Search found 2361 matches

by Yukki
Wed Jan 16, 2019 2:46 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-3 (2.daļa)
Replies: 1652
Views: 290379

Re: Dažādi jautājumi par 9-3 (2.daļa)

Nu man tad laikam paveicās. Tas pats meistars pārlodēja dažus šaubīgus vadus - viss strādā 8) Jā, viņš teica, ka Tev vismaz bija redzamas aizdomīgās vietas, manas plates izskatījās nevainojami. p.s. varu piešķirt kādam elektroniķim pēc aicinājuma (vai profesijas) šīs plates eksperimentiem, varbūt i...
by Yukki
Tue Jan 15, 2019 11:21 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-3 (2.daļa)
Replies: 1652
Views: 290379

Re: Dažādi jautājumi par 9-3 (2.daļa)

SAAB 9-3 SC aizmugures lukturi ir pilnīgs pizdec!!! Nu sāksim jau ar to,ka lai to brīnumlustru izņemtu, ir brutāli jālauž vaļā paneļi, un jālien kā ginekologam līdz 4 uzgriežņiem,kas tur lukturi pie kuzava. LED plati ar miljons kankariem uz tās, izņemt vairs nav grūti. Aināra sencis iztaustīja to sa...
by Yukki
Tue Jan 15, 2019 10:59 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 578
Views: 134531

Re: Sportiski auto pasākumi

Heisā,MūsaRaceLand bija pa skaisto!!! Un arī šo svētdien būs pa smuko,jo ir balts,pūkains sniedziņš, apakšā vietām ledus, borti ir tuvu,bet virsū neskrien,- visiem iesaku!!! Vienīgais,kas drusku bessī,ir garā rinda, gaidot startus, bet nu salīdzinot ar citām amatieru gonkām,kur ir 150auto, šie 40 ga...
by Yukki
Fri Jan 11, 2019 11:27 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Salīdzinājumam - kā tas ir - uzturēt vecu BMW dīzeli?
Replies: 314
Views: 52497

Re: Salīdzinājumam - kā tas ir - uzturēt vecu BMW dīzeli?

Domāju, ka Tev derēs jebkurš lādētājs. Man ir Ctek, numuru neatceros, cik sapratu der jebkuram aķim tsk AGM.
by Yukki
Fri Jan 11, 2019 10:41 am

Iespējams kļūdos, bet man šķiet, ka daži no jums pārāk daudz lasa:D Ja visi ievērotu visus noteikumus, tad daudzas lietas šai pasaulītē būtu daudz garlaicīgākas vai nenotiktu vispār. :geek: Bet anyway, kurš būs tas drosminieks, kas paķers https://iauto.lv/trases/1-brivkalni/ uz dienu janvāra beigās-...
by Yukki
Tue Jan 08, 2019 2:09 pm

Skatos, ka uz šo neviens no mums nav pierakstījies: https://youngtimerrally.lv/event/youngt ... ki-2019-1/
Mani drusku uztrauc, ka tas ir patālu no Rīgas, ģimenei mana izklaides būs līdz brošai apnikušas, bet piesaista interesantā Mūsas trase: http://musaraceland.lv/
by Yukki
Tue Jan 08, 2019 1:15 pm
Topic: Dienas snapšots 2. daļa
Replies: 2532
Views: 424195

Re: Dienas snapšots 2. daļa

IMG-20190106-WA0006~2.jpg
Kamēr SAAB gaida lampu un TA, biju patrenēties dibengrozīšanā ar citu auto! :P
by Yukki
Fri Dec 28, 2018 2:29 pm

Padod ziņu, ja kāds organizē vai pamana pasākumu, kur varam ielekt ziemā!
Nagi niez! :dance:
P.s.un atdodiet sniegu un ziemu !!! :twisted:
by Yukki
Fri Dec 21, 2018 9:14 am
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 39193

Re: Dzeki help janoperk auto

man pa lielam dzīve paiet pa Rīgas centru un ir vienkārši skumji noskatīties kā tur mocās tās sievietes , kam kāds ir iedevis X5 vai S klasi :liar: Ir taču pieejami tik dažādi dārgi, stilīgi , sportiski mazauto bet nē ... :evil: Es pa vasaru braukāju ar Lancia Y10 un man gandrīz nekad nebija problē...
by Yukki
Thu Dec 20, 2018 4:11 pm

man pa lielam dzīve paiet pa Rīgas centru un ir vienkārši skumji noskatīties kā tur mocās tās sievietes , kam kāds ir iedevis X5 vai S klasi :liar: Ir taču pieejami tik dažādi dārgi, stilīgi , sportiski mazauto bet nē ... :evil: Es pa vasaru braukāju ar Lancia Y10 un man gandrīz nekad nebija problē...
by Yukki
Thu Dec 20, 2018 4:07 pm

Jūsu iesniegtie varianti ir iesniegti un tikšot apskatīti un izpētīti vienkāršā un jau sākotnēji ieteiktā veidā: patīk vai nepatīk. Ir skaidrs, ka par 3K, da ko jūs, tāpat arī par 13K tiek pirkts kaķis maisā, jo kurš gan var garantēt, ka tas nelūzīs? Tas, ka vienam kautkāds konkrēta auto modelis nel...
by Yukki
Mon Dec 17, 2018 2:53 pm

iesakiet robezas ap 3000ls benzinu ekonomisku labu sieviesu auto.:) saab gan nee taa teica sieva:angry: :laugh: ! Hei, topikam 7 gadi, bet jautājums tas pats, kas topika izveidotājam: viena pazīstama meitene man jautā viedokli, kādu auto es viņai ieteiktu nopirkt!? Mana atbilde, drusku pazīstot viņ...
by Yukki
Wed Dec 12, 2018 10:36 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Auto salona ķīmiskā tīrīšana, pulēšana, logu tonēšana - caroscar.lv
Replies: 59
Views: 8288

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Hmm, interesanti jaunumi par stiklu tonēšanu! Pēc tam, kad sen, sen atpakaļ Dārzaugļu ielā man sirsnīgi nostaigāja pa CD changeri ar kājām un pateica, lai nestāstot pekstiņus, ka pats vien esot drošvien tā darījis :lol: , visus auto tonēju tikai Saules stiklos. Man par pārsteigumu, tas izrādījās ar ...
by Yukki
Tue Dec 11, 2018 2:57 pm
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4599
Views: 724442

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Interesanti - diez kur palika tas rūsainais 9000 frankenšteins, kas ssā gāja par kosmosa cenu? :) Tolmetā vai kāds to nopirka? Gribēji iegādāties? :mrgreen: Es pieņemu, ka pamazām briest uz tolmetu.Saimnieks noteikti pamazām pārdzīvo šoku, ka par tādu cenu neviens viņa superauto nepirka un tad kādā...
by Yukki
Tue Dec 11, 2018 2:32 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner
Replies: 293
Views: 49155

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Maniaks!!! Respect par auto, ir pa smuko! Šādus auto cienu, kad ne tikai izskatās laboi, bet arī skrien jaudīgi! :clap: