Search found 51 matches

by keikei
Wed Dec 02, 2009 11:18 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Dažādi jautājumi par SAAB 9000
Replies: 872
Views: 319371

Re:Dažādi jautājumi par SAAB 9000

Aa, biju piemirsis, ka tu man ko līdzīgu jau stāstīji. :) Cik tev bieži viņam tā gadījās? Ja nav pārāk bieži un uz ceļa nekad nav palicis, tad metīšu bailes palikt uz ceļa pie malas un turpināšu braukt. Nu jā, un tovakar bija bik mitrs un peļķes. malaa esmu metis kaadas reizes triis, tad kad bija g...
by keikei
Wed Dec 02, 2009 10:10 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Dažādi jautājumi par SAAB 9000
Replies: 872
Views: 319371

Re:Dažādi jautājumi par SAAB 9000

Sveiks Edij, Es jau teicu, ka viņam uznāk šitāda fiška - vienīgi man tas nekad nenotika sausā laikā, bet kaut kādas divas, trīs reizes man viņš šitā noniķojās pie stipra lietus un smagi slapjiem ceļiem. Ja tas bija šādos apstākļos, tad uz vikingiem visticamāk vari nebraukt taisīt diagnostiku, jo ja ...
by keikei
Fri Oct 30, 2009 3:25 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Dažādi jautājumi par SAAB 9000
Replies: 872
Views: 319371

Re:Dažādi jautājumi par SAAB 9000

Par to "košanu". Man kādreiz patīk iznest cauri skrieties gribētājus. Krustā gaidot zaļo izliekos, ka metīšos skrieties, bet, kad iedegās zaļais, normāli turpinot ceļu :P , skatos kā "konkurents" izmisīgi min grīdā un droši vien pārlaimīgs, ka "izkodis" mani. Nākošajā ...
by keikei
Fri Oct 30, 2009 1:48 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Dažādi jautājumi par SAAB 9000
Replies: 872
Views: 319371

Re:Dažādi jautājumi par SAAB 9000

Ar automātu arī ir jāmāk paņemt startu, R15 baloni arī nederēs un jāpiedomā arī pie riepām. Es zinu par ko tu runā, jo pats tieši tāpat izlīdu uz starta neko nezinot, intereses pēc gribējās pamēģināt. Tagad zinu pie kā jāpiestrādā, lai atriebtos. :laugh: Un ar šādu komplektu kā tev, ja arī starts s...
by keikei
Thu Oct 29, 2009 1:03 am
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Dažādi jautājumi par SAAB 9000
Replies: 872
Views: 319371

Re:Dažādi jautājumi par SAAB 9000

Secinājumi. 1) man tas 9k automāts ir sasodīti iepaticies. No braukšanas viedokļa. Goda vārds. Ir savi plusi pagonkošanai ar manuālo, bet ikdienas braukšanai pa pilsētu es labprātāk ņemtu šo tomātu. Un vajag tik piešauties, iet viņš varen labi. Varētu turpināt vizināties.. Bet tad man vajag kādu de...
by keikei
Wed Oct 07, 2009 8:03 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Imigrants,valsts nodevējs?Ej nu sazini:D
Replies: 91
Views: 34914

Re:Imigrants,valsts nodevējs?Ej nu sazini:D

Pēc mēneša un dažām dienām es arī braukāšu ar stūri bardačokā!
Uz Skotiju - tur pagaidām it kā ar darbu viss normāli - algas zemākas kā Londonā un tās apkārtnē, bet kaut kā mierīgāk tur :)
by keikei
Fri Jun 12, 2009 1:47 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Pārdodu SAAB 9000 (vai arī rezerves daļās)
Replies: 7
Views: 3929

Re:Pārdodu SAAB 9000 (vai arī rezerves daļās)

Es esmu akls, vai arī cena nav minēta?
by keikei
Fri Jun 05, 2009 8:24 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Beigās viss bija krietni vienkāršāk! Nebiju veicamo uzdevumu līdz galam sapratis. Aizdedzes mezglā iekšā nebija jājaucās. Bija viens brīva vieta siksnas piedziņas mezglā un tādēļ tika pielikts atsevišķš ģenerators, kas uzlādēs šīs te patēriņa baterijas. Tā ka vienīgā problēma bija, tas ka vajadzēja ...
by keikei
Thu Jun 04, 2009 6:02 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Manuprāt, tur ir viena nianse, kas jāņem vērā. Ja tie AKB tiks staipīti šurpu turpu, tad viņi būs ar dažādiem uzlādes līmeņiem un saliekot paralēli, relejs var īsti nesaprast, cik kuram vajag. Viss, protams, darbosies, bet AKB mūžs var nedavilkt parastos kalpošanas laikus. Visvienkāršākais būtu vnk...
by keikei
Thu Jun 04, 2009 8:45 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Es tik vēl domāju - kas slikts var notikt ja uzliek vienkārši paralēlo slēgumu bez releja? Tas atmestu daudz neskaidrību darba procesā - vadus savienot māku :)
by keikei
Thu Jun 04, 2009 8:43 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Nu cik saprotu tad TUR nebus rozetes. :) Un ja akiti lietos prom no motora, tad ari releju isti nevajag. Un vaita nevar slegt ari kede, ir starpiba? Tieši tā - ja būtu rozete Jūrjas vidū - problēmas nebūtu! Par virkni es arī sapratu, ka sanāks 24V (atradu pēc bildēm netā). Vispār sapratu ka esmu ba...
by keikei
Thu Jun 04, 2009 7:19 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Relejs bus vajadzigs ar diezgan lielu jaudu. Nu meginasu aprakstit... AKB (-) klemmes liec kopa un pie massas(Ja nav preteja sistema) AKB (+),1.iet pie generatora,bet 2.caur releju pie generatora. Releju vislabak butu vadit no generatora ierosmes vada,jo tur paradas strava kad generators sak ladet....
by keikei
Thu Jun 04, 2009 7:07 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Nu isak sakot jasledz paraleli bet caur releju. Respektivi,kamer motors darbojas,ladejas abi akb bet kad aizdedze izslegta,lai stravu nem tikai no lieka akb,lai otrs netiek izladets un strava paliek motora palaisanai.Ja ar elektribu esi uz jus,tad shema ari maz vai palidzes.Ja kas varam tikties un ...
by keikei
Thu Jun 04, 2009 6:49 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Nu vismaz pamet kadas norades: Cik voltu sistema, ka velies slegt paraleli vai virkne, un vispar jautajums,kadam nolukam tas ir vajadzigs... Motors, ģenģeris un akumulators ir automašīnas! Nu katrā ziņā - 12V sistēma. Par paralēli vai virknē ar manām zināšanām ir par īsu - jautājums kā būtu labāk, ...
by keikei
Thu Jun 04, 2009 6:41 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: elektrība elektrība
Replies: 20
Views: 9658

Re:elektrība elektrība

Nu vismaz pamet kadas norades: Cik voltu sistema, ka velies slegt paraleli vai virkne, un vispar jautajums,kadam nolukam tas ir vajadzigs... Motors, ģenģeris un akumulators ir automašīnas! Nu katrā ziņā - 12V sistēma. Par paralēli vai virknē ar manām zināšanām ir par īsu - jautājums kā būtu labāk, ...