Search found 50 matches

by IeviSh
Sun Jan 24, 2016 10:23 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Valt!!! :clap:
PALDIES, bij interesanti!


Te no volvo braucēja Dzy bildes https://www.flickr.com/photos/137798574 ... 3286678510
by IeviSh
Wed Jan 13, 2016 3:36 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Atļaušos no Valta e-pasta copy/paste izvilkt :) ---------------- Sveiciens visiem! Sestdien viss turpinās! Vēl gan ne Suntažos, bet ir plāns tur būt nākamajās nedēļās. Šoreiz sacensības norisināsies Ādiņu trasē, Bauskas šos. 2. kilometrs no Rīgas robežas, pagrieziens uz Katlakalnu 2 ... 500 m Sākam ...
by IeviSh
Wed Jan 28, 2015 2:13 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

kāds arī trases malā uzņēma fotogrāfijas... tas laikam bija no volvo kluba... būtu interesanti redzēt, tik nez kā pie tām tikt... :think: pa kluso ielīdu volvo forumā, bet nevarēju atrast... bet nevaru nepačukstēt, ka viņiem drīzumā būs volvo slidināšanās pasākums... vairāk gan neko nedrīkstu teikt...
by IeviSh
Fri Jan 23, 2015 10:17 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Tā, izskatās ka man vel 2 braucēji.... :):roll:
Volvisti būs pārākumā

Elmo, centīsimies!
by IeviSh
Fri Jan 23, 2015 9:57 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

:ugeek:
Es vel 3 cilvēkus anketas atzīmēju ;)
Ja kādu tomēr busu piemirsusi- sorry!

Rit tiekamies.
by IeviSh
Fri Jan 23, 2015 7:47 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Man vēl viens pieteicās. Pērkons gan uzmeta :(

Rīt ar volvistiem vacamies no 9-9.15 pie jūrmalas sky un tad kopīgi laižam uz trasi ;)
by IeviSh
Fri Jan 23, 2015 11:33 am
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Yukki!!!!!!!!
Ar kādu autiņu es braukšu ja tu nebūsi??? :ugeek:

P.S. visiem sveicieni no Nezinītes, viņa no Francijas kalniem nepagūšot atskriet! :)
by IeviSh
Thu Jan 22, 2015 6:31 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Sarakstīju tev info par visiem, ko zinu kas teica ka piedalīsies sestdien- par domātājiem pagaidām nerakstīju. nevienam nav šipu, bet riepas - nezinu :) Man tikai pašai drīz aizmirsīsies kurus esmu ierakstījusi tavā anketā, atkārtošos šeit, lai zinu kam rīt jāatgādina pirms došanās uz riekstkalnu! :...
by IeviSh
Thu Jan 22, 2015 4:57 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Bio! Par sevi ierakstīju reģistrācijas anketā, bet negalvoju ka būšu ar norādīto auto un visdrīzāk ka būsim vismaz 2 braucēji 8) Man šorbīd dalību apstiprinājuši vēl 3 volvisti+ viens no scirocco kluba + 2 domātāji - cik no tiem reāli ieradīsies- atbildēt varēšu tikai rīt. Pērkons arī domā kā sestdi...
by IeviSh
Tue Jan 20, 2015 8:55 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Jums kāds trases pasākums šoziem būs vai nē????
Man der arī dubļu cīņas! ;)

Gribās jautrā kompānijā pasalt trases malā un "izkabināt" piem. Normundu un Yukki 8)
Tik sen nekas sportisks nav darīts, ka es jau esmu aizmirsusi ko ar autiņu dara uz ledus un kupenās :roll:
by IeviSh
Mon Aug 04, 2014 9:08 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Es tevi redzu !!! Nr2
Replies: 3571
Views: 964607

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Zing zeng ar famīliju sestdien pēcpusdienā ceļā no Jūrmalas uz Rīgu. :geek:
Nācās izmest līkumu caur Zolitūdi, tāpēc nogriezos uz lidostas viadukta pusi, bet pēc tam otrreiz pamanīju nogriežot no Spices uz Bieriņu pusi- vai tik nebiji ceļā pie Normunda? :)
by IeviSh
Wed Oct 16, 2013 2:27 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Par miniralliju jau biju aizmirsis bet nu atcerējos ka Tavs stastijums mani toreiz (kkad) iedrošināja;) Pakoļī vēl un sākšu briest pats un meklēt stūrmani un .... eee atsākt sarunu par manis palaišanu :gimene_safety_crazydriver_rocks: :evil: [ Post made via iPhone ] http://www.saabclub.lv/phpBB/ima...
by IeviSh
Tue Oct 15, 2013 2:47 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Molā kartingos biju, gāzi vaļā nelaidu, rezultāts 13.994 laikam, kas ir diezgan sūdīgs. Trase nav gara, es teiktu, ka pārāk vienkārša, bet savu prieciņu var dabūt vienmēr:) Vajag Galactico karti, tad Ls 5. Šo weekend BKSB notiek pēdējais supersprinta posms . Moška jāpiesakās vairākiem, būsim vienīg...
by IeviSh
Fri Oct 11, 2013 10:16 am
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349071

Re: Sportiski auto pasākumi

Sveiciens jūsu pusē! Tā kā nemiers dīda un gribās mazliet paālēties nenopietnā kompānijā, tad nolēmām ar pāris volvistiem un draugiem šovakar uz 19.00 aizlaist uz jauno kartinga trasi TC Mols 3.stāvā. (runā ka garums esot ~ 900m) Un kā zinām - jo lielāka kompānija, jo lielāks azarts vienam otru pārs...
by IeviSh
Mon Jul 08, 2013 4:45 pm
Forum: Par klubu
Topic: SAAB vasaras pasākums - Cesvaines Stienis 2013
Replies: 145
Views: 81472

Re: SAAB vasaras pasākums - Cesvaines Stienis 2013

:geek: Paldies orgiem, paldies dalībniekiem- visai jūsu superpozitīvajai kompānijai par fantastisko nedēļas nogali! Jo projām nevaru beigt smaidīt! :) Visu laiku atmiņā stāv Valdo frāze - nekad vairs nebraukšu uz Latvijas pasākumiem ar izstādes mašīnu!!! tikai ar sporta :D Svētdiena ar bij' ideāla- ...