Search found 5014 matches

by edijs
Wed Apr 17, 2019 3:36 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Domāsim zaļi - brauksim ar klasiku !
Replies: 21
Views: 409

Re: Domāsim zaļi - brauksim ar klasiku !

Normund, Tavi mērījumi ir itin ticami, taču, manuprāt, Māra pieminētajā pētījumā ar "moderns" auto tiek saprasts vismaz pēdējā desmitgadē (ja ne piecgadē) ražots braucamrīks, nevis minumums padsmitgadīgs 9-5. Savukārt, ar "veco" visdrīzāk tāds 15-20 gadus norullējušais, nevis 30-40. :) Tātad korekti...
by edijs
Tue Apr 16, 2019 8:47 pm

Ja lielākoties pa lielceļiem un saprātīgā ātrumā, tas es pat ticu tiem 8 litriem. Ar viegli piečipotu 9k aero jau tas pats stāsts - kruizējot ar garo kārbu pa šoseju uz aptuveni 110 spidometrā ar retiem laiskiem apdzīšanas manevriem, panelī nav grūti noturēt kaut ko ap 6.5 litriem. Pieņemu, ka vairā...
by edijs
Tue Apr 16, 2019 6:38 pm
Forum: Pērk
Topic: Detaļas no 9000`ā
Replies: 238
Views: 58608

Re: Detaļas no 9000`ā

Es varētu apdomāt škiršanos no tiem Bilstein, kas uz mana apdauzītā 9k.. bet paies laiciņš, kamēr tikšu līdz piekares jaukšanai. Ja izravētu amīšus pirms izjaukts pārējais, auto paliktu nekustināms angārā. Un tas neder.
Btw, lai dabūtu pakaļējos ārā (t.i. oriģinālos), var nākties pamatīgi iesvīst. ;)
by edijs
Tue Apr 16, 2019 6:34 pm

Jā, par to viena litra atšķirību kaut kā nekorekti.. Bet doma kā tāda, t.i. iespējami ilgi ar vienu auto, arī manā skatījumā šķiet pareiza un galvā ieperinājusies jau sen (ne velti ar tām vecajām lamatām vizinos :D ). Tāpēc īsti līdz galam nav skaidra šī pseido-ekoloģija (manā izpratnē), ko mums lēn...
by edijs
Thu Apr 11, 2019 11:25 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Salīdzinājumam - kā tas ir - uzturēt vecu BMW dīzeli?
Replies: 392
Views: 63338

Re: Salīdzinājumam - kā tas ir - uzturēt vecu BMW dīzeli?

Gaidām turpinājumu.. Bez ironijas, sāk palikt tehniski interesanti - kas tad šoreiz defektācijā tiks atzīts par vainīgo. Šie laikam ir tie brīži, pie kuru arvien biežākas atkārtošanās vidusmēra pilsonis salūzt un beigu galā lemj par labu jaunam, no salona, ar garantiju, utt. Štrunts, ka pilnīgs sūds...
by edijs
Tue Apr 02, 2019 8:35 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: c900 `89 kabrio
Replies: 124
Views: 31644

Re: c900 `89 kabrio

Hmm.. tad nez ko teiks par manu Black Jet. Tā kā palēnām rosos uz TA. Ir 3" pilnā garumā, Maptun downpipe un tālāk Hirsch Performance. Cik dB, nav ne jausmas, neviens arī iepriekš nav pievērsis uzmanību - ja neskaita vizuāli, nosaucot par kanalizācijas trubu manu glīto izpūtēju. :twisted:
by edijs
Tue Mar 19, 2019 1:06 pm
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4617
Views: 760061

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Nuu, cenā ierakstās kāda honda vfr750f, piemēram - kas ir visnotaļ labs verķis par tādu 1000-1500 euro cenu. Ap simts kumeļiem. Bet vai kāds, kam mājās stāv šāds, gribētu vietā ņemt zilo ielasmeitu... nu maz ticams. :D
by edijs
Wed Mar 13, 2019 6:43 pm
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 1817
Views: 371772

