Priekšrocības iestājoties klubā.

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by elmo »

mixeris wrote:Reku Nil tev ir iespēja iestāties klubā bez iestāšanās maksas ;)
vai nu 04.06 vai kā veicinātājbiedram gadu padzīvot un tad iestāties.

Kas attiecas uz biedra numuriem, tad Tu šobrīd varētu iegūt numuru 130.

9 Numurs kā biedra identifikācijas numurs ir Elmo :)

Šrotu listi mēs protams varam veidot un neviens nekad nav noliedzis par tās noderīgumu, tomēr ir jābūt kādam, kas tad to arī dara un uztur. Es nebiju ne toreiz gatavs kad AlnisLācis pasvieda ideju, kuru kādam vajadzētu ralizēt, ne arī tagad.
Ja tev ir laiks un iespējas ko tādu realizēt, tad varam izmantot google maps par pamatu un kaut ko uzbūvēt. Es varu palīdzēt kaut ko tehniski pakonsultēt, bet es neesmu šobrīd spējīgs kaut ko tādu uzturēt.
Nu ja man dod 9. numuru, tad esmu gatavs stāties klubā. Nopietni!Kur var dabūt iesnieguma blankas!? Vai mani var uzņemt arī neklātienē? Kur ir pieejami statūti!?
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by edijs »

Ooo, tik tagad izlasīju par iespēju tikt pie veicinātājbiedra statusa! Visvairāk man iet pie sirds punkts "iespēja iegadāties uzlīmi". Uz 900og pavisam noteikti prasās uzlīme! Vai sestdien būs iespēja pie tās tikt?

Akcija par iestāšanos, maksājot tikai pirmā gada biedra naudu, arī nav zemē metama. Taču man ir aizdomas, ka reģistrēto biedru skaits varētu būt kuplāks un arī kopējā iekasēto biedra naudu summa lielāka, ja gada maksa tiktu nolaista līdz latiem teiksim 15. Ja 20 cilvēki samaksā 30 latus, sanāk 600. Lai to pašu iekasētu ar 15 latu biedra naudu, vajag tikai divreiz vairāk biedrus, t.i. 40. Tas nav nereāli, ja ņem vērā, ka esošie biedri turpinās būt biedri un no šādas maksas samazināšanas visdrīzāk nāks klāt jauni biedri (jo kā izskatās, tad tādu, kuriem finansiālais apsvērums traucējis līdz šim iestāties, nav maz). Protams, varam diskutēt par to, ka, samazinot biedra naudas, biedra statuss vairs nav tik elitārs, bet nav jau arī tā, ka tagad simtiem cilvēku reģistrēsies un katrs otrais saabists braukās ar kluba uzlīmi uz dupša.

Piekrītu gan arī par to, ka, skatoties no veco biedru puses, nebūtu labi, ja tagad sareģistrētos kaudze ar jauniņajiem un katram būtu balstiesības. Zināmā mērā šo aspektu sakārto veicinātājbiedra statuss - cilvēks iemaksā piečuku gadā, var līmēt uzlīmi, var pirkt arī citus aksesuārus, var pilntiesīgi saukt sevi par biedru. Taču tas "veicinātāj" priedēklis maķenīt kaut kā ne tā izklausās. Būtu man teikšana, es visus sauktu vienkārši par biedriem šķirās nedalot, taču tiem, kas samaksājuši 30 latus biedra naudu, dotu balstiesības, savukārt tiem, kas samaksā 10 latus (5 man kaut kā par maz liekās), papildus esošajām veicinātājbiedra tiesībām dotu vēl atlaidi uz kluba pasākumiem. Atkal jau - parēķinot varētu sanākt tā, ka tie plus pieci lati par atlaidi uz pasākumiem varētu ienest papildus kāpostu kluba kontā, savukārt priekš potenciālā biedra tas varētu būt papildus iemesls iestāties.

Bet par šito jums jāštuko biedru pulkā, es tikai skaļi filozofēju. :) Enivej - paldies par veicinātājbiedra statusa izveidi! Arī 30 lati man pēc izplūdes pirkšanas ir daudz, bet piečuku var sazvejot. :D Gan jau Nils arī parakstīsies, lai gan viņam uz Anša dibena jau tāpat ir SK uzlīme no iepriekšējā saimnieka.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by envoy »

Nu skaisti, kaut kas te ar sakustējies :)
Ja es tikšu uz pasākumu 04.06., tad varat mani arī jau pieskaitīt pie jaunbriežiem...t.i. jaunbiedriem...t.i. veicinātājbiedriem :D
Nu katrā ziņā, doma laba!
Nez, kāds tad man numurs būtu, ja būtu...:huh:
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by alnislacis »

Links uz karti.

Pieejama un publiski updatojama. Principā Ingus, ja rod par vajadzīgu, var viņu kaut kā adoptēt lapā. Bet tur droši vien derētu kāds moderators, kurs būtu atbildīgs par jaunakās info updatošanu un vecās dzēšanu.

