SAAB kluba kalendārs 2012

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Yukki »

Tātad pašreiz bilde izskatās sekojoši:
-pulcējamies Pastnieks zvana 2x plkst. 19:00. Aicināts jebkurš interesents,- potenciālie kalendāra pircēji, foto autori, SAAB entuziasti, fotogrāfi, eksperti un citi, kas vēlas ņemt šajā dalību. Kalendāra izveidē katra viedoklis ir svarīgs, bet galvenais būtu nonākt pie kopsaucēja, lai kalendārs patiešām mums patiktu.
-uz ekrāna rādām iesūtītās ~50 bildes
-apspriežam redzēto
-anketās ar "+" katrs atzīmējam, kuras vēlamies redzēt kalendārā
-izskatām vēlreiz izlasi (~12-20 gab)
-apspriežam piedāvātos izmaksu variantus, ideālajā variantā vienojamies par gala variantu un pasūtām noteikto apjomu un formātu uz druku
-kad ir gatavs, iemaksājam naudu kluba kontā un saņemam kalendārus iespējami ātri

Formāts "darba grupas apspriedei": neformāls, pozitīvs, radošs, tai pat laikā mērķtiecīgs, vērsts uz sadarbību mērķa sasniegšanai. Mērķis vienoties par kalendāra gala variantu!
Lai mums veicas!
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by skirem »

Mazi precizējumi:
Iesūtīto bilžu kopskaits-65 :woohoo: , protams pēc maniem kritērijiem kādas 10 būtu "jāatmet" dēl izmēriem un vēl dažām lietām, bet rīt jau viss "izkristalizēsies".

paņemiet līdzi kādu rakstāmo lai ir ar ko +/- likt :)

Tātad man būs līdzi laptops, par pārējo neatbildu: projektoru, vadiem un td un tp
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by KoreFun »

Ja trūkst kādu vadu, PM man, varbūt varēšu palīdzēt.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by edijs »

Man līdz galam nav skaidrs par projektoru - Ingus teicās, ka var paņemt, bet vai paņems, gaidam apstiprinājumu tepat. Ja vajag - varu nošārēt, bet tad man, iespējams, kādam jāuztic to verķi, jo pats nezinu vēl, cik reāli tik un, ja tikt, tad cikos.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by mixeris »

Būs portatīvais, būs projektors, būs ekrāns :)
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by skirem »

Pag tev būs portatīvais? Tad es varētu savu nestiept.
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Yukki »

Hei, tā kā tautas rādās būt daudz un veicamais uzdevums nebūs no vieglajiem, aicinu pulcēties ātrāk, lai izsalkušie paspētu paēst, jo diez vai tajā gala telpā pietiks vietas mums visiem + galdiem. Alus kausu, saprotams, var saturēt rokās jebkādos apstākļos, bet kotleti pa šķīvi vieglāk dzenāt uz galda!:P
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Yukki »

Yea, paldies aktīvistiem par dalību. Fotogrāfiem paldies! Īpašs paldies Erikam par organizāciju!
Kā tas viss tapa
Tātad, ja pareizi atceros: no 65 bildēm atlasījās 12, paliekam pie 2 spirālēm
GAIDAM KALENDĀRU!
P.s. aicinājums jeburam no mums: BILDĒT, BILDĒT, BILDĒT nākošgad, lai būtu vairāk bilžu, no kurām izvēlēties un sanāktu tā, ka nav iespējams izvēlēties mazāk par 20 bildēm :evil:
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by maris »

Man ar bija iespēja būt klat un redzēt :)
Jāatzīst ka starp mums tiešām ir labi fotogrāfi B) , tākā kalendārs liekās ka sanāks kvalitatīvs !
Par nākotni runājot , man tomēr būtu ierosinājums , pat riskējot tikt pie nekvalitatīvākām bildēm;) , ieviest ierobežojumu vienam autoram vai vienam auto tikai vienu bildi B) , jo citādi zinot tipisko latviešu kautrību " nu ko tad es tur varu , ja tur tādi profesionāļi salasījušies " jauni bilžu iesūtītāji var arī neparādīties :( Katrs taču labāk grib redzēt savu bildi , nevis nu ļoti kavalitatīvu , bet svešu !!!
Māris
p.S. nu tas protams verētu būt ekonomiski neizdevīgāk , jo tad būs jādāvina 12 kalendāri nevis 3 vai 4 :laugh: , bet , no otras puses , varbūt tad būs vairāk pircēju :dry:
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Yukki »

