Priekšrocības iestājoties klubā.

Jautājumi par SAAB Klubu
Post Reply
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Killers »

klau, Ingus, vai mums nevajadzētu (esmu redzējusi kaut ko tādu citu klubu mājaslapās) Forumā - tiklīdz to atver - uzlikt pietiekami viegli salasāmu tekstu - ka forumā netiek pausta kluba oficiālā nostāja un klubs nav atbildīgs par tiem tekstiem, kas te tiek bīdīti?
tas būtu tā - lai mums nav jātaisnojas, kad kāds sakakā forumu un stāsta, ka tā ir kluba oficiālā seja.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by mixeris »

Iespējams :)
zaz
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 872
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:24 am
Location: Jelgava - Rîga
Contact:

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by zaz »

Mr Pink Eyes wrote:zaz jau ir tas īstais cīnītājs par toleranci un cieņu. vairākas reizes esmu to sajutis uz savas ādas.
... nedaudz nesapratu, ko tad es Tev esmu nodarijis - vairākas reizes?

P.S. un kur es kaut ko esmu teicis par toleranci vai cieņu? Iet runa par jauniem biedriem.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by lawyer »

Man liekas, ka prasās pēc zināmas segregācijas forumā starp kluba biedriem un pārējiem :dry: Piemēram, kluba biedriem kaut kur pie avatara var ievietot skaistu kluba emblēmu ar norādi, ka lietotājs ir kluba biedrs? :huh:

Par viedokļa paušanu - kā tas izriet no likuma un statūtiem, Saab kluba oficiālo viedokli var paust tikai valde vai arī jebkura cita persona, ja attiecīgu pilnvarojumu ir devusi valde...

Par žurnālu - tas baigi labi, ka gandrīz gatavs :) Mix, varu palīdzēt ar ievada sacerēšanu, ja nu galīgi pašam neizdodas noformulēt domas ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by envoy »

lawyer wrote:Man liekas, ka prasās pēc zināmas segregācijas forumā starp kluba biedriem un pārējiem :dry: Piemēram, kluba biedriem kaut kur pie avatara var ievietot skaistu kluba emblēmu ar norādi, ka lietotājs ir kluba biedrs? :huh:
man kā nebiedram pret to nav nekādu iebildumu. tikai vajadzētu vispirms saprast, kāpēc jūs to vispār darāt. kas tad būs? SK biedrs drīkstēs forumā visus apdirst un nebiedrs uzreiz tiks izbanots?
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Arnijs »

envoy wrote:
lawyer wrote:Man liekas, ka prasās pēc zināmas segregācijas forumā starp kluba biedriem un pārējiem :dry: Piemēram, kluba biedriem kaut kur pie avatara var ievietot skaistu kluba emblēmu ar norādi, ka lietotājs ir kluba biedrs? :huh:
man kā nebiedram pret to nav nekādu iebildumu. tikai vajadzētu vispirms saprast, kāpēc jūs to vispār darāt. kas tad būs? SK biedrs drīkstēs forumā visus apdirst un nebiedrs uzreiz tiks izbanots?
Tas nebūt nav tā domāts, bet biedra statuss ir biedra statuss. Biedri galu galā maksā arī biedru naudas. Un šāda pieredze forumos jau ir. Image
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Arnijs »

Pie kam - pazīstamākajiem un foruma adminam zināmajiem useriem ir arī uzrauga statuss. Un - nav pat jābūt kluba biedram. Domāju, ka tas zināmā mērā disciplinē foruma jaunpienācējus. Image
:woohoo: Man pat,kas nav kluba biedrs, izrādās, ir "uzrauga" statuss :D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by envoy »

Arnijs wrote:
envoy wrote:
lawyer wrote:Man liekas, ka prasās pēc zināmas segregācijas forumā starp kluba biedriem un pārējiem :dry: Piemēram, kluba biedriem kaut kur pie avatara var ievietot skaistu kluba emblēmu ar norādi, ka lietotājs ir kluba biedrs? :huh:
man kā nebiedram pret to nav nekādu iebildumu. tikai vajadzētu vispirms saprast, kāpēc jūs to vispār darāt. kas tad būs? SK biedrs drīkstēs forumā visus apdirst un nebiedrs uzreiz tiks izbanots?
Tas nebūt nav tā domāts, bet biedra statuss ir biedra statuss. Biedri galu galā maksā arī biedru naudas. Un šāda pieredze forumos jau ir. Image
es to teicu tikai tādēļ, ka tieši šādā kontekstā tas te iepriekš tika piedāvāts, jo neviens jau neteica "eu, ideja, davai ieviešam forumā marķējumu biedrs/nebiedrs" un basta, bez nekādiem zemtekstiem.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by andrisem »

Es neesmu SAAB kluba biedrs, bet piekrītu par šādu marķējumu kluba biedriem. Tas tomēr liktu padomāt kluba biedram pirms kautko rakstīt, jo viņš pārstāv klubu, un tiem, kas nav kluba biedri, būtu kā vēl viens iemesls iestāties klubā un būt atpazītam kā savējam ne tikai uz ielas ar kluba uzlīmi uz auto, bet forumā, kur biežāk redz viens otru.
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Killers »

lawyer wrote:
Par viedokļa paušanu - kā tas izriet no likuma un statūtiem, Saab kluba oficiālo viedokli var paust tikai valde vai arī jebkura cita persona, ja attiecīgu pilnvarojumu ir devusi valde...
pēc šādas loģikas sanāk, ka kluba valdes locekļi forumā pauž kluba oficiālo viedokli. Taču, lai gan valdes locekļi, es pieņemu, neatļausies forumā diskreditēt savu klubu un nerakstīs visādas dumības, tomēr arī viņiem jāatstāj iespēja uzrakstīt šeit, ko viņi domā, bet kas nav oficiāls kluba viedoklis.
tātad mans priekšlikums bija vērsts uz to, lai NEKAS no forumā rakstītā netiktu uzskatīts par "likumu". Un tiešām būtu saprātīgi uztaisīt atsevišķu sadaļu, kur varētu savukārt pasludināt "likumus".
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by mrpinkeyes »

[/quote]

Un tiešām būtu saprātīgi uztaisīt atsevišķu sadaļu, kur varētu savukārt pasludināt "likumus".[/quote]

un tad Tu tos likumus varēsi pārkāpt, jo Tev taču patīk būt sliktai :laugh:
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by envoy »

Mix jau ir paspējis pastrādāt :woohoo:
tagad arī man sakārojās :D
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Killers »

forums ir forums - publiska muldēšanas vieta. tas nav senāts.
savu lomu es cenšos apzinīgi spēlēt ;)

Ingus gan veikli uztaisīja tos biedru uzrakstiņus :)
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by chippy »

Killers wrote:forums ir forums - publiska muldēšanas vieta. tas nav senāts.
savu lomu es cenšos apzinīgi spēlēt ;)

Ingus gan veikli uztaisīja tos biedru uzrakstiņus :)
Tikai sev nav uztaisījis..
Image
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

Post by Killers »

jā, jo viņš nav biedrs, viņš ir pāri visam B)
Post Reply