OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Šī sadaļa domāta tam, lai jūs varētu iepazīstināt ar saviem auto projektiem un to norises gaitu.
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

elbruss wrote: Thu Sep 28, 2017 3:23 pm Arī drēbes un viss apkārt tiek nosmērēts ar sīkiem baltiem punktiņiem.

Pēc pieredzes varu teikt, ka smalkās švīkas (kas braucot pret sauli ļoti labi redzamas) var izpulēt, bet mazos punktiņus, kas ir iedauzīti no smiltīm un maziem akmentiņiem - gan nē. Man Saabam jau 13 gadi un tas stikls viss ir mazos mazos punktiņos. Tie visi palika, jo ir pietiekami dziļi, bet nu tas mikro-švīku zirneklis gan praktiski pazuda.
+1111, Malacis, tieši tā! Baltie punkti pat pēc nomazgāšanas īsti negribēja nākt nost :mrgreen: Zirnekļa tīkls iet nost, jā :D
Cik patīkami lasīt, ka to ir vēl kāds darījis. Es biju iebraucis Triplex.lv, tie man prasīja 40 EUR par Priekšējā stikla - vienas puses nopulēšanu, es protams, ka nepiekritu, jo domāju, kas tur tāds. Tagad es saprotu, kapēc tādu ciparu prasa :mrgreen:
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
elbruss
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 82
Joined: Tue Aug 26, 2008 7:11 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by elbruss »

Es pēc pirmajām dažām minūtēm sapratu, ka tā zapte būs visur tapēc izvilku 25 metru elektrības pagarinātāju un aizbraucu mašīnu cik tālu no mājas vien varēju. Uzvilku savu ekipējumu ar ko trimmerēju grāvi, virsū cepure, cimdi un aizsargbrilles un tad tikai ķēros pie stikla pulēšanas. Tur viss baigi sakarst tāpēc regulāri jālej virsū ūdens - attiecīgi visa putra iet pa gaisu (man vēl bija 180mm lielā ripa!)

P.S. Tev jau otru smuku auto ir izdevies izveidot. Es tavu iepriekšējo gandrīz nopirku, biju dziļās pārdomās 2 dienas, bet kamēr domāju tikmēr jau biji notirgojis.
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

Paldies par komplimentu!
Jā, es cenšos, jo es saprotu, ka Saabu paliek aizvien mazāk, bet citās Eiropas valstīs viņi ir ļoti lielā cieņā un jo labākā stāvoklī auto būs, jo lielāks izredzes saglabāt tā dabisko mūžu. Es atcerējos Tevi un kāreiz arī šodien palasīju mūsu saraksti par Wagonu, žēl ka toreiz nepavizināju :) Skatījos tagad CSDD, uzlikta manam vecajam gāzīte :mrgreen:

Nu Nepaņēmi to wagonu, varbūt paņemsi kādreiz šo :mrgreen::mrgreen:
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Aigars »

OSC wrote: Thu Sep 28, 2017 4:22 pm Paldies par komplimentu!
Jā, es cenšos, jo es saprotu, ka Saabu paliek aizvien mazāk, bet citās Eiropas valstīs viņi ir ļoti lielā cieņā un jo labākā stāvoklī auto būs, jo lielāks izredzes saglabāt tā dabisko mūžu. Es atcerējos Tevi un kāreiz arī šodien palasīju mūsu saraksti par Wagonu, žēl ka toreiz nepavizināju :) Skatījos tagad CSDD, uzlikta manam vecajam gāzīte :mrgreen:

Nu Nepaņēmi to wagonu, varbūt paņemsi kādreiz šo :mrgreen::mrgreen:
Tagadējam droši vien jau tagad divciparu skaitlis :))
elbruss
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 82
Joined: Tue Aug 26, 2008 7:11 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by elbruss »

OSC wrote: Thu Sep 28, 2017 4:22 pm Nu Nepaņēmi to wagonu, varbūt paņemsi kādreiz šo :mrgreen::mrgreen:
Šoreiz nē. Esmu diezgan skaidri nolēmis, ka pavasarī iešu prom no Saab markas. Es joprojām uzskatu ka tas ir labākais price/perfomance no patreiz pieejamajiem auto, bet man ir savi iemesli.

1) Saab 9-5 nu man ir kļuvis par šauru, jo 3 bērniem aizmugurē uz paliktņiem ir grūti. Pietrūkst aptuveni 10 cm, ko var iegūt dažos citos universāļos (Skoda superb, Audi A6, utml. klases auto)
2) Saab dzelži jau ir pietiekami veci un aizvien vairāk rūsē. Ņemot vērā, ka tos vairs neražo tad nav arī opcijas iegādāties svaigāku eksemplāru. Es negribu ieguldīt laiku un naudu nemitīgā cīņā ar rūsu.
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by mrpinkeyes »

Man atkal jautājums OSC, vai Tev ir kāds rezerves auto, ja jābrauc uz reāliem laukiem? Šis 9-3 projekts, protams, reāli smuks, bet manam dzīvesveidam tas būtu nelietojams. Es domāju par braukšanu uz copi vai kaut kur dziļāk mežā.

Un kārtīgā ziemā jau ar nāksies ar lūpu šķūrēt sniegu ... :) Varbūt te arī būs tas praktiskums! :mrgreen:
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

mrpinkeyes wrote: Thu Sep 28, 2017 5:11 pm Man atkal jautājums OSC, vai Tev ir kāds rezerves auto, ja jābrauc uz reāliem laukiem? Šis 9-3 projekts, protams, reāli smuks, bet manam dzīvesveidam tas būtu nelietojams. Es domāju par braukšanu uz copi vai kaut kur dziļāk mežā.

Un kārtīgā ziemā jau ar nāksies ar lūpu šķūrēt sniegu ... :) Varbūt te arī būs tas praktiskums! :mrgreen:
Ir ir vēl viens auto, SUVS ar klīrensu 20.6 centimetri, ar ko iebraukt dziļākā mežā un kurš ir daudz augstāks par Jukiem, Kaškajiem utt, tikai jānočipo, jo ir tikpat jaudas, kā šitam stockā - 110 KW, bet sievietēm tas ir mazāk aktuāli nekā mums.

Vienam augsts un drošs, otram zems un drošs :mrgreen:
Ja dzīvošu laukos, tad man arī būs jāparsēžas uz ko praktiskāku
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

SaaBam ir iegādāds pilns Sachs sajūga komplekts: kurvis+ disks, spararats un izspiedējgultnis. Pērkot auto spararats jau grabēja, bet savukārt robi pārslēdzās ar aizkavi, kā rezultātā uz katru pārslēgšanos tiek zaudēts.
IMG_20171123_211744.jpg
IMG_20171123_211652.jpg
Ilgi domāju par Sachs Performance sajūga komplektu ar organisko sajūgu, bet pēc pārrunām ar dīzelistu prezidentu Mr. Fox nonācām pie slēdziena, ka stock Sachs sajūgam būtu jātur 480NM slieksnis. Principā šobrīd NM skaits jau varētu būt tuvu tam. Ja tas organiskais sajūgs nebūtu tik ciets, tad varbūt arī liktu, bet tā kā lielo turbīnu nav plānots likt, ceru, pietiks ar šo.

Papildus iegādāti oriģinālie Gumijas paklāji, kas ideāli pieguļ un ir ar 3D līdzīgu formu.
IMG_20171118_122420 (1).jpg
Pirms ziemas virsbūvi apstrādāju ar top klases cieto sintētisko vasku, kas sola noturību 12 mēn un CarPro hidrofobu ūdens un netīrumu atgrūšanai. Auto nomazgāt kļuvis vieglāk.
IMG_20171119_122543.jpg
IMG_20171124_154750.jpg
Nākamnedēļ liekam sajūgu
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by foxtrot_kilo »

Skaisti vecīt! Tev tas auto ir glītākāis laikam no visiem 9-3 sw kas ir te forumā. Drīz vēl biš uzvīlēsi un būsi vispār super! :dance::clap:
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

Mazs update:

