Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Highlander »

Arnijs wrote: Fri Dec 29, 2017 11:05 pm Pag... Intervall jau bija detaļas no 9-3 2.2TiD. Tie pēc idejas neder (ir savādāki) Un tiem var dabūt arī elementus atsevišķi. Tad man nav pat jēgas jautāt. Nedomāju, ka pa 15 atdos priekš 9-5.
Dzinejs jau tas pats. Pec detalu kodiem derot gan 9-5, 9-3 un Opeliem. Shis kurs ir no Intervall nemts, ir no Opela. Vajadzeja tikai korpusu nomainit. Viss ir ok, lidz uznak lietus un pabrauc pa pelkem vai lietainu soseju. Pazud jauda konkreti. Dazhreiz iedegas CEL. Tagad ir pazudusas apaksas. Kad ilgak paturi ieslegtu aizdedzi (nepiedarbini auto) vienmer paradas CEL, nolasot kludu, rada ka low input uz MAF. Bet jauda ir, nav nekadu pretenziju. Ar lietu, man ta jau nav pirma reize. Nakamaja diena izzhust un itka ir viss ok. Tapec.. laikam nav ko un jamaina nost tas MAFs
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Arnijs »

Es sākotnēji ieteiktu meklēt problēmu citur... Nepiedarbinot dzinēju, nemaz nevar dabūt gaisa plūsmu! Un nav brīnums, ka rāda" low input". Tajā pašā laikā pie neiedarbināta dzinēja nekādai kļūdai nav jāizlec un tas, ka izlec, visticamākais, ka arī nozīmē mērītāju parametru atšķirību.
Tas, ka dzinēji vienādi, tas skaidrs. Bet tas neizslēdz dažādu softu iespējamību un gaisa masas aprēķina vērtību atšķirību.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Highlander »

Arnijs wrote: Fri Dec 29, 2017 11:29 pm Es sākotnēji ieteiktu meklēt problēmu citur... Nepiedarbinot dzinēju, nemaz nevar dabūt gaisa plūsmu! Un nav brīnums, ka rāda" low input". Tajā pašā laikā pie neiedarbināta dzinēja nekādai kļūdai nav jāizlec un tas, ka izlec, visticamākais, ka arī nozīmē mērītāju parametru atšķirību.
Tas, ka dzinēji vienādi, tas skaidrs. Bet tas neizslēdz dažādu softu iespējamību un gaisa masas aprēķina vērtību atšķirību.
Nu skaidrs. Atkal ieviesi skaidribu :) sha vai ta, jamekle cits vieta. Vot kapec lietaina laika tada problema paradas? Varbut sakritiba bet-visas tris reizes braucot no Jurmalas majas, tiesi pirms zimes Riga, paradas si problema. Sovakar, turot pedali grida, atruma lidz 70kmh nokrita. Noslapeju un piedarbinaju pa jaunam, paradijas CEL un pazuda apakshas. Pec 2500rpm viss ok. Ieprieksejo reizi CEL pec kada laika tik paradijas.
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Arnijs »

Vēl tikko pārbaudīju savietojamību atsevišķajam ieskrūvējamajam elementam... Nāk Opeļiem un abu paaudžu 9-3 2.2TiD, vēl Alfām, Fiatiem, Rover, Honda, Hyundai un nezinkamvēl. Un ne vārda par 9-5.
P.S. Gaisa mērītājam ir svarīgs arī tāds parametrs, kā ieplūdes diametrs (kas nodrošina attiecīgu gaisa plūsmas vilkmes ātrumu, no kā ir atkarīgs, kā nodzesējas gaisa mērītāja elements. Un 9-3 un 9-5 šīs ieplūdes konstruktīvi ir dažādas.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Sworks
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Sun Nov 13, 2016 1:15 am

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Sworks »

9-3 2004 gada pečkas rezistoru un salonu melnu vai peleku der ari kopts audums...
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Highlander »

Arnijs wrote: Fri Dec 29, 2017 11:38 pm Vēl tikko pārbaudīju savietojamību atsevišķajam ieskrūvējamajam elementam... Nāk Opeļiem un abu paaudžu 9-3 2.2TiD, vēl Alfām, Fiatiem, Rover, Honda, Hyundai un nezinkamvēl. Un ne vārda par 9-5.
P.S. Gaisa mērītājam ir svarīgs arī tāds parametrs, kā ieplūdes diametrs (kas nodrošina attiecīgu gaisa plūsmas vilkmes ātrumu, no kā ir atkarīgs, kā nodzesējas gaisa mērītāja elements. Un 9-3 un 9-5 šīs ieplūdes konstruktīvi ir dažādas.
Tad luk ari atbilde. Man ir stradajosh MAFs, bet ne prieks 9-5. Kaut ari vizuali vini ir lidzigi, tomer savadaki :)
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
emsiem
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 108
Joined: Sat Apr 02, 2016 7:02 pm
Location: Riga

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by emsiem »

KoreFun wrote: Fri Dec 29, 2017 4:42 pm Vēl vienu? :roll:
Varu piedāvāt kopā ar TWICE moduli :dance:
jā, vajag, garš stāsts ;)
psss....
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Highlander »

Arnijs wrote: Fri Dec 29, 2017 11:38 pm Vēl tikko pārbaudīju savietojamību atsevišķajam ieskrūvējamajam elementam... Nāk Opeļiem un abu paaudžu 9-3 2.2TiD, vēl Alfām, Fiatiem, Rover, Honda, Hyundai un nezinkamvēl. Un ne vārda par 9-5.
P.S. Gaisa mērītājam ir svarīgs arī tāds parametrs, kā ieplūdes diametrs (kas nodrošina attiecīgu gaisa plūsmas vilkmes ātrumu, no kā ir atkarīgs, kā nodzesējas gaisa mērītāja elements. Un 9-3 un 9-5 šīs ieplūdes konstruktīvi ir dažādas.
Es pameklejos pa internetu par info, vietam uzrada, ka sis MAFs der gan 2.2tid gan 3.0tid vai ta var but? Paslaik ir ta, ka jedzigak ir braukt, atvienojot to MAFu, lai deg CEL :D neka pievienojot vinu un simtgadus ieskrieties vismaz lidz 50kmh :D
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
191HP
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 22
Joined: Wed Aug 30, 2017 9:42 am

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by 191HP »

Ir kaadam prieksheejaas miglas no 9-3OG?
Principaa interesee arii bamperis tumshi zilaa kraasaa.

2984979PIECI
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Arnijs »

Highlander wrote: Sat Dec 30, 2017 11:11 pm Es pameklejos pa internetu par info, vietam uzrada, ka sis MAFs der gan 2.2tid gan 3.0tid vai ta var but? Paslaik ir ta, ka jedzigak ir braukt, atvienojot to MAFu, lai deg CEL :D neka pievienojot vinu un simtgadus ieskrieties vismaz lidz 50kmh :D
Jā - tā ir. Paskatījos kodus un - ir vienādi. Par to neaizdomājos.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
naidzels
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 88
Joined: Tue Sep 29, 2015 1:25 am

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by naidzels »

Sveiki.
Vai kādam ir lieks, strādājošs elektromagnēts kondicioniera kompresoram priekš SAAB 9-5 1998. gads. Vai arī 2000., jo likšu kompresoru no Aero. Nezinu, vai tur kas atšķiras.
Būtu ļoti labi, ja atrastos Kurzemes pusē.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Arnijs »

naidzels wrote: Tue Jan 02, 2018 10:56 am Sveiki.
Vai kādam ir lieks, strādājošs elektromagnēts kondicioniera kompresoram priekš SAAB 9-5 1998. gads. Vai arī 2000., jo likšu kompresoru no Aero. Nezinu, vai tur kas atšķiras.
Būtu ļoti labi, ja atrastos Kurzemes pusē.
Ir. Bet tikai Rīgas Kurzemes pusē.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by Ainars »

Mekleeju priekshejas bremzes no Pirmsfacelift 9-5 Aero.
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
rzmzr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 444
Joined: Wed Jun 29, 2016 1:24 pm

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by rzmzr »

Meklēju B234i sadalenes.

9145657
9145665
vai
9116690
9116708
1998 9-3 2.0T, pšš - Pārdots
2006 9-5 Aero, manuālis - B235R + B234 Hybrid - Pabeigts?
1996 BMW E36 B204 - procesā
User avatar
TumšiZaļais
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 73
Joined: Mon Oct 23, 2017 5:29 pm
Location: Salaspils

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Post by TumšiZaļais »

Mekleju '99 SAAB 9-5 universala aizmugurejas pasaziera durvis, velams tumsi zalas bet jebkadas noderes galvenasi lai nav nekadu bojajumu un apsuve nav obligata.
Varbūt esmu jauns, bet esmu tīrs SAAB fanāts, kurš arī var palīdzēt citiem ;)
SAAB 1999 2.0t

Image
Post Reply