Youngtimer Rally Pasākumi

Diskusija par pasākumiem ar sportisku, vēlams ar auto ievirzi
Forum rules
Diskusija par gaidāmiem un aizgājušiem pasākumiem ar sportisku, vēlams ar auto ievirzi, piemēram Slidināšanās, LielaisOrientēšanāsBrauciens, arī kopējs Pludmales volejbols etc.
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas

Re: Youngtimer Rally Pasākumi

Post by maris » Thu Feb 22, 2018 5:52 pm

tas ka jābūt apdrošināšanai iespējams arī ir LAF prasība , bet tas ka YTR mājas lapā tiek uzspiesta konkrēta polise arī ir fakts : :snooty: , pie kam man kā ar apdrošināšanu nedaudz saistītam cilvēkam ir skaidrs ka tā polise kas tiek pieprasīta nu noteikti nav obligāti nepieciešama :doh:

Vienkāršāk izsakoties , ir dažādi mārketinga paveidi , kur viekāršākais un iedarbīgākais ir pārdot ķieģeli lai tas nieielido Tavā stiklā :lol::lol::lol:

Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas

Post by Nauris_t16 » Fri Feb 23, 2018 9:26 am

Klau, a kur tu izraki, ka tur ir domāts ERGO? Es nupat skatījos lapā un to neatradu. Manuprāt, vari arī pats atrast sev polisi un iegādāties, šķiet, ka nav visiem vajadzīga viena - ērtības labad priekš sliņķiem kā es, tiek piedāvāta visiem kopēja. Plus, teorētiski, jo vairāk cilvēku, jo labāka cena? Par šo gan labāk jautāt Valtam, bet ja tev ir piedāvājums, neturi sveci zem pūra :ugeek:

P.S. šogad beidzot redzēsim tevi trasē?
900aero clubsport #8

maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas

Post by maris » Fri Feb 23, 2018 9:43 am

es pavilkos tādēļ , ka kārtējo reizi kā tas mums jau ir pierasts , labu domu pārvērš par h... :twisted: un vēl mēģina pasniegt uz paplātes :lol:

ar gadiem saprotu , ka man labāk patīk mašīnas labot un no tām noslaucīt putekļus nekā braukt :whistle:

youngtimerrally
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast

Post by youngtimerrally » Wed Mar 28, 2018 11:29 am

7 klasiskie 900 jau ir pieteikušies. Varbūt ir vēl kāds?
http://youngtimerrally.lv/youngtimer-ra ... ee-2018-1/
Attachments
carsandcoffee.jpg

Post Reply