Fotokonkurss gada garumā

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Kur tad jūs esat visi, kas te sola, ka tūliņ uzbildēs, tūliņ uzbildēs.
Ja jūs varētu uzbildēt ko solat un atsūtīt tad būtu forši.

Man vienu bildi likt iekšā Martā? Tad jau var netaisīt vispār konkursu.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by vidvuds »

Vai drīkstu savu pārdomu par fotokonkursu?!

Mans domāt, ka šogad ar atsaucību iebrauksim vel lielākās auzās, ja nemainīsim fotokonkursa nolikumu (noteikumus vai ideju, sauciet kā gribat).

Tads pats formāts nevar palikt.

Pašlaik nenāk neviena koša un radoša ideja, bet varējām taču vienoties pirms gada sākuma, ka nākamajam gadam varētu taisīt kādas specifiskas bildes, lai SAAB kalendārs, lai arī ar atsevišķām bildēm, tomēr attainotu kādu kopīgu konceptu?

A tā jau apnicis. Piemēram, man nav jēga vairs sūtīt iekšā savu 9-5, nu nebalsos neviens par to bildi un auto, jo viņs jau te ir izmētajies pa labi un pa kreisi. Pašam ar nav vēlme to Grinču bildēt :)

Bet piemēram varējām vispār uztaisīt fotokonkursu pa mēnešiem, kurā var iesūtīt da jekādu bildi no konkrēta mēneša. Es domaju tad , piemēram FunnyFox varētu iesūtīt daudz ko interesantu (balstoties uz viņas darbiem iekš dr.lv). Tas tad šoreiz būtu vairak SAAB fanu kalendārs, kas būtu ar skaistiem skatiem, interesantam vai pat smieklīgām bildēm. Un vai tad grūti, katrai bildei stūrītī pievienot SAAB kluba logo un vuolā - SAAB kalendārs 2011. gatavs.

Ok, ta sbija tikai manas pārdomas... ;)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Auto klubs tomēr ir auto klubs nevis fotopulciņš, tādēļ mani ne īpaši vilina Saab fanu ainavu bildes konkrētiem mēnešiem. Ainavu kalendāru es varu nopirkt veikalā.
Auto tomēr ir jābūt kalendāra bildē, bet tas jau nenozīmē, ka tu nevari bildēt ainavu kur kaut kur ir tavs auto. Piemēram apskatot to pašu Igauņu kalendāru var rast diezgan daudz ideju kā ir iespējams uztaisīt foršas bildes kur ir Saabi, bet kur uzsvars nav uz pašu auto.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Lūk piemērs, Igauņu pagājušā gada februāra vinnētāja bilde.
http://www.saabiklubi.ee/fotoalbum/disp ... m=17&pos=3
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by vidvuds »

mixeris wrote:Lūk piemērs, Igauņu pagājušā gada februāra vinnētāja bilde.
http://www.saabiklubi.ee/fotoalbum/disp ... m=17&pos=3
Tas bija tikai piemērs no manas puses, jo domāju, ka vienkārši kaut kādīgi ir kaut kas jāpamaina konkursā. Tas ar viss ;)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by envoy »

mixeris wrote:Kur tad jūs esat visi, kas te sola, ka tūliņ uzbildēs, tūliņ uzbildēs.
Ja jūs varētu uzbildēt ko solat un atsūtīt tad būtu forši.

Man vienu bildi likt iekšā Martā? Tad jau var netaisīt vispār konkursu.
Iespējams, ka es kaut ko arī iesūtītu, bet man ziemas apstākļos problēmas sagādā tieši laika apstākļi, kas neļauj ar tīru auto nokļūt līdz vajadzīgajai bildēšanas vietai. Pirmā bilde, ko iesūtīju, jau tā bija tāds sou sou kompromiss. Bet netīru auto iesūtīt nedrīkst un man arī negribās.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by Killers »

piekrītu tam, ka šī shēma (katru mēnesi tiek iesūtītas bildes, par kurām nākamajā mēnesī balso) nedarbojas. Tā mēs iegūsim kalendāram nevis labākās bildes, bet kaut kādas bildes, kas nu tajā mēnesī būs gadījušās.
domāju, ka šo jautājumu mēs varētu izrunāt kluba pilnsapulcē.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Kā tu Killer domā cik no bilžu autoriem uzvarētājiem bija kluba biedri?
Kāpēc balstīt kaut ko uz mazākuma viedokli?

Kas tevi pamudinātu kaut ko bildēt kalendāram?
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by vidvuds »

mixeris wrote:Kā tu Killer domā cik no bilžu autoriem uzvarētājiem bija kluba biedri?
Kāpēc balstīt kaut ko uz mazākuma viedokli?

