Fox'a ''Diesel Locomotive''

Šī sadaļa domāta tam, lai jūs varētu iepazīstināt ar saviem auto projektiem un to norises gaitu.
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by Vilcins »

Oftopic, bet tad es vēlos dzirdēt lielo vīru lietojamas bremzes ikdienai, es uz savām miskastēm esmu izmēģinājis visādus mēslu ražojumus kas ir pieejami veikalos. Gaidu top 5 ar labāko augšpusē :wink:
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by fimbars »

Nezinu. :D Jau kādus 10 gadus neesmu testējis bremzes vairāk par standarta braukšanu.
Zinu, ka ielas braukšanai no lētā segmenta cena/kvalitāte ir normāla Delphi un lai cik dīvaini nebūtu arī BAP tirgotajiem ķīniešiem(Trusting vai kaut kā tā saucās).Apes Freemax ir tirgoti,bet vēl nav dzirdētas atsauksmes.
Pārējie no dārgākā gala (ATE,Brembo,Zimmerman) ir tādā pašā līmenī tikai dārgāki.
9-3og uzmetu IC tirgotos Speedmax ar caurumiem.Pagaidam stājas,bet nav testēti ekstremālākos apstākļos.
9-5 aizmugurē uzliku zimmermaaņus,sarūsēja nenormālā ātrumā.
Mēģīnāšu Zimmerman sporta variantu.
Labi diski meklējami APĒ zem sadaļas racing. :)
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by OSC »

Fimbar: Tev vajag vīlētu 1.9 dīzeli 8-)
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by fimbars »

OSC wrote: Sat Jan 27, 2018 11:44 pm Fimbar: Tev vajag vīlētu 1.9 dīzeli 8-)
Jā,tāds vecums. :D Vienīgi ne VAG izpildījumā..
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by OSC »

Saab/Fiat/Opel taču nav VAG 8-)
Downpipe, čips, sprauslas, dpf off un dod ručkā un degvielas stabiņš nekrītas, brīnumi :mrgreen:
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by KoreFun »

fimbars wrote: Sat Jan 27, 2018 11:10 pm Zimmermaņi bez caurumiem tādi standarta aftermarketa diski kuri sarūsē ātrāk par pārējiem. :wink:

Kurš Frenkit šajā pusē tirgo?
Nepiekritīšu par Cimermaniem. Čoms pusi no savas autovadītāja dzīves braukā ar Cimermaniem (uz dažādām mašīnām). Ne reizi vēl neredzēju, lai būtu kādas problēmas.
Pašam tagad no vasaras priekšā ir tādi pašī Cimermani un aizmugurē Textari. Vasaras beigās būs gads riņķi, tad varēsim ievertēt vizuālo stāvokli.

Frenkitu ņēmu Autospares. Bet liekas, ka Frenkitu netirgo tikai sliņķi.

Par bremžu diskiem ar caurumiem un aktīvu bremzēšanu runājot - Esmu lietojis EBC "Drilled and Slotted" diskus ar Red stuff klučiem. Izmetu visu komplektu, kad kluči nodila par ~pusi. Pilsētā nav lietojami, jo pamatīgi jāsilda. Diskiem visas iedobes aizauga ar rūsu, klučiem uzlikas saplaisāja un saka atdalīties nost. Vienīgais guvums no tām bremzēm bija slēgtā trasē un ekstremālā bremzēšana no neatļatutiem ātrumiem pilsētā.
Tā kā uzskatu, ka "caurumaini" diski priekš pilsētas nav tā labāka izvēle arī citu iemeslu dēļ.
Last edited by KoreFun on Sat Jan 27, 2018 11:59 pm, edited 1 time in total.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by foxtrot_kilo »

fimbars wrote: Sat Jan 27, 2018 11:10 pm Zimmermaņi bez caurumiem tādi standarta aftermarketa diski kuri sarūsē ātrāk par pārējiem. :wink:

Kurš Frenkit šajā pusē tirgo?
No kurienes tāda pārliecinātība par diskiem? Esi jau licis? Es nobraucu ar viņiem pusotru gadu un nebij nekādu problēmu. Un neteiktu ka sarūsē ātrāk par to pašu Ate vai Textar. Līdz galam neredzu pamata tā uzskatīt. Bet nu labi.... :naughty:
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by fimbars »

OSC wrote: Sat Jan 27, 2018 11:48 pm Saab/Fiat/Opel taču nav VAG 8-)
Downpipe, čips, sprauslas, dpf off un dod ručkā un degvielas stabiņš nekrītas, brīnumi :mrgreen:
Nu vēl pēc 10 gadiem.Man tā dīzeļa smaka nepatīk. :D
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by fimbars »

KoreFun wrote: Sat Jan 27, 2018 11:52 pm
fimbars wrote: Sat Jan 27, 2018 11:10 pm Zimmermaņi bez caurumiem tādi standarta aftermarketa diski kuri sarūsē ātrāk par pārējiem. :wink:

Kurš Frenkit šajā pusē tirgo?
Nepiekritīšu par Cimermaniem. Čoms pusi no savas autovadītāja dzīves braukā ar Cimermaniem (uz dažādām mašīnām). Ne reizi vēl neredzēju, lai būtu kādas problēmas.
Pašam tagad no vasaras priekšā ir tādi pašī Cimermani un aizmugurē Textari. Vasaras beigās būs gads riņķi, tad varēsim ievertēt vizuālo stāvokli.

