• Lidojums ar gaisa balonu
Page 1 of 1

Lidojums ar gaisa balonu

Posted: Mon Nov 21, 2016 9:26 pm
by bio
Varbūt kādam ir vēlme lidot ar gaisa balonu? Manā īpašumā ir dāvanu karte, kuru baidos ka tā arī neizmantošu, tāpēc labprāt nodotu to citās rokās, kamēr nav beidzies termiņš!

Sīkāk par pakalpojumu šeit: http://www.lieliskadavana.lv/lidojums-a ... viu-klubas

Lidojums vienai personai, Lietuvā. Sīkāk saitē augšā. Dāvanu kartes derīguma termiņš, šķiet, ir 26.01.2017. Ja kļūdos, tad tās noteikti ir janvāra beigas, 20tie datumi.

Jāsaģērbjas ļoti silti, un runā ka esot burvīgi skati ziemā! Dzīvniekus pa mežiem skrienot varot redzēt, utt..

Gluži par velti atdot žēl, bet nu pa 45€ varbūt kādam ir interese!

Re: Lidojums ar gaisa balonu

Posted: Fri Dec 02, 2016 8:50 am
by Klasikis
Tas nu gan būtu stilīgi, tikai tagad ziemā. Nu nezinu. :?

Re: Lidojums ar gaisa balonu

Posted: Thu Jul 19, 2018 9:53 am
by aksels
Sveiks! Papildinot un atjauninot topiku jautājums - varbūt kādam ir vēlme pārdot man savu dāvanu karti - meklēju šo izlasi https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa ... -romantika - varbūt kādam bija uzdāvināta Jānos un šaubāties, vai izmantosiet? Tad es labprāt viņu nopirktu par cenu, kas ir lētākā, nekā norādīts iepakojumā :)

Re: Lidojums ar gaisa balonu

Posted: Fri May 28, 2021 1:41 pm
by Eternity
Es arī gribētu lidot ar gaisa balonu. Bet viņi man deva 20% atlaidi motorollera iegādei veikalā https://rideoo.com/electric-scooters. Lielisks veikals un cena aktīvākiem izklaides cienītājiem. Bet diemžēl tas nav mans variants. Maz ticams, ka es to izmantošu. Tāpēc, kurš ir ieinteresēts, rakstiet personīgi, es to piešķiršu par simbolisku atlīdzību.