāk uzsils salons.
Tā kā Griffins jau bija tik silts, ka var jau sēdēt peldenēs, bet airim tikai atkusušas mazas ambrazūras uz darbu devos ar Griffinu.
Pie reizes arī sapratu, ko visu laiku te Gregers propogandēja, Griffinam ir fantastisks rāviens pie pašām apakšām. Airis līdz 2k apgriezieniem ir kusls kā mopēds, un tikai pēc kārtīgas iegriešanas seko cirtiens, kas spiež beņķī.
Pilsētā Griffins noteikti ir komfortablāks. Griffins ir arī klusāks un apkārtējos trokšņus dzird mazāk, tur kur airis uz bedrēm grab kā veca tarataika, grifins tikai viegli nošūpo, tā it kā brauktu pa ceļu, kam ir viegli nelīdzenumi. Varbūt vaina riepu izmēru atšķirībās.
Kas attiecas uz durvju apšuvumiem, tad man patīk, ka Airim durvju plauktiņš, kur uzlikt elkoni ir ar ādu, kamēr Griffinam ar dermantīnu.

Tikai tagad tā pa īstam sāku izprast Griffina plusus.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Elmo Vilkatis

Post by edijs »

Toč buržujs, vienu auto uzsilda pa tukšo, tīri lai uzzinātu, kurš no abiem uzsilt ātrāk. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Elmo Vilkatis

Post by andrejsb »

Nu smuks vilkatis! Būtu vagons būtu pavisam smuki ;)
Post Reply