Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by viesturs »

Nesen kaa 3 nedelas atpakal sievai iegadajos Volvo S60 2.4 T D5 - Varu teikt tikai to labaako - saabs maajaas staav kaadu laiku, jo nevaru nopriecaaties ar ekonomiju un jaudu ariii - protams paarkaapjot saabinaa sajuutas ir agresiivaakas bet, bet, ko ieveeroju - volvo prieks musu celiem ir klusaaks un liekas pat stabilaaks braucot pa bedraino celu:dry:. Kauns teikt ,Bet naak domas pat paardot saabinu un pirkt otru D5:ohmy: Bet no otras puses grinbaas arii ko agresiivaaku palikt pie sava saabina:)

Iesaku visiem kas grib otru masinu gimenee ekonomisku, drosu, stabilu, pietiekami jaudiigu VolVo D5!:) .
User avatar
Kabrio
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 453
Joined: Wed Jan 16, 2008 12:29 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by Kabrio »

viesturs wrote:Nesen kaa 3 nedelas atpakal sievai iegadajos Volvo S60 2.4 T D5 - Varu teikt tikai to labaako - saabs maajaas staav kaadu laiku, jo nevaru nopriecaaties ar ekonomiju un jaudu ariii - protams paarkaapjot saabinaa sajuutas ir agresiivaakas bet, bet, ko ieveeroju - volvo prieks musu celiem ir klusaaks un liekas pat stabilaaks braucot pa bedraino celu:dry:. Kauns teikt ,Bet naak domas pat paardot saabinu un pirkt otru D5:ohmy: Bet no otras puses grinbaas arii ko agresiivaaku palikt pie sava saabina:)

Iesaku visiem kas grib otru masinu gimenee ekonomisku, drosu, stabilu, pietiekami jaudiigu VolVo D5!:) .
nezinu gan, es SAABiņā tomēr jūtos vismājīgāk :lol: :P
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by Nils »

Neapšaubāmi jaudas un patēriņa attiecība ir vilinoša, arī pats auto nav slikts, cik dzirdēts no paziņām.
Subjektīva lieta ir dizains un interjers, nu nepatīk man. Vecie kantainie patika labāk. :) Un galējībās, paši jaunākie man patīk gan no iekšas, gan āras. Ar gaišu skaudību parasti Zviedrijā pie luksaforiem noskatos uz tiem baltajiem saloniem, baltajām stūrēm un smuko paneli. :)
Saab 900 Turbo '81
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by viesturs »

Nils wrote:Neapšaubāmi jaudas un patēriņa attiecība ir vilinoša, arī pats auto nav slikts, cik dzirdēts no paziņām.
Subjektīva lieta ir dizains un interjers, nu nepatīk man. Vecie kantainie patika labāk. :) Un galējībās, paši jaunākie man patīk gan no iekšas, gan āras. Ar gaišu skaudību parasti Zviedrijā pie luksaforiem noskatos uz tiem baltajiem saloniem, baltajām stūrēm un smuko paneli. :)
Nav man galigi jaunais bet 2003g salons kaa rakstiiji gaisss -kaa jauns-mekleeju ilgi, ieseedies taja viss tik gaiss un diena saakas savaadaak:) aarpuse melna arii kaa jaunam auto. Un patiik kompromiss melna arpuse ar Gaiso aadas salonu.
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by viesturs »

Kabrio wrote:
viesturs wrote:Nesen kaa 3 nedelas atpakal sievai iegadajos Volvo S60 2.4 T D5 - Varu teikt tikai to labaako - saabs maajaas staav kaadu laiku, jo nevaru nopriecaaties ar ekonomiju un jaudu ariii - protams paarkaapjot saabinaa sajuutas ir agresiivaakas bet, bet, ko ieveeroju - volvo prieks musu celiem ir klusaaks un liekas pat stabilaaks braucot pa bedraino celu:dry:. Kauns teikt ,Bet naak domas pat paardot saabinu un pirkt otru D5:ohmy: Bet no otras puses grinbaas arii ko agresiivaaku palikt pie sava saabina:)

