Fotokonkurss gada garumā

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by envoy »

mixeris wrote:To Vidvuds:
Protams ir iespējams taisīt kalendāru kā to darīja Mercedes Benz klubs taisot foto sesiju. Tiesa gan tur man nepatika tas, ka netika ieturēta vienota tematika.
Par vienoto tematiku es jau tev piedāvāju, tā ka varbūt ir vērts to vēl pārdomāt ;)
Tiesa, kā jau teicu, ja izmanto vienu ideju, kas man ir padomā, ir vajadzīgi kaut kādi nelieli ieguldījumi, lai gan, ja ņem vērā cik daudz dažādās vietās Saabisti strādā, iespējams, ka var kopistiski pašu Velnu sarunāt.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Nelieli ieguldījumi vienuviet, nelieli vēl kaut kur citur un kalendārs nemaksā vairs 5 Ls bet 10 Ls.

Otra lieta, kas man personīgi nepatīk tādos speciāli veidotos kalendāros ir bezpersonīgums, jo piemēram šī gada kalendārā es apskatos bildi, apskatos autoru un zinu kurš tas ir un zinu kā auto tas ir :)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by envoy »

Ne tuvu ne tādi ieguldījumi. Turklāt es no SK neko neprasu, tieši tāpēc jau saku, ka iespējams, daļu no vajadzīgā var sakasīt izmantojot šeit esošos kontaktus. Ir tikai viena lieta, kuru tā vnk 'sesakasīsi' un tādēļ arī pats sev tādu bildi neesmu uztaisījis (+ arī nav laika meklēt). Runa ir par šāda tipa bildēm http://www.flickr.com/photos/eriknygren ... otostream/, vai šādām http://farm5.static.flickr.com/4125/503 ... 5ea2_o.jpg.
Un pirms kāds sāk bļaustīties - nē, tas nav fotošļops!

Bet es neuzbāžos, majo delo predložitj :)

P.S. Un 'SAAB in motion' tak izklausās labi B)
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Bildes skaistas, bet visu kalendāru tādu kaut kā ne īpaši kārojas.
Tu toč domā ka Latvijā ir daudz ceļu kur kaut ko tādu var uzbildēt kaut ko nesalaužot :D
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by envoy »

mixeris wrote:Bildes skaistas, bet visu kalendāru tādu kaut kā ne īpaši kārojas.
Tu toč domā ka Latvijā ir daudz ceļu kur kaut ko tādu var uzbildēt kaut ko nesalaužot :D
Ceļus tur nevajag, vajag tikai dažus metrus (atkarīgs no gaismas apstākļiem) daudzmaz gluda seguma, vienu, kas sēž pie stūres, vienu stūmēju un vienu stūmēju/bildētāju ;) Var iztikt arī divatā, bet grūtāk.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by Nauris_t16 »

Mans viedoklis par kalendāru - laikam jau tomēr biedē tas, ka bilde ir jātaisa konkrētajā mēnesī. Es gribētu piedāvāt variantu, ka noteikums ir, lai bilde "atbilstu" mēnesim - ja, ziema, tad ar sniegu vai vismaz ziemas riepām, utt. Un varbūt, lai tas viss būtu labāk saprotams, jādod iespēja autoram izteikties komentāra/bildes paraksta veidā, ja nu tiešām kāds grib iesūtīt šķietami pilnīgi crazy bildi konkrētajam mēnesim. Protams, nevajadzētu arī sākt bombīt iekšā netā atrastas bildes.

Man teiksim ir tā, ka es šķirstu savu fotokolekciju un ir foršas bildes, zinu, ka varētu atbilst kādam mēnesim, bet nu figu, bildētas pirms 3 gadiem, utt.

Un vēl - varbūt vajadzētu uztaisīt nelielas atkāpes no tēmas "tikai paša bildēts un tikai sava mašīna"? Nu vismaz arī oficiāli, jo reāli jau tā arī ir. Teiksim, kāds staigā ar fočuku pa krastmalu un pēkšņi T16 rēkoņa liek cilvēkam ieslēgt fotoaparātu un noķert 200% svešu mašīnu lidojumā - ja jau netiek, teiksim, publicētas numurzīmes, nedomāju, ka kādam būtu pretenzijas, ka viņa mašīna netīšām iekļūtu fotokonkursā. Vai teiksim kāds apsnidzis un uz ziemu pamests saabs rīgas centrā zem sniega čupas no forša rakursa, ne? :)


Manas idejas B)
900aero clubsport #8
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by gustavs »

Sparotu,ka trīs gadus vai vecākas bildes arī var sūtīt, pat,ja iepriekš publiskotas.
P.s
Iztēlojos ainu. Gustavs, karstā vasaras pievakarē dodas lēnā solī gar krastmalu ar vef minox kabatā, te pēkšņi ziedoniz nesās gaismas ātrumā, slīpēdams afaltu ar 65zs zem haubes :lol: - joptv..! :P Bet jā, ideja atbalstāma.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Nu es personīgi nemeklēšu EXIF datus un nepētīšu kad tā bilde ir bildēta.
Kas nozīmē to, ka es ņemšu pretī bildes kuras ir bildētas gadu iepriekš vai divus. Pamatdoma ir, lai bilde asociējas ar mēnesi.
Un protams, lai bildei ir kvalitāte nevis skenēta VEF minox bilde :D
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by envoy »

mixeris wrote:Un protams, lai bildei ir kvalitāte nevis skenēta VEF minox bilde :D
Gan jau no Minoxa arī var izdabūt kādu retro daili :) Ne vienmēr aparāts un pikseļu skaits būs tas, kas noteiks bildes kvalitāti.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Droši vien ka var :D
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by vidvuds »

nu tad prieks ferburāra, pirms gad abildetu bildi iedošu ;) tik jāatrod
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by KurBads »

būs bilde "ziemas mēnesim". vakarā.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by Arnijs »

Nu tad es ar vakarā kko pameklēšu. Vienu jau nu toč atradīšu! :D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by Arnijs »

"atradās" veselas 3!:ohmy:
4-to nesūtīšu... Neticēsiet par gadalaiku! ;)
k-gan.... moš arī nosūtīšu!:laugh:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by vidvuds »

Arnijs wrote:"atradās" veselas 3!:ohmy:
4-to nesūtīšu... Neticēsiet par gadalaiku! ;)
k-gan.... moš arī nosūtīšu!:laugh:
Arnij, izrādās tās piemiņas dienas tomēr ir vairākas :D
Post Reply