Un tad vēl retorisks jautajums- Kura vāvere ies bļaustīties par to, kura dobumā savas zelta zīles glabā?
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by mixeris »

elmo wrote:
mixeris wrote:Reku Nil tev ir iespēja iestāties klubā bez iestāšanās maksas ;)
vai nu 04.06 vai kā veicinātājbiedram gadu padzīvot un tad iestāties.

Kas attiecas uz biedra numuriem, tad Tu šobrīd varētu iegūt numuru 130.

9 Numurs kā biedra identifikācijas numurs ir Elmo :)

Šrotu listi mēs protams varam veidot un neviens nekad nav noliedzis par tās noderīgumu, tomēr ir jābūt kādam, kas tad to arī dara un uztur. Es nebiju ne toreiz gatavs kad AlnisLācis pasvieda ideju, kuru kādam vajadzētu ralizēt, ne arī tagad.
Ja tev ir laiks un iespējas ko tādu realizēt, tad varam izmantot google maps par pamatu un kaut ko uzbūvēt. Es varu palīdzēt kaut ko tehniski pakonsultēt, bet es neesmu šobrīd spējīgs kaut ko tādu uzturēt.
Nu ja man dod 9. numuru, tad esmu gatavs stāties klubā. Nopietni!Kur var dabūt iesnieguma blankas!? Vai mani var uzņemt arī neklātienē? Kur ir pieejami statūti!?
Tev šoreiz nepaveicās :)
Šoreiz ar 9.numuru ir Elmo Saļms :) E&S Auto pirmais īpašnieks.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by mixeris »

Veicinātājbiedrs kā jau minēju ir sens pasākums. Ja nemaldos tad jau no 2004.vai 2005.gada :)
Pateicības vārdi tā laika kluba valdei un paldies tā sauktajiem Alfistiem jeb iAuto foruma dalībniekiem :) Vnk šoreiz šo te visu aktualizējām un pacēlām no ierakstiem :)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by envoy »

alnislacis wrote:Un tad vēl retorisks jautajums- Kura vāvere ies bļaustīties par to, kura dobumā savas zelta zīles glabā?
Var jau tos pleismārkus nelikt baigi precīzi (cik nu gūgl maps vispār ir precīzs). Ja bail, norādi kaimiņa māju. :D Bet kam tiešām vajadzēs, tas iepriekš sazināsies un atradīs. Galvenais, ka ir informācija, ka kkur tajā rajonā varētu būt vajadzīgās lietas.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by elmo »

Nu labi, vēl es varētu ekstara samaksāt arī par numuru 69 vai 777!:laugh:
Tātad atkārtoju jautājumu: "kur var dabūt iesnieguma blanku un statūtus?"
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by envoy »

elmo wrote:Tātad atkārtoju jautājumu: "kur var dabūt iesnieguma blanku un statūtus?"
Šeit: http://www.saabclub.lv/index.php?option ... &Itemid=27 ;)
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by elmo »

Paldies, caur meklētāju kaut kā neatradu! Loģiski būtu, ja statūti būtu kreisā malā pie izvēlnes, līdzīgi kā kontakti.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by mixeris »

Atvainojos, ka viņi tur tā noslēpti :)
Izvilkšu redzamākā vietā.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by mixeris »

Vispār jau es lēnām štukoju kā to varētu uztaisīt elektroniski, jo reāli jau sanāk tā, ka cilvēki aizpilda un tad sūta mums, bet paraksts jau tāpat ir vajadzīgs beigās :)
Tā, ka domāju, ka pārtaisīšu elektoroniski un tad aizpildīšu iesniegumu uz kura uzlikt tikai parakstu.
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Kudinsky »

Jautajums par pieteikumu- kā gan es varu nosūtīt viņu elektroniski ja:
Nevaru word'ā viņā neko ierakstīt(Protected wiew only)?
Ir vajadzīgs paraksts,
Kā datumu piedāvā tikai 2010 gadu!?
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Arnijs »

Kudinsky wrote:Jautajums par pieteikumu- kā gan es varu nosūtīt viņu elektroniski ja:
Nevaru word'ā viņā neko ierakstīt(Protected wiew only)?
Ir vajadzīgs paraksts,
Kā datumu piedāvā tikai 2010 gadu!?
Copy >Paste uz jaunu dokumentu un raksti un labo, ko vēlies ;)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Kudinsky »

Arnijs wrote:
Kudinsky wrote:Jautajums par pieteikumu- kā gan es varu nosūtīt viņu elektroniski ja:
Nevaru word'ā viņā neko ierakstīt(Protected wiew only)?
Ir vajadzīgs paraksts,
Kā datumu piedāvā tikai 2010 gadu!?
Copy >Paste uz jaunu dokumentu un raksti un labo, ko vēlies ;)
Ok, bet kā ar parakstu?
Post Reply