Search found 2459 matches

by Yukki
Sat May 03, 2008 8:16 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: iAuto rallijs.
Replies: 198
Views: 93131

Re:iAuto rallijs.

Nu tā, kur jābrauc? :woohoo: Tukums->Kandava->Sabile->Kuldīga->Alsunga->Jūrkalne (pierasts) vai Tukums->Stende->Kuldīga->Alsunga->Jūrkalne vai Tukums->pa apakšu (P121)->Kuldīga->Alsunga->Jūrkalne vai Rīga->Brocēni->Kuldīga->Alsunga->Jūrkalne Pierunājāt, izbraukšu 7:00 Sazvanamies.
by Yukki
Sat Apr 26, 2008 12:02 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809581

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Cēnas tagad AAS regule paši, ņemot verā savu politiku. Piem.: BTA orientetjas uz fiziskam personam OCTA, tātad viņiem cēna ir zemāk. Balta uz Juridiskiem un uz KASKO vispār. OCTA cena fiziskām personām divreiz dargāk par BTA. (Tas nav reklama, jo pats izmantoju Korporatīvo piedāvājumu no Balta :) )...
by Yukki
Fri Apr 25, 2008 10:31 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Es Tevi redzu!!!
Replies: 4490
Views: 1070778

Re:Es Tevi redzu!!!

Hmm, Tu domāji Kuršus, no Kurienes Ilze Tevi vēro:? Nu neesi tik naivs, ka novērojumi notiek tādā attālumā,jo tur pat, Tavā pašreizējā mājā, dzīvo Ilzes Māsa... iespējams ka pat cieši Tev blakus... :D Nē, tad mājā, kurā dzīvo Ilzes māsa, dzīvo arī mana māsa, es tur tikai īsu brīdi mitinājos, es tag...
by Yukki
Fri Apr 25, 2008 7:17 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Es Tevi redzu!!!
Replies: 4490
Views: 1070778

Re:Es Tevi redzu!!!

Sviests vispār dīvains tipiņš, vislaik izvēlas draudzenes, kuras dzīvo tajās pašās mājās, kur es. Tagad gan ceru, ka viņam tas vairs neizdosies, bet vienalga esmu pastāvīgā viņa uzraudzībā - viņa draudzene dzīvo man vienā pusē, pats viņš pa darba logu mani peilē no otras puses, Nu kā tā var?:woohoo:
by Yukki
Fri Apr 25, 2008 7:47 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Ieteikumi lapas moderatoriem
Replies: 66
Views: 30966

Re:Ieteikumi lapas moderatoriem

mixeris wrote:būs labi tagad? :D
cool!!!!Citā krāsā vēl jau gribās, un nu a 10 threadus nevar izspiest pa labi vai uz apakšu? Klau, tai lapai jābūt tik šaurai, man uz 17" gar malām brīva vieta paliek, tur daudz ko vēl var "iespiest":)
by Yukki
Fri Apr 25, 2008 7:43 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809581

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Murgs kautkāds - OCTA "večukam" maksā no 39 līdz 72 Ls,atkarībā no sabiedrības, savukārt, 9-5 no Ls 88 līdz 122!!! Par ko tādas atšķirības gan starp auto gan AAS? :angry: :angry: :angry: 9-5 Kasko arī normāls prēmijas intervāls tiek padots Ls 400-500, pie tam agrākās likmes 4.2% vietā var...
by Yukki
Fri Apr 25, 2008 7:36 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548280

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

Nākošais: nepieciešams garāžas pirkuma līguma texts! Tēvs pērk un roka neceļas maksāt Ls 100 par notāra "sagatavi", kas pēc tam tāpat jālabo un jāpārraksta pašiem. Uzdevums škita vienkāršs, jo priekšā nesens dzīvokļa pirkuma līgums, bet tad sapināmies tajos domājamo daļu un neprivatizēto z...
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 10:19 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809581

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Murgs kautkāds - OCTA "večukam" maksā no 39 līdz 72 Ls,atkarībā no sabiedrības, savukārt, 9-5 no Ls 88 līdz 122!!! Par ko tādas atšķirības gan starp auto gan AAS? :angry: :angry: :angry: 9-5 Kasko arī normāls prēmijas intervāls tiek padots Ls 400-500, pie tam agrākās likmes 4.2% vietā varu...
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 6:31 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: anekdotes
Replies: 621
Views: 258201

Re:anekdotes

Image, Image
Savdabīga kāzu fotosesija, llxx ir kur pasmelties idejas :evil:
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 6:12 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Ieteikumi lapas moderatoriem
Replies: 66
Views: 30966

Ieteikumi lapas moderatoriem

Mandomāt iepriekšējais topics Par veco lapu ir neatbilstošā vietā un ar neatbilstošu nosaukumu, tāpēc atvēru jaunu. Moderatoriem darāmo darbiņu listē gribētu iemest priekšlikumu pilnveidot "recent posts" sadaļu, -tagad tā kautkā pati nerefrešojas, ja iespējams atrast laiku, to vajadzētu sa...
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 6:02 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: kartera ventilācija
Replies: 24
Views: 11958

Re:kartera ventilācija

Arnijs wrote:
surix wrote:ka pec atvilksanas var pateikt ka ir kartera ventilacijas deficits????
Dzen ellju iepluudee...
Un nedaudz sīkāk? Dūmo? Neiet? :sākuuztrauktiesvaimantovajag:
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 5:59 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: 9-5 lietots atjaunots SID
Replies: 51
Views: 22460

Re:9-5 lietots atjaunots SID

Man arī tas klimas displejs sācis čakarēties, kad auto uzsilst, kautkur atmiņā palicis, kad vecajā kluba lapā bija links uz ABU SID labošanu. Mix padod ziņu, kad esi salaucis savējo, lai zinu kā nevajadzēja :D P.s.kādam nav pa rokai rokasgrāmata, man klima met 08 kļūdu, praksē izpaužas ar čīkstienu ...
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 5:55 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Pelnu trauks
Replies: 36
Views: 15935

Re:Pelnu trauks

..un es te veljoprojam par savu avarijas pogu! patiesiba lieta diezgan nopietna, jo praktiski man ir nestradajoshi avarijas ugunji! stradajoshi, bet nevau vinjiem tikt klat jo man visa taa poga ir iebraukusi aiz panelja - vakar ar visadam pincetem kadu stundu mocijos un nevar vinju izvilkt ara, jo ...
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 5:50 pm
Forum: SAAB 9-7X
Topic: 9-7X
Replies: 185
Views: 128666

Re:9-7X

A man pie mājām tāds bija nostājies,- mells, spīdīgs, liels un smuks. Man patīk!
by Yukki
Thu Apr 24, 2008 5:47 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!
Replies: 772
Views: 330932

Re:man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Man patīk Statoil reklāma uz viņu stabiem: tur uzzīmēts putns un kautkas rakstīts par motora dziesmu, precīzi neatceros, tas viss kopā asociējas, ka "lejies pie mums un arī Tev motorā iemetīsies dzenis" :evil: