Search found 123 matches

by Andreas
Sat Nov 15, 2014 2:58 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Laikam, piesaucu nelaimi sakot ka negribu neko daudz remontēt. Nodila priekšējie kluči un riepas. Riepas pat nepiefiksēju ka tik ļoti nodilušas, iekšējās daļa vairāk. Līdz ar to jauni tēriņi, gribēju izvilkt līdz tehniskajai un tad jau skatīties kas būs darāms. Pirmdien tehniskā, patiesības diena. J...
by Andreas
Wed Oct 29, 2014 4:29 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Atlikt t......nu. Diemžēl, ķēde netiks mainīta. Izklausās nelabi, bet ļaušu nomirt dabīgā nāvē un tad kaut kas jaunāks tiks iepirkts. Pusotru gadu nobraucu, sāk kondicioniera sūknis, vai kas nu tur ir, skaļi strādāt, pārbraucot " guļošo policistu" aizmugurē kaut kas čīkst. Esmu nolēmis bra...
by Andreas
Wed Oct 29, 2014 9:21 am
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Iepirkās neliels papildinājums Ziemassvētku braucienam. Tagad vietas bagātais jācer ka būs pietiekami.

Jāpalasa tikai kā prātīgāk viņu likt tuvāk priekšai vai uz aizmuguri, lai labāka aerodinamiku iegūtu.
Image
by Andreas
Mon Sep 15, 2014 9:36 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5162
Views: 1503981

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Noteikti brauc uz diagnostiku un vēlāk pastāsti citiem. Daudzi forumā jau ir rakstījuši un arī man ar 9-3 2.0 tā bija, bet tikai kad auksts motors. Uzsilstot kaite pazuda. Cīnījos un braucu uz diagnostiku, sākām ar svecēm, bloku, tīrīšanu. Palika mainīt droseli, bet nesaņēmos, jo jauna dārga un liet...
by Andreas
Fri Sep 12, 2014 3:26 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5162
Views: 1503981

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Kur tu iepirki tos baltos? Cik lasīts daudzi arī nerekomendē likt tos alumīnija brīnumus, var nomainīt zaļos pret baltiem(pastiprinātiem), bet ne alumīnija, jo tad tas paliek neiznicināms un ja ir kādas problēmas, tad tiek nobeigta kāda cita plastmasa detaļa! Jā, alumīnija tā arī nedabūju, beigās da...
by Andreas
Thu Jul 10, 2014 12:20 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

zinu ka video nav nekāda diagnostika, bet man ir aizdomas ka ķēde sākusi trokšņot, bet nedzird īpaši, vairāk daudz citu dīvainu skaņu.

http://youtu.be/ONc1hKz2U4k

Neizdevās ielikt video pa tiešo forumā.
by Andreas
Wed Jul 09, 2014 10:40 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Beidzot saņēmos un nomainīju sveces un Di bloku. Nebija auto daudz lietos pagājušajā nedēļā, jo laiks saulains un moto bija katras dienas izvēle. Brīvdienās mazliet pabraucām, bet nekādas kļūdas panelī. Pirmdienas vakarā atkal kļūda. Otrdienas rīta, joprojām kļūda. Otrdienas vakarā kļudas nav. šovak...
by Andreas
Wed Jul 02, 2014 2:00 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Manuprāt, problēma ir arī tajā ka lēti nopirku. Nepamet sajūta ka auto nav ļoti kopts un lolots (lai gan lielākā daļa auto Anglijā ir nolaisti) un man arī negribās uzsākt lielus ieguldījumus jo noteikti pamazām viss sāks beigties nost. Ja zinātu kā viss ir labi ar auto nebūtu žēl ieguldīt, bet šeit ...
by Andreas
Wed Jul 02, 2014 8:58 am
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Varbūt vienkārši vecums tam blokam vai svecēm. Pašlaik kļūdas vairs nav, vakar vakarā ap 100 km nobraukāju bez problēmām. Paskatīšos kā šodien būs, lai gan nav ieplānots daudz lietot. Pasūtīju uz 5dienu jaunas sveces, veikšu nomaiņu tik un tā. Tiesa gan jocīgi ar tām svecēm izņēmu un paskatījos kāda...
by Andreas
Tue Jul 01, 2014 11:31 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Pastāv gan. žēl ka tā sanāca, kaut kur jāpieraksta ka Saab sveču maiņa jāizveic regulāri. Diemžēl sanāk atkal mācīties uz savām nevis citu kļūdām. tad jau manīs vai būs bijis DI bloks, kad uzlikšu jaunas sveces vai kaut kas cits. Izskrūvēju vienu sveci lai apskatītu kādas tad precīzi vajag. Tādas pa...
by Andreas
Tue Jul 01, 2014 7:50 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Elmo, pierunāji. Prātīga doma par jaunām svecēm un bloku. Pamēģināšu vakarā pasūtīt kaut ko ar nākamās dienas piegādi. Mums diemžēl visi normālie rezerves daļu veikali strādā līdz 17.30 vai 18.00 nekādi uz viņiem netikt. Tie kas līdz 20.00 ir ļoti dārgi un pie tam viņiem paskatījos kā nav man vajadz...
by Andreas
Tue Jul 01, 2014 2:13 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36863

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Tātad pirmās lielās tehniskās problēmas sāk līst ārā (Bāc un tieši mēnesi pirms brauciena uz Latviju). Aizvakar parādījās Check Engine lampiņa. Nekādas problēmas nevarēju atrast, viss darbojās kā vajag. SDivas dienas nezuda. Pat šorīt uz darbu braucot vēl bija. TTikko sarunāju ar to vietējo Saab onk...
by Andreas
Tue Apr 15, 2014 3:53 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104761

Re: Dzeki help janoperk auto

Darbā kolēģis ieteica paskatīties uz Polo, auto man vizuāli nepatīk, bet esot lēts. Saab nopirkt nav problēma, iespējams, ka šeit var par lētākām naudām labāku gadu. Man vajag kaut ko ekonomisku un bez ērtībām :) Mēs ļoti vēlamies atgriezties. Ir vairāki BET kurus jāatrisina un mēs būsim atpakaļ. [ ...
by Andreas
Tue Apr 15, 2014 8:58 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104761

Re: Dzeki help janoperk auto

Par tiem mazauto uz bāņiem jāpiekrīt. Reti uz tādiem Izbraucu šeit Anglijā un nav jau īsti bāņi, bet vakaros vai rītos braucot konstanti visādi mazauto lido garām īpaši darba auto, kam tikai divas durvis un aizmugurējā daļā nav stiklu. Līdz ar to Piekrītu ka tie brauc ātrāk nekā vidējās klases auto....
by Andreas
Fri Apr 11, 2014 7:36 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104761

Re: Dzeki help janoperk auto

Es noteikti ka domāju nepareizi, bet pirkt lietotu dīzeli ir sliktākas izredzes nekā spēlējot Bingo loto. Varbūt jaunie gadi ir labāk bet cik draugiem un radiem ir bijušas problēmas ar lietotiem dīzeļiem visādu marku, tik es lietoto bezinauto esmu ietaupījis pat maksājot vairāk par degvielu. Līdz ar...