1) Spararats vairs negrab, sajūgs darbojas labi. Ja kādam vajag veco komplektu, kur disks un kurvis vēl ir ok, dodiet ziņu.
2) Auto ir pārčipots kārtējo reizi pie Foxa čoma no UK, uz stenda auto uzrādīja: 215 hp, 493 nm

Ar rezultātu esmu +- apmierināts ņemot vērā, ka vēl joprojām braucu ar stock turbo un standartā nāk 150 hp un 320 NM.
3) Ir rezerves turbīna jau iegādāta un iespējams kādreiz taps 1756 hibrīds ar target power - 240/250 hp un ierobežotu griezi līdz kādiem 515NM, jo stock Sachs sajūgs vairāk neturēs.
4) Ar šo visu setupu auto brauc labāk nekā pēc vasaras.
5) Šonakt atbraucu no Vilņas, nobraukts ap 600KM un iztērēts mazāk par busbāku. Tas nozīmē, ka ar pilnu bāku mierīgi braucot joprojām var norullēt 1100-1200 KM pa šoseju.
Uz turieni - aizbraucu ar 6.3 l/100, jo iekš LT izkacināju Audi A6 3.0 tdi, my 2008, vai bija čipots nezinu, bet biš kūpēja, līdz 220 turējos viņam astē, tad jams atmetās vai tālāk negāja, izgriezu 230 un tālāk jau bija jādzēšas, tāpēc pateikt, vai ietu vairāk nezinu. Sajūtas? Daudz stabilāks par E60 un par 9-5 Hirschu, principā iet kā pielīmēts, nešūpojas, kluss un stabils. Atpakaļ atbraucu ar 5.4 l.
6) Vispār braukt 300KM pa nakti ar šo "žileti" man sagādāja mazliet stresu, jo man midžināja pretīmnākošās mašīnas un slēdza tālos kādi 45-50 šoferi 3 stundu laikā. Tas ir vnk pakaļā, jo viņi visi domāja, ka es kāds lohs un maucu ar tālajiem, bet Saabam pēc xenona lampiņu nomaiņas tuvie lukturi ir kā prožektori. Tie kas nāca pretī un midžināja bija gan X5, X6, gan fūres, gan autobusi. Es tikai devu pretī ar tālajiem un sapratu, ka šim auto ir vēl viens liels pluss - nakts redzamība :mrgreen::lol: Es neticu, ka pēkšņi nestrādā automātiskā līmeņošana?

7) Plāni uz pavasari/ vasaru? Pārkrāsot 18 OZ diskus, iespējams kāds vizuāls uzlabojums un iespējams biš vairāk kumeļu.
Attachments
IMG_20180111_125501.jpg
IMG-20180311-WA0024.jpg
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Vilcins »

To kad ar 1.9 var nobraukt ar bāku 1.2k to mes sen jau zinam, a ko tu lietuva? biji aizbraucis piepildīt tajā galā dizeli pa eiro litrā :whistle:
Night panel
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 118
Joined: Sun Feb 05, 2017 1:13 pm

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Night panel »

Baigi jāsēņo pa ceļu lai tik daudz nobrauktu ar 1.9 . Lidz pus bākai var ta likties bet atlikušā pus bāka pec maniem noverojumiem nokrit atrāk manam 9-3 1.9 universalim . Bet man vel vecā priekša bundžai
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by elmo »

Nebiji gadījumā piekrāmējis pilnu bagānu ar Viļņas IKEA labumiem? Tas izskaidrotu pretimbraucēju midžināšanu, ja reiz purns gaisā! :)

Un ar audi skaties uzmanīgi, viņiem tur LT kāreiz netrafarētas CP ekipāžas braukā ar 3litrīgiem dīzeļiem! :)
User avatar
Milicis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 173
Joined: Wed Oct 04, 2017 12:44 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Milicis »

Tā jau viss smuki, tikai prasītos kāds 40mm sēdinājums :mrgreen:
Last edited by Milicis on Sun Mar 11, 2018 11:25 pm, edited 1 time in total.
V70 un Saab 9-3
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by hofmaks »

Un tad tas vairs nav ğimenes auto!
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
Post Reply