Frenkitu ņēmu Autospares. Bet liekas, ka Frenkitu netirgo tikai sliņķi.
Nu man 4.gads aizmugurējiem.Tā vieta kur kluči strādā ir laba,bet izbīdijumam un kantēm rūsa ar gabaliem krīt nost. :)
Arī tirgoju Frenkitu,vienkārši interesē kas kur un pa cik. :)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by KoreFun »

fimbars wrote: Sun Jan 28, 2018 12:00 am
KoreFun wrote: Sat Jan 27, 2018 11:52 pm
fimbars wrote: Sat Jan 27, 2018 11:10 pm Zimmermaņi bez caurumiem tādi standarta aftermarketa diski kuri sarūsē ātrāk par pārējiem. :wink:

Kurš Frenkit šajā pusē tirgo?
Nepiekritīšu par Cimermaniem. Čoms pusi no savas autovadītāja dzīves braukā ar Cimermaniem (uz dažādām mašīnām). Ne reizi vēl neredzēju, lai būtu kādas problēmas.
Pašam tagad no vasaras priekšā ir tādi pašī Cimermani un aizmugurē Textari. Vasaras beigās būs gads riņķi, tad varēsim ievertēt vizuālo stāvokli.

Frenkitu ņēmu Autospares. Bet liekas, ka Frenkitu netirgo tikai sliņķi.
Nu man 4.gads aizmugurējiem.Tā vieta kur kluči strādā ir laba,bet izbīdijumam un kantēm rūsa ar gabaliem krīt nost. :)
Arī tirgoju Frenkitu,vienkārši interesē kas kur un pa cik. :)
Coated Z diski?
Vispār jau baigi daudz ir atkarīgs no lietošanas stila. Es odmāju, ka šai mašīnai diski labi, ja nodzīvos pusi no tiem 4iem gadiem :D
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by fimbars »

foxtrot_kilo wrote: Sat Jan 27, 2018 11:52 pm
fimbars wrote: Sat Jan 27, 2018 11:10 pm Zimmermaņi bez caurumiem tādi standarta aftermarketa diski kuri sarūsē ātrāk par pārējiem. :wink:

Kurš Frenkit šajā pusē tirgo?
No kurienes tāda pārliecinātība par diskiem? Esi jau licis? Es nobraucu ar viņiem pusotru gadu un nebij nekādu problēmu. Un neteiktu ka sarūsē ātrāk par to pašu Ate vai Textar. Līdz galam neredzu pamata tā uzskatīt. Bet nu labi.... :naughty:
Esmu licis un citi ir likuši.Nesaku, ka slikti,bet nebūt labāki par lētākiem analogiem.Un ja rezultāts vienāds tad kādēļ maksāt dārgāk? :mrgreen:
Tikko nepaslinkošu un nostrūklošu aero bremžmašīnas tā testēšu 308mm zimmermaņu sporta variantu.
Ja izdotos kādreiz tikt kādā slēgtā trasē, tad varētu pārbaudīt arī savādākos apstākļos..
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by KoreFun »

fimbars wrote: Sun Jan 28, 2018 12:00 am
Arī tirgoju Frenkitu,vienkārši interesē kas kur un pa cik. :)
Frenkit 238041 - 7€
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by KoreFun »

fimbars wrote: Sun Jan 28, 2018 12:06 am
foxtrot_kilo wrote: Sat Jan 27, 2018 11:52 pm
fimbars wrote: Sat Jan 27, 2018 11:10 pm Zimmermaņi bez caurumiem tādi standarta aftermarketa diski kuri sarūsē ātrāk par pārējiem. :wink:

Kurš Frenkit šajā pusē tirgo?
No kurienes tāda pārliecinātība par diskiem? Esi jau licis? Es nobraucu ar viņiem pusotru gadu un nebij nekādu problēmu. Un neteiktu ka sarūsē ātrāk par to pašu Ate vai Textar. Līdz galam neredzu pamata tā uzskatīt. Bet nu labi.... :naughty:
Esmu licis un citi ir likuši.Nesaku, ka slikti,bet nebūt labāki par lētākiem analogiem.Un ja rezultāts vienāds tad kādēļ maksāt dārgāk? :mrgreen:
Tikko nepaslinkošu un nostrūklošu aero bremžmašīnas tā testēšu 308mm zimmermaņu sporta variantu.
Ja izdotos kādreiz tikt kādā slēgtā trasē, tad varētu pārbaudīt arī savādākos apstākļos..
CImermann ar caurumiem, manuprāt, ir dārgi. Varētu būt arī lētāki.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by foxtrot_kilo »

Nu te es pilnīgi piekrītu Korefun. Tur galīgi nesanāk tas pensīšu stils lai valētu uz vieniem diskiem līdz 5 gadiem. :D Bet bez liekas d*ršanas, Zimmermann taisa labas bremzes, jo no tiem kas lieto tikai pozitīvas atsauksmes. Un ir čoms kuram 330i un viņam patīk atvilkt divīti vairāk nekā man un viņš pēc bēdīgas pieredzes ar Brembo pārgāja uz Z un lieto tikai Z vai Ate.
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Fox'a ''Diesel Locomotive''

Post by fimbars »

Ar caurumiem nesanāk stipri dārgāk. :)
No pieredzes ar 530D lētie Delphi uzvedas tikpat slikti kā dārgie. :D
Sen atpakaļ braucām ar [url][https://www.abs-bv.nl/Friction.html/url] un viss bija diezgan labi.Reiz disks atdalījās no vidus, bet pa garantīju samainīja.
Post Reply