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Pieņemu, ka šie visi ir vienādi, derēs arī no 9k, t.i. krājumos vajadzētu būt. BET - visi kā likums ir vismaz ar vienu nolauztu ļipiņu. Taču biju iemanījies stingri nostiprināt ar diviem savilcējiem. Ja Tavs vienkārši nestrādā un gribi citu, paskatīšos. Ja meklē perfektā stāvoklī ar nebojātiem stipr...
by edijs
Sun Mar 10, 2019 12:59 pm
Topic: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa
Replies: 2434
Views: 407178

Re: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

O, jā, vēl vecais kasešnieks. Atceros, klasesbiedrs stāstīja, ka tēvs esot atnesis tādu mājās, spēles no parastajām kasetēm laižot. Es uz to brīdi dzīvē biju redzējis un taustījis tikai pie mammas darbā esošo 8088'to, kam bija divreiz 5.25" plašmašīnas. Teicu, ka čalis kaut ko sapīpējies, nu nevar n...
by edijs
Thu Mar 07, 2019 12:40 pm

Tanciņi ūber alles! Pirmā datorspēle, kas vispār spēlēta. Klasesbiedram parādījās konsole, laikam jau tāds pats Nintendo ar kantainajām pultīm. Tad nu maucām uz vella paraušanu! Laukos arī Mario tika pakapāts bišk. Pats pie savas konsoles tajos gados tā arī netiku, būtībā finansiālu apsvērumu dēļ. T...
by edijs
Tue Mar 05, 2019 7:18 pm

Trešais AOE jau bija baigi advancēts.. mans kompis tolaik nevilka, pat otrais gāja žēlīgi. Tā nu esmu spēlējis tikai pirmo. :| Un vispār, ja tā padomā, baigi maz kas spēlēts - vidusskolā tas pats AOE1 un Quake2, studiju gados bija viens CounterStrike periods, pa vidam kaut kāds futbols pakapāts drau...
by edijs
Tue Mar 05, 2019 9:56 am
Topic: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap
Replies: 1796
Views: 206698

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Wifi tīkli traucē viens otram, ja ir identiskā frekvencē vai arī ļoti tuvu. Šajā sakarā - uzliec kaut kādu wifi tīklu analizēšanas appu telefonā un paskaties, kādos kanālos strādā blakus māju tīkli. Savulaik ir bijis tā, ka garā ofisā no viena gala līdz otram īsti nevelk (pa vidu šķēršļu nav), tad s...
by edijs
Mon Mar 04, 2019 3:26 pm
Topic: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap
Replies: 1796
Views: 206698

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Uzstādīti jau aptuveni desmit Netgear R6400, gan mājas lietotājiem, gan mazos ofisos - sūdzību nav, lietotāji sit plaukstas. https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/bezvadu_tikls/routers/netgear_ac1750_smart_wifi_router_r6400100pes Konkrētais modelis gan nu jau laikam neskaitās pirmā sva...
by edijs
Wed Feb 27, 2019 11:44 am
Topic: SAAB 9-3og (1998-2002) rezerves daļas pārdot/pirkt/atdot
Replies: 24
Views: 1433

Re: SAAB 9-3og (1998-2002) rezerves daļas pārdot/pirkt/atdot

Aizmugurējam stabilizatoram tā pati bēda, kas 9k?
by edijs
Wed Feb 27, 2019 11:43 am
Topic: Henry Garāžas atbrīvošanas misija (dažādas 9-3/9-5 detaļas)
Replies: 129
Views: 30784

Re: Henry Garāžas atbrīvošanas misija (dažādas 9-3/9-5 detaļas)

Esmu vairākkārt nodevis autokatalizatori.lv - čalis pats piebrauc, bagāžniekā svari, noskaita peso un lieta darīta.