Envoy 9-5 TiD Briedis

Šī sadaļa domāta tam, lai jūs varētu iepazīstināt ar saviem auto projektiem un to norises gaitu.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by envoy »

Tev jau nu, elmo, vajadzētu zināt, ka atšķirībā no paklājiņiem un spoileriem, šī piespraude tiešām piemet klāt pāris lopus. :D

Pie krustojumiem jau šis tāpat bija pirmais, jo cēliens no nulles jau tāpat bija lopā. Gausāks viņš palika kaut kur virs 60kmh.

Nav jau tā, ka baaaaigi jūt, ka nu tagad rauj stūri no rokām laukā, bet nu ir... Principā es gribēju vairāk jestruma pie apdzīšanām un šodien braucot mājās no laukiem ar visu ģimeni, auto piekrautu ar mantām un vēl līdz ūkai pilnu bāku, es pārliecinājos, ka to arī esmu dabūjis. :dance:
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by elmo »

Būs jārunā atkal viens," eu... iedo izbraukt" pasākums! :)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by envoy »

To var sarunāt. Bet, tā kā tu ar viņu ikdienā nebraukā, nezinu, vai jutīsi atšķirību.
Starp citu, kā uzvedas tavs automāts, kad iemin grīdā? Nu, es domāju, tiešām grīdā. Man īsti nepatīk, ko manējais dara. Ja iespiež līdz galam, tad viņš ceļ apgriezienus līdz par 4.5 - 4.7k (kas notiek diezgan lēni), kad maksimālā jauda tiek sasniegta jau pie 4.2k un tālāk vairs nebūtu jēgas celt. Līdz ar to ir sajūta, ka lielāku rāvienu var dabūt tomēr nespiežot grīdā, lai pārslēdzas ātrāk. To īsto cēlienu jūt kaut kur virs 3k apgriezieniem.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by elmo »

envoy wrote:To var sarunāt. Bet, tā kā tu ar viņu ikdienā nebraukā, nezinu, vai jutīsi atšķirību.
Starp citu, kā uzvedas tavs automāts, kad iemin grīdā? Nu, es domāju, tiešām grīdā. Man īsti nepatīk, ko manējais dara. Ja iespiež līdz galam, tad viņš ceļ apgriezienus līdz par 4.5 - 4.7k (kas notiek diezgan lēni), kad maksimālā jauda tiek sasniegta jau pie 4.2k un tālāk vairs nebūtu jēgas celt. Līdz ar to ir sajūta, ka lielāku rāvienu var dabūt tomēr nespiežot grīdā, lai pārslēdzas ātrāk. To īsto cēlienu jūt kaut kur virs 3k apgriezieniem.
Dīzelim jau tā grieze ir pie pašām apakšām! Bet manējām agrāk patika kad uzgāzē, atlaiž un tad dod sutā! Kā būs tagad, nezinu, pašlaik esmu kājāmgājējos!
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by envoy »

Jaunie +4.3zs/ 4.8Nm paklājiņi.
Ieliku, izbraucu, jei bogu iet labāk - uz mūkusalas apļa noskrēju M klases bembi! Iespējams gan, ka bembim bija sūdīgi paklājiņi.. :D:D:twisted:

P.S. paldies Vilciņam par atlaidi! :wink:
Attachments
DSC_0163.JPG
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by elmo »

Jauki paklājiņi Ragainim ! :)
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by Vilcins »

Vienmer laipni :wink:
Redzeju procesu ka ragainais tika uz paklaja,interesanta stelle ta flokesana :whistle:
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by envoy »

Vakar uzliku ziemenes uz 16". Džīz' kāds braukšanas komforts.. :pray: 17" salīdzinājumā ir kā koka tupeles. Tagad iet tik klusi, mīksti, uz Krastenes pa risēm neraustās turpu šurpu, stūrīte tik viegla. Dievīgi. Vasarenes gan laikam arī biju paņēmis sū.., bet nākamgad kaut kā trešo sezonu vēl būs jānomoka.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by envoy »

Melomāni, padalaties idejās, ko pasākt.
Nopirku universāli, lai būtu vairāk vietas mantām, kad rodas tāda vajadzība, bet briedim jau vairāk kā gadu bagažniekā stāv sabvūfers, kas aizņem čut ne 1/4 daļu no bagāžas nodalījuma (pārspīlēju, protams, bet tikai mazliet). Vietas rezultātā man pagaidām tur iz mazāk kā sedanā. Mantas gan var salikt vairāk vienkārši dēļ ērtākās ielādēšanas, bet ir reizes, kad šis baigi traucē. Un man tas subis ir daaaaaaudz par jaudīgu. Man nevajag, lai smadzenes krata ārā. Visu laiku turu uz min jaudu un pilnībā pietiek, bet ārā ņemt negribu. Ir tomēr pierasts un bez tā skaņa iesačko.
Apzinos, ka ar mazāku subi vairs nebūs tik sulīgs 'tilpums' tai skaņai, bet kaut kas jādara ir. Aizmugurējā plauktā jau ir ieliktas elipses, bet bez subja tāpat nav aršana.
Ir kāds modelis, kompakts bet skanīgs, ko kāds var ieteikt? Vai kādas komplektējošās - subis, kaste utt, ko pats var salikt kopā?

Esošo esmu gatavs notirgot, ja nu kādam interese.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by hofmaks »

Meklē šādu un nostiprini labajā vai kreisajā pusē http://www.amazon.com/dp/B004HW6F9M?tag=itforlife-20
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by envoy »

Uz kaut ko šādu jau sāku skatīties, bet pārsvarā visi ir aktīvie. Man vajag pasīvo. Šis izskatās pēc varianta, bet pieejams tikai US. Reizēm nesaprotu, kādā čuhņā mēs te sēžam.. :snooty:
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by andrejsb »

Prasi padomu Korefunam. Viņš ir audio guru :)
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by KoreFun »

Vajadzētu pilnāku sistēmas aprakstu. (Atceros, ka skatījos, bet jau aizmirsu :D)

Ja nevajag spēcīgu basu, tad varētu izskatīt tādus variantus:

1. Rezerves rata vietā:
http://www.12volt-shop.lv/2/product/VEBZ.html

2. Zem vadītāja beņķa (Ir vairāki);
http://www.12volt-shop.lv/2/product/XkZXVQ==.html

Pasīvais:
http://www.12volt-shop.lv/1/product/XExfXw==.html

(Jāklausās, bet vismaz izskatās kārtīgs, var mest un dauzīt :D)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by elmo »

Zem beņķa izskatās interesanti, jo basu sajūt ar pakaļu un neaizņem vietu salonā! :)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Envoy 9-5 TiD Briedis

Post by KoreFun »

Kā nu kurš. Es, piemēram, klausos basu ar ausīm :D
Post Reply