• vasaras pasākumam 2019 būt!
Page 1 of 1

vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Sun Oct 07, 2018 10:52 am
by kristians_s
Sveiciens visiem.

Parokoties pa foruma rakstiem, savām atmiņām un kluba vēstures lapām, šķiet ka arī vietējie pasākumi ir bijuši gana jestri un apmeklēti, tādēļ pēc neilgas, 15 gadu pauzes (kopš pēdējās rudens s-tūres) ir vēlme aicināt SAABu cienītājus un organizēt kādu pasākumu Daugavpils pusē. Uz IntSAAB diemžēl netiku pasaules ģeogrāfijas īpatnību dēļ, bet pēc Arnija rīkotā Lidlo un arī gana veiksmīgajiem rezultātiem tajā radās azarts. Runā jau ka apetīte rodas ēdot un no malas skatoties uz tām mūžīgajām ķildām un nometnēm par ytc, bandām, klubiem, izmaksām utt. ir vēlme piedāvāt kopīgu pasākumu visiem, kuriem ir vēlme piedalīties! Turklāt vēlēšanas beigušās, būs laiks arī par ko citu padomāt! 8)

Tā kā pats neesmu kluba biedrs un šobrīd forums ir vienkāršākā saziņas platforma, būtu patīkami noskaidrot no SAAB cienītājiem un kluba, vai šāds pasākums būtu saistošs vai arī klubs ir jau ieplānojis ko citu.

Par datumiem un izmaksām spriest vēl pāragri, bet ar ytc un citiem iespējamajiem kalendāriem mēģināsim saskaņoties, kaut gan nedēļas nogaļu skaits latvijas vasarā joprojām paliek ierobežots!


Kristiāns.

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Sun Oct 07, 2018 1:42 pm
by lawyer
Klubs noteikti atbalsta Tavu iniciatīvu. Vienīgi palīgus Tev atrast būtu sarežģīti, jo šķiet neviens cits zināms SAABists nav no tās puses.

Idejas par kluba vasaras pasākumu 2019 virmo arī manā galvā, bet pagaidām nekas konkrēts.

Daugavpils puse vismaz priekš manis (un droši vien daudziem citiem) būtu ekskluzīvs variants, jo tas Latvijas gals man ir pilnīgi svešs. Vienīgi, tas uzreiz pavelk uz divdiennieku, kas attiecīgi spiež uz izmaksām.

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Sun Oct 07, 2018 7:55 pm
by Arnijs
lawyer wrote:
Sun Oct 07, 2018 1:42 pm
Idejas par kluba vasaras pasākumu 2019 virmo arī manā galvā, bet pagaidām nekas konkrēts.
lawyer wrote:
Fri Aug 24, 2018 3:53 pm
maris wrote:
Thu Aug 23, 2018 2:20 pm
varbūr SAAB klubs var uzņemties iniciatīvu , ko noorganizēt , padalīties iespaidiem par starptautisko pasākumu ? Piķis no ārzemniekiem ir noslaukts , tagad varētu nolaisties tuvāk tautai :whistle:
Varētu būt kaut kad septembrī šāds pasākums, tāds vismaz manā buržuja galviņā ir iedomāts :mrgreen:

Septembrī vai vēl augusta beigās varam uz Plaza jumta savākties, bet kas lielāks reāli var tikt uzorganizēts oktobrī/novembrī, kad būs tumšāks un varēs izbraucienu kārtīgā tumsā sarīkot, kā Cesvaines stienī :roll:
Varbūt, pirms skicējam nākošā gada plānus, pabeidzam vēl šajā gadā izteiktās apņemšanās? Tieši pēdējā teikuma pēc, es atteicos no saviem plāniem uzrīkot kko vēl atvasaras izskaņā, labi saprotot, ka tad diez vai kāds kko gribēs vēl pēc mēneša.

