Search found 2459 matches

by Yukki
Thu Feb 07, 2008 7:57 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!
Replies: 772
Views: 330826

Re:man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Sviestam tik kaijas galvā dzied, man tik tie jautājumi gulēt neļauj: 1.vai 16ajā sniegs būs? Un vispār LV ziema būs šogad? Gonku gribu!:ohmy: 2.kā tādi gari tēli, kā kredox lieto lidmašīnu tualetes? :evil: 3.kāpēc Austrijā joprojām cenas norāda ATS un veikalos neņem kredītkartes?:blink: 4.kad man at...
by Yukki
Wed Feb 06, 2008 6:55 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Apsveicinaajumu un sveiku sanjemshanas vieta!
Replies: 1641
Views: 508559

Re:Apsveicinaajumu un sveiku sanjemshanas vieta!

Lai gan nesaprotu vai ZZ ir kļuvis par daudzbērnu tēvu vai saabšrota īpašnieku, es viņu apsveicu no sirds (un no sava rajona)!:)
by Yukki
Tue Feb 05, 2008 11:21 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

Next one: HTC TYTN ir godam izturējis 1.7 gadus, braukājies pa iauto rallijiem, kritis zemē utt, līdz beidzot ir daspēlējies - pazuduši visi zvana toņi, klaviatūras skaņa utt, palicis tikai vibrators, nu pārējais arī viss strādā. Acīmredzot tas slideris ir neizturīga vieta visiem tāda veida telefoni...
by Yukki
Tue Feb 05, 2008 9:03 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

Labāk jau lai tagad atklājas, bet brīnumi ir visādi. Man džeki idioti zem grīdas ielika 40x40 latas, kuras jau nu par grīdas lāgiem nevar nosaukt. Es viņiem mēģināju aizrādīt, bet nu viņi tak mums ir tā kā pie jēzus gājušie 3 gudrie :D Viss būs čiki visu pievilksim. Kuju pievliksiet. Tagad grīda čī...
by Yukki
Tue Feb 05, 2008 8:57 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

Vispār kautkā nepareizi te viss salicies un turpinās arī, uzsāku topiku ar jautājumiem, bet tālāk kā kautkāds blogs aizgāja. Jautājumsi: 1.kā neizskatīties pēc lecīga pircēja brīdī, kad veikalā ienāk vadītāja, kas nav redzējusi/dzirdējusi pircēja nesekmīgi veidoto iepriekšējo sarunu ar "pārdevē...
by Yukki
Tue Feb 05, 2008 8:50 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: 9-5 salons
Replies: 53
Views: 20210

Re:9-5 salons

Kad pirku, tad šķiet pasēdēju arī nefeisliftotus ar normāliem beņķiem - viņiem maliņa apšūta, kas dod stingrībuun formu. Manējam neliftotajam 9-5 arī beņķis "mazsportiskāks" kā parastam amerikāņu 90000 CS izrādījās:( Durvju apšuvums nāk nost viegli, tāpat kā 9000ajam - skrūves durvīs, un t...
by Yukki
Tue Feb 05, 2008 8:44 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!
Replies: 772
Views: 330826

Re:man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviest

jklemene, dēls pateica pirmās divas automarkas - beemve un vovo. Kad liek teikt saabs, tad tikai 5 x ātri nober beemve, beemve, beemve, beemve, beemve un nosmejas laimīgs! :O
by Yukki
Tue Feb 05, 2008 8:36 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

To, ka Mira ir 2x dārgāka kā Atlas, es pamanīju:D, bet vai labāka? Riskēsim jaukt ar siltu ūdeni, moš pielips arī mīnusā! Incanti, vai vispār ir celtnieki, ar kuriem nav jāstrīdas? Šitie raujas pārtaisīt 3x pārtaisīto lielo istabu, nu es viņus saprotu, apjoms liels, rokas niez. Nekānebija, to es pat...
by Yukki
Mon Feb 04, 2008 10:34 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

man fiksi jāpieņem lēmums: riskēt un likt tagad, kad pa dienu 0+3 un visām flīžu līmēm minimums esot +6 vai nest 300 kg flīžu uz pagrabu un gaidīt pavasari (marts-aprīlis?) :( Gan Atlas, gan Miras pārstāvji teica, ka "atļauj likt" ātri cietējošās Atlas MIG vai Mira 3230, bet ņemot vērā Nez...
by Yukki
Mon Feb 04, 2008 9:07 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

Mixeris, skarbais dzejnieks:laugh: :laugh:

Jautājums: kādas domas, vai šajos laikapstākļos var klāt akmens flīzes ārā (uz trepēm)? Moška, ja lieto Atlas MIG flīžu līmi, ko ieteica izplatītājs, būs OK: Atlas MIG ? :blink:
by Yukki
Sun Feb 03, 2008 7:11 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

jkalemane, dēls jau otrreiz dzīvē ieslēdzēs, pirmo reizi bija iekš auto nepilnu gadu vecs, tagad nepilnus 2 gadus vecs, iekš vannasistabas. Konstatējot, ka šai vannasistabai iekšpusē ir kloķis, ko sīcis pagrieza, bet manā, tas ir ārpusē ir normāla atslēga, sāku jaukt atslēgu, bet gara acīm skatīju d...
by Yukki
Fri Feb 01, 2008 8:56 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Sadzīviski jautājumi par vissko
Replies: 2162
Views: 548198

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko

Johaidij, kā lai saprot,kurš kaimiņš man internetu nodrošina? Jāiet runāt, lai beidz ākstīties un izvēlas jaudīgāku, savādāk, man baigi velkas internets:D:D:D Kaķene prom netiek dzīta, ja grib, lai ķer tos peļus, tie gan sen vairs nav redzēti, siers arī paliek neskarts, bet man pašam laukos ir kaķen...
by Yukki
Fri Feb 01, 2008 7:49 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Es Tevi redzu!!!
Replies: 4490
Views: 1070547

Re:Es Tevi redzu!!!

Yukki tiek peilēts REGULĀRI Vanšu tilta rajonā starp 5 un 6 vakarā. Dažreiz braucot uz tilta, dažureiz no, bet dažureiz pat uz raiņa bulv. nogriežoties. lūk Hmm, kāds Tev auto? Mani aizvakar nepalaida sudrabots 9-5 vagons ar ļuļķējošu tipāžu iekļauties Vanšu tilta plūsmā. Es to uz tilta apsteidzu, ...
by Yukki
Wed Jan 30, 2008 9:52 am
Forum: INTSAAB 2008
Topic: Labo Ideju topiks
Replies: 26
Views: 29268

Re:Labo Ideju topiks

Nav slikti izdomāts maršruts: Bored of endless wet English winter? Have always wanted to drive on frozen lake? Fancy seeing LOTS of snow? Then join us for a week of SNOW CHALLENGE! You will drive your crap roadcar on snow roads, in forests, through fields, on country roads! You will experience speci...
by Yukki
Wed Jan 30, 2008 9:28 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Displejs
Replies: 13
Views: 7992

Re:Displejs

jā, nesadedzinot, pārvelc ar lodāmuru pa displeja vadu joslas lodējumu pie montāžas plates un iespied kautko,kas rada papildus spiedienu uz lodējuma vietu. KKur dzirdēju, ka šī problēma un risinājums esot universāls visiem auto pēc 2000 gada,- SAAB, OPEL, BMW, PEUGEOT uc, paldies Mr.Bosch,laikam