Iesaku visiem kas grib otru masinu gimenee ekonomisku, drosu, stabilu, pietiekami jaudiigu VolVo D5!:) .
nezinu gan, es SAABiņā tomēr jūtos vismājīgāk :lol: :P
Tiesi Taaa Saabinaa maajiigaak, bet Volvo kautkaa komfortaak;)
Runa iet pa saabiem ko esmu braucis liidz 2006g un volvo liidz 2006g.
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by chippy »

Image
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by viesturs »

Vareetu buut ,liku ksenonu -ieliku bet kompis gudrs izmeta kluudu un triisstuuri ka nav lampinu , sodien piepirku vaidziigo parveidotaaju salonaa saliku arii labaas lampinas un Volvo rulleee:laugh:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by elmo »

Kad pirku 9-5 choms nopirka s60 d5 un mes regulari apmainijamies ar info par uzturesanas izmaksam. S60 luzt biezak un izmaksu zinja ir apsteidzis manu 9-5 par kadu pusotru tukstoti.;) un sis konktetais volvo ir ieverojami svaigaka gada.
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by viesturs »

elmo wrote:Kad pirku 9-5 choms nopirka s60 d5 un mes regulari apmainijamies ar info par uzturesanas izmaksam. S60 luzt biezak un izmaksu zinja ir apsteidzis manu 9-5 par kadu pusotru tukstoti.;) un sis konktetais volvo ir ieverojami svaigaka gada.
Nu domaju gan ja Tavam comam 2007g vinam viena detala maksaa cik tavam auto 3 detalas.
Kaa arii neizsleedzas variants ka Tavs coms nopircis nokautu D5 .Pirms es mekleeju apskatiiju kaadus 7 gab nu sim ko paneemu neviens nestaaveeja klaat protams cipars arii nebija zems.

Jaaatceraas peerkot lietotu auto taa ir laimes speele Super bingooooo:laugh:
Un es uzskatu neviena diagnostika kas ir latvijaa nav vaidziiga;), ja nu vieniigi paraadiit paardeveejam izmaksas lai nomestu cenu.
Tas ir no pieredzes, Cik esmu pircis un paardevis masiiinas uz leetaakaam vispaar pat neskatos!
aaa un veel beediiga pieredze pa riigas autoplaciem.juus jautaasiet kaads nu luuk- masiinas staav veselu muuziibu un ja paraadas kaada laba momentaa paardodas pazinaam:) :angry: , vai iemainas .Kautkas labs mekleejams manupraat aarpus riigas jo cilveeki ir slinki kautkur taalaak pa riigu pabraukaat.Ir labi placi Tukumaa un talsos bet jaaskataas ariii!
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by Nezinite 9000 »

nu ko lai saka :):):)

D5 ir labs kompromiss

galvenais, ka zbiedri vēl sveicina :):)
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by viesturs »

Nu jaa vienu briidi skatiijos uz citroen c4 2009g bija labs variants 24 tukstosi noskrejiens kaa jauna saimnieks stastija ka 7-8 litri pilseetaa (Automaats) - bet ilgi nedomaajot pazvaniiju uz latvijas parstavjiem paintresejos sie man saka ka mazakais ko dabusi 8 litri uz simta tas arii nosita garastavokli- bet nu prieciigs ka paneemu Sievinai volvo.:)

Skatos ka Tas saimnieks laikam paardevis savu citronu , jo vairaak nestaav ss.lv
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by viesturs »

Vienu briidi nodomaaju ja buutu 20 gadu jauns dzeks noteikti panemtu saadu nu loti iepatikaas un cena neticami leeta- vismaz man taa liekas-http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cephh.html
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by ifka »

Viiri,

Jums 100% taisniiba. Ripuljotajs (Volvo) ir kudiiiiii tur smalkaaks par aabsu. Siii maxima speeka jau no 90 gadu vidus.

Toties aabss ir krietns ar to kaads vinjsh ir, pashpietiekoshjs, bez smalkumiem, kas tik ljoti vajadzigi tiem kam rokas nesviist.

i
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by vidvuds »

Daudz lielīsiet šeit Volvo, nopirkšu šito:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... eolmf.html



un izdarīšu šitā:

Image



:P :P :P :P
Pan Shtitz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 236
Joined: Fri Jul 31, 2009 9:29 pm
Location: Tome

Re:Mazs parleciens no saab uz volvo sajuutas!

Post by Pan Shtitz »

Esi "vērtētājs" vai "kolekcionārs"?
Post Reply