maris wrote:Man ar bija iespēja būt klat un redzēt :)
Jāatzīst ka starp mums tiešām ir labi fotogrāfi B) , tākā kalendārs liekās ka sanāks kvalitatīvs !
Par nākotni runājot , man tomēr būtu ierosinājums , pat riskējot tikt pie nekvalitatīvākām bildēm;) , ieviest ierobežojumu vienam autoram vai vienam auto tikai vienu bildi B) , jo citādi zinot tipisko latviešu kautrību " nu ko tad es tur varu , ja tur tādi profesionāļi salasījušies " jauni bilžu iesūtītāji var arī neparādīties :( Katrs taču labāk grib redzēt savu bildi , nevis nu ļoti kavalitatīvu , bet svešu !!!
Māris
p.S. nu tas protams verētu būt ekonomiski neizdevīgāk , jo tad būs jādāvina 12 kalendāri nevis 3 vai 4 :laugh: , bet , no otras puses , varbūt tad būs vairāk pircēju :dry:
Jā un nē. Es personīgi esmu mierā arī ar svešām bildēm, jo savas nesanāca iesūtīt, lai gan nemaz nebaidījos tapt izsvilpts, pats vainīgs. Ierobežojumu nevajag, uz vietas mierīgi un bez stresa izdzēsām un aprunājām viena autora vienus auto un neviens nejutās apbižots. Ja būtu 100-200 bildes, tad izvēle būtu lielāka, un iespējams vienkārši roka neceltos kalendārā likt mazāk par 20 superbildēm, lai ko tas maksātu!:lol: Un tas, ka mēs gribētu ieekonomēt uz fotogrāfu skaitu, ir pilnīgi un galīgi aplams!:)
Ideālajā pasaulē es pat pieļautu domu, ka ir iesūtīto bilžu glabātava, no kuras vai no jebkuras citas vietas katrs varētu salikt kādu tik kalendāru katrs vēlas, bet tad tas jau ir stipri dārgāks, iespējams nekvalitatīvāks un nav arī īsti tas. Nu jā, patiesībā jau tagad ir pilns internāts ar vietnēm, kur iepostējot savas izvēlētās bildes var sadrukāt kalendāru kādu tik tīk pa vienam eksemplāram;)
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Smith »

Izvēlētās bildes studija nebūs... :(
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by skirem »

nezinu, kā viedie teiks, man nav prob ielikt linku kur ir visas iesūtītās un tad arī atsevišķi tās kuras ir izvēlētas kalendāram.
Vajadzīga atļauja no bilžū autoriem ........
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by jastr »

skirem wrote:nezinu, kā viedie teiks, man nav prob ielikt linku kur ir visas iesūtītās un tad arī atsevišķi tās kuras ir izvēlētas kalendāram.
Vajadzīga atļauja no bilžū autoriem ........
var moš man atmest izvēlētās, es ielikšu SK facebuka profilā :)
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by edijs »

Man patika Māra doma par limitiem - varbūt ne gluži vienam autoram, tas neiet krastā, jo varbūt kāds prasmīgs bildētājs var sabildēt kaudzi dažādu Saabu dažādos rakursos. Taču par to limitu uz vienu auto gan varētu padomāt.. No vienas puses - glīts auto, daudz dažādi dabas skati fonā, nav kur piesieties. Bet tad kā - pusi kalendāra ar vienu auto, tik vien tāpēc, ka tāds sakopts un tīrs 96 izskatās labi praktiski visās bildēs? :) Tak nē, vajag dažādību. Teiksim kāds 9000 Aero būtu prasījies.. :) Ok, nebija jau no kā izvēlēties, reāli viens vienīgs Nila Itāļa auto dibengals, bet es liktu to kaut vai iepriekš minētās dažādības dēļ. Protams, ja ir prognozes, ka izdrukāts ne pēc sūda neizskatīsies, tad ok, nevajag.

Katrā ziņā - pa nākamo gadu es arī mēģināšu kaut ko uzbildēt. :) Šogad ne tik vien nebija ar ko bildēt (draugs Andreass, kuram agrāk patika bildēt visu, kas kustās, ir aizceļojis neceļos uz UK, pats pie laba fotoaparāta neesmu ticis un īsti arī neplānoju), bet nebija arī ko bildēt - Hiršs tā arī netika pie bamperiem, Filipam ir maķenīt aprūsējušas arkas un tas būtu ļoti labi redzams bildēs (uz nākamo gadu jālabo), arī Incas vēl nav nokrāsotas un uzliktas, tas būs tikai uz pavasari. Gazoviju nebūtu bijis jēga bildēt, tas ir darba zirgs, ne skaistumauto. :)
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1037
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:SAAB kluba kalendārs 2012

Post by Normunds »

Man patīk ka notiek pozitīva domu apmaiņa un pievienojos domai, ka nevēlos lai viss kalendārs būtu no 96-tā bildēm vien. Patiktu redzēt modeļu dažādību kalendārā.

Sāpīgākais jautājums ir ierobežot bilžu skaitu, jo bildes vakardien bija tiešām varen foršas. Par to visiem iesūtītājiem arī no manis Paldies.

Mans ieteikums 2013.gada kalendāram paliek spēkā -
vēlos redzēt kalendārā vairāk par 12 bildēm. :angry:

Ieteikumu par 1 bildi no autora īsti atbalstīt negribu, jo bieži ir 2 izcilas bildes un tapēc tieši 2 bildes no viena autora nākotnē būtu labs kompromisssssss.

Un kā ar vakardien apspriesto paša kalendāra tēmas jautājumu ?
Mans 2013.gada SAAB kalendāra tēmas ierosinājums būtu "Gadalaiki" ;)
Post Reply