SAAB kluba kalendārs 2012

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by envoy »

Nē, nu pret to publicēšanu man arī iebildumu nav. Es jau pa lielam piekasījos tikai pie gramatikas. :D
Turklāt, aero f ace, bilžu apskate klātienē Tev būtu lieliska iespēja dažus ieraudzīt arī vaigā. :)
Tikai tad rodas jautājums par formātu un izvēles principu. Ja šeit tiks kaut kas sabalsots, ko tad darīs tajā sanākšanā. Tad varbūt tā, ka par tām, pieņemsim, 50 šeit sabalso un atstāj 24 ar visvairāk balsīm un pasēdēšanās atmet vēl 12? :huh: Jo citādi sanāk, ka te visu sabalso un pēc tam jau zūd jēga vēl kaut ko pārskatīt.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Smith »

Vajag padomāt arī par tiem, kas netiek uz sanākšanām. Viņiem arī vajag dot iespēju nobalsot. :)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
aeroface
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 138
Joined: Sat Nov 21, 2009 2:14 am
Location: Jaunmārupe/Latgale

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by aeroface »

ka tik miers virs zemes un cilvīšiem labs kāts.
mērķis ir kalendārs,un ja jau līdz šim tas ir sekmīgi tapis,tad tā vai citādi,bet taps arī šo,kārtējo,reizi.
gaidam.
In SAAB we trust
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1039
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Normunds »

aero f ace wrote:mērķis ir kalendārs


Man primārais mērķis NEKAD nav bijis tikai kalendārs vai pasākums vai ...:angry:

Es personīgi neciešu publiskās e-apspriedes internetā, kuras beidzas 100% vienādi: kāds kādu sāk aplikt aiz nez-ko-darīt. Nevēlos piedalīties kalendāra bilžu e-apspriešanā un tamdēļ lūdzu manas iesūtītās bildes no publiskās e-apspriešanas izņemt. Labprāt skatīšos bildes kopā ar tiem SAAB mīļiem, kuri tomēr var atlikt laiku arī draugiem. Uzskatu ka šī ikmēnešu SAAB draugu tikšanās ir ģeneāla ideja, un to ir vērts saglabāt un attīstīt, bet ne tai virzienā, kurš tiek te minēts.

Esmu pamatīgi uzcepies un varbūt ne gluži uz katru no foruma dalībniekiem, bet šoreiz uz pašu klubu par ilgstošu kluba viedokļa trūkumu !!! :angry:

Es esmu klubā, jo vēlos vaigā satikt cilvēkus ar līdzīgiem viedokļiem.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by mixeris »

Pagājušais gads bija pirmais gads, kad mēs iesākām ideju par ikgadējo kalendāru.
Pirmajā gadā aktivitāte bija diezgan liela un bija izvēles iespējas. Bet pat pie salīdzinoši lielās aktivitātes bija cilvēki kuru bildes bija vairākos mēnešos uz vāka, bet tas varbūt vienkārši liecina par to, ka šiem cilvēkiem tiešām padodas šī lieta.
Šogad aktivitāte pašā gada sākumā bija ļoti zema un mēs nolēmām atteikties no iepriekšējā formāta un pamēģināt savādāku variantu.
Šis savādākais variants iekļāva iespēju iesūtīt vairākas bildes līdz 20. novembrim, lai būtu no kā izvēlēties. Kopā šobrīd ir ap 50 bildēm.

No tā visa var secināt, ka visi vēlās būt e-apspriedēji, bet tie kuri iesūta bildes un veido bāzi uz kā šo kalendāru taisīt nemaz tik daudz nav.
Un lai nebūtu tā, ka šī publiskā apspriešana atkal kādu aizvainotu, jo kāds jau vienmēr būs lielāks un gudrāks eksperts iekš interneta diskusijām, tad tie kuri vēlas palīdzēt izvēlēties bildes kalendāram ir laipni aicināti nākam trešdien 07.12 19:00 Pastnieks Zvana divreiz, kur notiksies Saab kluba Amatieru Foto pulciņa bilžu apspriešana izmantojot Projektoru :)

Un tad sēžot plecu pie pleca būs daudz grūtāk pateikt, ka tā bilde taču ir reāls sūds! Tādēļ laipni aicināti pievienoties :)

Izvēlētās kalendāra bildes vai pats kalendāra makets gan tiks publicēts šeit mājaslapā.
User avatar
aeroface
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 138
Joined: Sat Nov 21, 2009 2:14 am
Location: Jaunmārupe/Latgale

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by aeroface »

(pavisam pieklusinātā balstiņa)-
man personīgi ši nesekmīgā doma par kalendāram iesūtīto bilžu apskati kluba lapā radās tikai tā vienkāršā iemesla dēļ,lai es un citi interesenti var dabūt redzēt to materiālu,kas tiek deleģēts,redz,ko par to domā vairākums un gluži elementāri izdara secinājumus(pie sevis,klusssītiņām!!!) par to,vai viņa paša sūtītā bilde ir kaut mazliet derīga,vai arī uz kopējā bilžu fona neizceļas un uz nākamo gadu atliek piedomāt pie savu bilžu kvalitātes.
tikai tāpēc,manā gadījumā.
tātad nevis ar domu kritizēt kāda darbus,bet uz kopējā fona būt kritiskam pret saviem darbiem,lai tie kļūtu konkurētspējīgāki.
In SAAB we trust
User avatar
aeroface
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 138
Joined: Sat Nov 21, 2009 2:14 am
Location: Jaunmārupe/Latgale

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by aeroface »

un vēl,maksimāli klusi-jā,mans mērķis šī topika ietvaros ir kalendārs!

ja būs pieejams arī nedraugiem,noteikti iegādāšos.
V
In SAAB we trust
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by mixeris »

Nu redz te iedarbojas kaut kāds latviešu kūtrums vai kaut kas cits un secinājums, kas tiek izdarīts pēc tam kad bilde nav tikusi iekš kalendāra ir tāds, ka es jau tāpat neko nevaru, vai man tāpat nesanāk un tad labāk nesūtīt vispār. Diemžēl, bet tā rāda notikumi :(

Ja būtu tā kā tu saki, tad būtu vnk ideāli :)

Kalendāru varēs iegādāties jebkurš :)
To varēja arī pagājušajā gadā izdarīt.

Vienīgā lieta, kas ir ierobežotā iegādē ir kluba uzlīme, jo tā tiek tikai kluba biedriem :)
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1039
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Normunds »

Padies, Mix, ka tiku sadzirdēts !

Nevaru saprast, kad vienreiz beigsies tā "nedraugu"
un dažādo tā atvasinājumu, kā piem. "a es jau neesmu klubā " utt
sērga SAAB mīļu vidū, tāds kā tāds mazohisms.

Ja vēlaties :
jaunus kontaktus, pieredzi, zināšanas,
apziņu par labi pavadītu laiku,
gandarījumu par savu ideju realizēšanu,
iespēju darboties kopā ar tādiem pašiem SAAB faniem kā Jūs un
darīt to kas interesē un patīk,

tad 7.decembris ir Jūsu krustceles - atrast laiku un pievienoties, vai arī turpināt rādīt savu ē-varēšanu.

... un pulciņa nosaukums arīdzan foršs ...
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by maris »

It kā jau šī ir SAAB Kluba mājas lapa un tas būs SAAB Kluba kalendārs , tādēļ man ir ierosinājums : varbūt nejauciet divas lietas - SAAB Kluba sēdi kur kluba biedri arī var apspriest savu kalendāra veidošanu un SAAB draugu tikšanos ???
Jo citādi kautkā stulbi sanāk , kad SAAB klubs ar savām iekšējām problēmām sabojās nu jau par tradīciju kļuvušās tikšanās :angry:
Man , piemēram , pēc iepriekšējiem komentāriem sāk likties ka uz 7.decembra vakaru ir citi plāni ...:(
Lai Jums veicās ! :)
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by vidvuds »

maris wrote:It kā jau šī ir SAAB Kluba mājas lapa un tas būs SAAB Kluba kalendārs , tādēļ man ir ierosinājums : varbūt nejauciet divas lietas - SAAB Kluba sēdi kur kluba biedri arī var apspriest savu kalendāra veidošanu un SAAB draugu tikšanos ???
Jo citādi kautkā stulbi sanāk , kad SAAB klubs ar savām iekšējām problēmām sabojās nu jau par tradīciju kļuvušās tikšanās :angry:
Man , piemēram , pēc iepriekšējiem komentāriem sāk likties ka uz 7.decembra vakaru ir citi plāni ...:(
Lai Jums veicās ! :)
Māri,

bet kāpēc ne? Ne jau draugu pasēdēšanā jaunus statūtus veidos un atskaitīsies par budžeta tēriņiem :) BEt interesentiem ļauj mazliet aplūkot kluba "priekštelpu".

Normunds nāca klajā ar ideju, kuru saab draugu (ne kluba biedru) pasēdēšanas laikā atbalstīja ne tikai biedri, bet arī "forumisti".

Un teiksim godīgi, bez gluteus maximus bučošanas. Pārsvarā jau arī forumā aktīvākie cilvēki apmeklē šīs draudzīgās pasēdēšanas, kas zināmā veidā dod arī priekšroku vai lielāku iespēju ietekmēt notiekošo ap kalendāru. Un tas ir tikai pašu aktivitātes nopelns. Lai tagad neatrunājas kāds ka nevar tikt, Nils lieliski parādija, ka pat 100km nav šķērslis, lai apmeklētu pasēdēšanu.

Jāsaka tā - ņemam visu vieglāk. Neiespringstam un viss būs.

Pašam bildes ko iesūtīt šoreiz nav, bet labprāt kopīgi ar visiem pasēdēšu un apskatīšos ko nu varam atlasīt kalendāram. Redz cilvēks jau tāds bara dzīvnieks vien ir, kompaniju vajag, piederības sajūtu kaut kam vajag :)

Un Māri, neplāno citus plānus. Ja ieradīsies - Iļģuciema kvass no manis :) 80%, ka nesabojājies ;)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by mixeris »

maris wrote:It kā jau šī ir SAAB Kluba mājas lapa un tas būs SAAB Kluba kalendārs , tādēļ man ir ierosinājums : varbūt nejauciet divas lietas - SAAB Kluba sēdi kur kluba biedri arī var apspriest savu kalendāra veidošanu un SAAB draugu tikšanos ???
Jo citādi kautkā stulbi sanāk , kad SAAB klubs ar savām iekšējām problēmām sabojās nu jau par tradīciju kļuvušās tikšanās :angry:
Man , piemēram , pēc iepriekšējiem komentāriem sāk likties ka uz 7.decembra vakaru ir citi plāni ...:(
Lai Jums veicās ! :)
Ko tad tu man pats vienmēr prasi, lai es kaut ko par klubu stāstu? Gribi, lai sabojāju tev pasēdēšanu? :D

Tā kā kalendāram bildes sūta ne tikai kluba biedri, tad tā nav valdes sēde Pastniekā :D
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Yukki »

1.sūtiet bildes iekšā!
2.tie, kas grib atrādīt citiem, droši ieleik bildi te vai citur netā un te linku uz bildi, kā to topika sākumā piemēram eleganti izrādīja elmo
3.esiet taču tolerantāki viens pret otra viedokļiem. Skaidrs, ka visiem labs nebūsi, bet pie kautkāda kompromisa jānonāk, lai kalendārs taptu. Šoreiz pie alus glāzes aktīvistu lociņā izspriedām šādu pieeju, nu, nākošgad varēsim pamainīt citu, ja tāda kādam radīsies. Netaisam bardaku, esam vienkāršāki un baudam dzīvi!
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by elmo »

ieintriģēji, būs jāpaskatās, ko es tur esmu sadarījis!:laugh:
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Yukki »

ai, nu, envoy, sajaucu bišku nikus:P
Post Reply