Kas tevi pamudinātu kaut ko bildēt kalendāram?
Mixer,

un kādas ir tavas domas, ieteikumi? Vai atstāt visu kā ir un tikai mudināt tautu?
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by Killers »

tam nav nozīmes, cik ir biedru un cik nebiedru, kas iesūta bildes.
tas ir KLUBA kalendārs, un klubs drīkst noteikt, kādā veidā tiek izvēlētas bildes. Tieši tā - tas būs mazākuma viedoklis, respektīvi, kluba biedru lēmums. Un tas ir tikai normāli.
Ja cilvēks vēlēsies piedalīties lēmumu pieņemšanā, viņš iestāsies klubā.

mani nekas nemudinās sūtīt bildes kalendāram, kurš man nav vajadzīgs, kamēr vien tajā netiks iekļautas vārdadienas un svinamās dienas. Turklāt man nav būtiski, lai tieši mana bilde būtu kalendārā. Ja citiem to ļoti gribas, es nemaz netaisos ar viņiem konkurēt.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

To Vidvuds:
Protams ir iespējams taisīt kalendāru kā to darīja Mercedes Benz klubs taisot foto sesiju. Tiesa gan tur man nepatika tas, ka netika ieturēta vienota tematika.
Es pats tomēr vairāk sliecos uz to, ka tā tomēr ir cilvēku skubināšanas vaina. Tas vispār ir kaut kāds šī brīža sabiedrības stāvoklis, jo esmu to ļoti novērojis arī citās lietās. Par gala rezultātu atsauksmes ir labas, bet lai līdz tam nonāktu ir jābūt kādam, kas visu laiku stumj un grūsta.

To Killers:
Par vārda dienām es jau tiku minējis, ka nākamajā gadā viņas būs. Ja tu neatceries tad tā nav mana problēma.
Tu pati šobrīd rādi sliktu piemēru, jo tu saki, ka tu nolemsi kādu vajag kalendāru, bet pati nepiedalīsies, jo tur lūk esot daudzi citi, kas vēlas! Kur tad ir tie citi?
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by vidvuds »

mixeris wrote:To Vidvuds:
Protams ir iespējams taisīt kalendāru kā to darīja Mercedes Benz klubs taisot foto sesiju. Tiesa gan tur man nepatika tas, ka netika ieturēta vienota tematika.
Es pats tomēr vairāk sliecos uz to, ka tā tomēr ir cilvēku skubināšanas vaina. Tas vispār ir kaut kāds šī brīža sabiedrības stāvoklis, jo esmu to ļoti novērojis arī citās lietās. Par gala rezultātu atsauksmes ir labas, bet lai līdz tam nonāktu ir jābūt kādam, kas visu laiku stumj un grūsta.

To Killers:
Par vārda dienām es jau tiku minējis, ka nākamajā gadā viņas būs. Ja tu neatceries tad tā nav mana problēma.
Tu pati šobrīd rādi sliktu piemēru, jo tu saki, ka tu nolemsi kādu vajag kalendāru, bet pati nepiedalīsies, jo tur lūk esot daudzi citi, kas vēlas! Kur tad ir tie citi?

Nu tad skubinam :D Skubi dubi dū!

Pacentīšos uzbildet kādu dienu savu ka dbūs ārpus Ārnija ticis un izgajis pēc tam SPa apkopi lai būtu glīšāks :)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Ja nevar izdomāt ideju kā bildēt, tad var jau arī ieskriet kaimiņzemes kluba mājaslapā un pasmelties idejas :)
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by Killers »

Ingus, es rādu sliktu piemēru??? kādā sakarā?
te ir tik daudz cilvēku, kam patīk lielīties ar savām mašīnām, izlikt savas bildes apskatei visos interneta plašumos, kur vien var, gaidīt, kad citi tās novērtēs!
un, ja man nav tādas tieksmes, tas ir slikts piemērs??
man patīk citas lietas fotografēt, nu un???
un, ja manas bildes neatbilst kalendāra stilistikai, nu un???
tad es ar tām vienkārši neuzbāžos! kur ir problēma?

un es palieku pie sava viedokļa - par lietām, kas attiecas uz klubu, lemj kluba biedri. Visi citi, lai cik viņi būtu entuziasma pilni, var tikai izteikt ieteikumus.
kas tad ir pilnsapulce galu galā?? vai tā ir vislatvijas saab īpašnieku sapulce? it kā nē.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Yes ma'am!
Post Reply