Search found 4 matches

by RogueBalt
Tue Jun 21, 2022 9:06 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem
Replies: 254
Views: 122478

Re: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem

lawyer wrote: Tue Jun 21, 2022 4:11 pm DPF izņemšana tika izveikta tikai fiziski, bez pieprogrammēšanas? :shock:
Nē, nē, nepareizi izteicos. :D

Tika gan fiziski izņemts, gan izprogrammēts :wink:
by RogueBalt
Tue Jun 21, 2022 1:27 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem
Replies: 254
Views: 122478

Re: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem

Sveiciens un priecīgus svētkus! Kādu laiciņu atpakaļ manam 1.9 TTiD izmetās limited power, bija avārijas režīms, mašīnai apgriezieni bija augsti bet jaudas nebija (kompis rādija kļūdu, kurā bija teikts, ka aizkakājies DPF filtrs, to šodien pie meistara izgriezu). Braucot mājās, pamanīju, ka turbo ad...
by RogueBalt
Mon Apr 25, 2022 6:35 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem
Replies: 254
Views: 122478

Re: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem

Man, kad 1.9TID švaki leca pie vainas bija sprauslas, nomainīja gļukojošās un viss aizgāja. Par dūmiem protams var būt arī kondensāts pie vainas. Es sev esmu pamanījis gļuku, ka pa šoseju braucot viss ir čotka, nedūmo, iebraucu pilsētā pirmajā korķī, momentā vidējais degvielas patēriņš palielinās p...
by RogueBalt
Sun Apr 24, 2022 8:57 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem
Replies: 254
Views: 122478

Re: Viss par SAAB dīzeļiem un traktorveidīgiem agregātiem

Sveicināti! Atvainojos, ja šis jautājums jau ir ticis apspriests, paķemmēju forumu un neatradu atbildi. Dažas dienas atpakaļ iegādājos pirmo auto - 2008. gada Saab 9-3 Aero 1.9 TTid (132 kw), jau no pirmās dienas pamanīju, ka auto slikti lec neskatoties uz to, ka starteris normāli griež (kārtīgi 2,5...