Search found 3970 matches

by Nils
Sun Sep 10, 2017 4:49 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1375733

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Kam nu veel patiik 9K CD - vizuaali tiiri taa neko verkjis ziemai, vai arii kaa darba ruukjis. Tirgo araabs un tam, varbuut, skjiet, ka blekja diski radikaali pamazina vaagja veertiibu. Ja veel pakauleejas par nokaarushamies griestiem, tad, kazi, var dabuut veel labaaku ciparu. Par teh. staavokli v...
by Nils
Sun Aug 27, 2017 12:04 am
Forum: Pērk
Topic: Pērku Aero Saabu!
Replies: 22
Views: 16628

Re: Pērku Aero Saabu!

Kas tie par murgiem? Ķēdes maiņas tuvošanās nenozīmē, ka auto ir izmetams, lai cik neticami tas neizklausītos. Izskaties pēc LV klasiskā pircēja/sapņotāja - vajag top versiju, top stāvokli, bet pašam neko darīt negribas un/vai nav par ko. Jānolaižās uz zemes un jāsaprot, ka LV brauktie 9-5 jau vairā...
by Nils
Sun Mar 19, 2017 11:52 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Salīdzinājumam - kā tas ir - uzturēt vecu BMW dīzeli?
Replies: 489
Views: 217023

Re: Salīdzinājumam - kā tas ir - uzturēt vecu BMW dīzeli?

Kāds vispār ir pārbaudījis vai Edgara profilu nav nozaguši kaut kādi tīņi no bmwpower?
by Nils
Thu Nov 03, 2016 4:51 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Dažādi jautājumi par SAAB 9000 (2.daļa)
Replies: 1125
Views: 346996

Re: Dažādi jautājumi par SAAB 9000 (2.daļa)

Es to problēmu meklētu tādā secībā - APC/vadi (tirkšķim jābūt pat tukšgaitā), vakuuma trubas, wastegate utt. Turbīnu atstātu beigās, jo no savas pieredzes un tā kvantuma cik es viņas esmu savā dzīvē iznīcinājis uz 9k, nevienai nekad nav pazudis spiediens, visas ēda eļļu, dūmoja, bet uz priekšu gāja ...
by Nils
Tue Oct 04, 2016 9:25 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Tautai jāzin savus "varoņus"
Replies: 42
Views: 26096

Re: Tautai jāzin savus "varoņus"

To, ko Tu izdarīji pirms mēneša, varēji izdarīt jau pirms diviem, diviem ar pusi gadiem un šādas sarunas nebūtu.
by Nils
Sat Sep 17, 2016 10:27 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: LEXUS GS
Replies: 14
Views: 8834

Re: LEXUS GS

Jurģi pastaasti siikaak cik stulbs bija tas diizeljmotors - kaapeec idiotisks? Man vienam čomam vecais IS noruuseejis kaa taads šrota opels. Nez GS arī no tā pasha metaala gatavots?! A par salonu runaajot bildees izskataas kvalitatiivs. Dziivee gan neesmu čamdiijis. Lexus IS220 nāk ar Toyotas D-Cat...
by Nils
Tue Sep 13, 2016 10:00 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: SAAB salona remonts
Replies: 10
Views: 6793

Re: SAAB salona remonts

Ainars wrote:Rezultaataa ieguust nobrauktu angli :D jo izseedeets ir labais benkjis
Izsēdēts ir Tavs kreisais, man abi ir labie! :mrgreen:
by Nils
Tue Sep 13, 2016 9:54 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1375733

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Kamēr nav jauns tofiks, spamošu tepat :P Man bija nenojāts s60 d5 163. Bija pat ļoti ok. Ar otro gāja spolēdams. Piekrītu, ka iekš xc90 būs vieta maisiņiem. Resurss 2.0 teorētiski tikai par 0.4 mazāks :) Drīzāk jau jārunā, ka D5 kā tāds ir ilgmūžnieks. Tiesa, s-max takši arī brīvi staigā 700k+. Man...
by Nils
Tue Sep 13, 2016 6:51 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: SAAB salona remonts
Replies: 10
Views: 6793

Re: SAAB salona remonts

beigās aizvedu automix, vēlreiz uz smartfix un kopā ņemot tie ļoti oriģināli atrisināja problēmu uz krietni ilgāku laiku, protams, tas izmaksāja mazliet vairāk, nekā sākumā biju plānojis, bet starpība tiešām bija to vērta, jo salons ekskluzīvs un vienkārši pāršūt, lai neatšķirtos tur bija bezcerīgi...
by Nils
Tue Sep 13, 2016 12:34 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: SAAB salona remonts
Replies: 10
Views: 6793

Re: SAAB salona remonts

Krāsošana ir pilnīgi garām un mani neviens nepārliecinās par pretējo, tas pats smartfix ir uztaisījis "lažas", ir konkrēti piemēri un pat tajās reizēs, kad viss ir sanācis baigi skaisti, ilgi tas pasākums nedzīvo. Nu neturās tā krāsa (plaisā, dilst, drūp), zinu, ka kādu laiku atpakaļ Valts...
by Nils
Sat Sep 10, 2016 11:09 pm
Forum: Par klubu
Topic: SAAB kluba kalendārs 2017
Replies: 154
Views: 85702

Re: SAAB kluba kalendārs 2017

Ainars wrote:cepums ir tavs otrs vaards? :mrgreen:
Protams, viens no maniem neskaitāmajiem viltus profiliem, pie kam iesniegtās fotogrāfijas ir no manas kameras un tajās redzmais auto no manas Saab'u kolekcijas.
by Nils
Sat Sep 10, 2016 10:44 pm
Forum: Par klubu
Topic: SAAB kluba kalendārs 2017
Replies: 154
Views: 85702

Re: SAAB kluba kalendārs 2017

Nu.. man sikais neapzinati labakas bildes taisa.. vai taa ir labaak pateikts? Man šķiet, ka labāk būtu bijis vienkārši paklusēt. Cik man zināms, šajā forumā klejo vairāki cilvēki ar ļoti nopietnām spējām šajā sfērā, bet es neatceros, ka viņi būtu šitā nolikuši mūsu iesniegto materialu ikgadējam kal...
by Nils
Sat Sep 10, 2016 10:09 pm
Forum: Par klubu
Topic: SAAB kluba kalendārs 2017
Replies: 154
Views: 85702

Re: SAAB kluba kalendārs 2017

Tolerances līmenis forumā gan laikam ir nedaudz krities. Viens ir tas, ka cilvēkam varbūt nesanāk tā kā to gribētos redzēt pārējiem, pavisam kas cits jebkādu ieguldīto darbu vienkārši noriet, kauns Jūsu vietā.
by Nils
Thu Sep 08, 2016 5:34 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1375733

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Vilkačairu faniem jauns piedāvājums https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/saab/9-5/ahhig.html Aizdomīgi palēts gan un, spriežot pēc nobraukuma, gan jau ka ķēde jāmaina. Par 7-gadīgu parastu aero-opeli, kas kādu laiku braucis pa LV ceļiem, cena ir adekvāta (ja nobraukums ir patiess), lai neteiktu,...
by Nils
Mon Aug 29, 2016 9:49 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Tautai jāzin savus "varoņus"
Replies: 42
Views: 26096

Re: Tautai jāzin savus "varoņus"

+ lai visiem butu skaidrs uzreiz, tas nebija komercials projekts - Andris man uzzvanija un pajautaja: sasitu saab, tava gala var kads uztaisit letak? Sazvanu servisu - var! atveda, savācām detalas un sakas gaidisana uz servisu, kura ir sada statusa joprojam. To cik liels "metejs" ir no man...