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Mon Oct 08, 2018 11:39 am
by lawyer
Man šobrīd diemžēl nav laika resursu, lai kaut ko šajā rudenī vēl sarīkotu :shifty:

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Mon Oct 08, 2018 12:25 pm
by Sarkanā Lagūna
Kamēr lapas vēl nav nobirušas var paspēt uz izbraucienu sataisities

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Mon Oct 08, 2018 8:29 pm
by Arnijs
Sarkanā Lagūna wrote:
Mon Oct 08, 2018 12:25 pm
Kamēr lapas vēl nav nobirušas var paspēt uz izbraucienu sataisities
Nedēļas nogalē ERČ Liepāja regularitāte. Tā, ka - neko paspēt uzorganizēt nevaru pat gribot! Izbraucienam jau var savākties easy, bet - ja gribam kādu orientu vai tematisko pasākumu, tad tam vajadzīgs kā minimums nedēļa/divas. Un rudens lietus izmērcētos ceļos diez vai kāds gribēs doties. Ar lielu varbūtību, ka lietus tomēr būs. Vēl jau var pasekot līdzi igauņu forumam, jo kaut kad oktobrī/novembrī ir sygisrally. Un ir katru gadu - neatkarīgi, vai tur kādam ir tam laiks, vai nav :)

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Mon Oct 08, 2018 9:11 pm
by kristians_s
Njā, un man likās ka jautājums gana vienkāršs - grib vai negrib to pasākumu, bet izrādās te zemūdens akmeņu vairāk nekā dažā labā karjerā :D
Arnijs wrote:
Mon Oct 08, 2018 8:29 pm

Un ir katru gadu - neatkarīgi, vai tur kādam ir tam laiks, vai nav :)
ja nu atbildīgajām personām būs laiks, tad uzrīkojat pavasarī to kopsapulci, citādi pagaidām būs vien igauņu valoda jāmācās :think:

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Fri Jan 04, 2019 3:57 pm
by Highlander
Nolemu neveidot jaunu topiku, jacer ka nenozudis ari no shejienes informacija. Sorit uz sejasgramatu, man uzrakstija meitene varda Samanta-organizatore, kura vasara organizeja SAAB meetingu un bik velak SAAB un Volvo dragu dienas Lietuva. Jau kadu laiku, apspriedam ideju-SAAB baltic meeting. Proti leishi, igauni un letini savacas ar saviem SAABiem. Paslaik norit idejas koncepts shads: vieta- Lietuva, jo ja nesanaks sadabut kontaktus no Igaunijas Saabistiem, tad leishiem esot kontakti no Polijas (cik zinu, tur liels skaits Saabistu) tad nu jautajiens tads (vai pat tadi):

1) cik liela atsauciba butu no seit esosajiem? Lai nav ta, ka atkal tikai banda aizbrauc uz leishiem
2) kuri datumi varetu but labaki? Lai nesakrit ar kartejo YT rallija dienu, vai to pasu INTSAAB. aptuvenais laiks junija beigas, julija sakums
3) kadas idejas varetu piedavat? Protams paliek vecais labai dragrace un slaloma formats, kopa ar skaistumkonkursu, bet mosh varetu vel ko piedavat?
4) Arnijs, Lawyer un parejie SAABu dinozauri (sorry, cerams neapvainoju) :D Jums noteikti ir kontakti ar eestiSaabiklubi, varetu padalities ar kontaktiem, vai pasi uzdot jautajumu par piedalisanos.

Bija ideja, uzveidot tadu ka tripu (lidzigi ka Intsaab 2018) braucienu cauri Baltijai, ar apstasanas vietam, ganjau ari ar naksnosanu utt. Vobshem izpauzhas droshi! Velak, labakas idejas aizsutisu uz Lietuvu, lai veido ari pasakuma formatu.

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Fri Jan 04, 2019 4:26 pm
by platais
Es gribētu, bet cerams kāds no maniem 2 sābiem būs uz to laiku gatavs, ar nesābu nepiedalīšos :) un arī ja ar varēšanu būs viss kārtībā, ne tikai gribēšanu.

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Fri Jan 04, 2019 8:20 pm
by KoreFun
7-9 jūnijā ir Saab Festivāls Trolhattanā, kas notiek reizi divos gados.

Par tēmu - ideja interesanta, jābrauc!

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Sat Jan 05, 2019 12:02 am
by lawyer
INTSAAB 2019 ir starp 4-to un 11-to augustu.

Pasākums noteikti atbalstāms. Dalību gan nevaru solīt ģimenes apstākļu dēļ :shifty:

EST kluba kontaktus sameklēsim 8)

Re: vasaras pasākumam 2019 būt!

Posted: Thu Jan 17, 2019 7:39 am
by Svenskabil
Ideja laba!
Intsaab2019 ir Holandē no 9-11 augustam,jārēķinās vēl pāris dienas pirms un pēc ceļā.Savukārt jūnija sākumā ir tås Saab dienas Trolhatanā.
Tad labāk manuprāt jūlijā karstumā!