Search found 5114 matches

by edijs
Wed Aug 27, 2008 11:29 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Skalrunu ieliksana aizmugure
Replies: 51
Views: 22346

Re:Skalrunu ieliksana aizmugure

Lasot te jūsu spriedelējumus, atcerējos par holofoniju (lasīt http://en.wikipedia.org/wiki/Holophony un http://en.wikipedia.org/wiki/Binaural_recording). Cilvēkam (kā izrādās) ir tikai divas ausis, nevis trīs, piecas vai vispār septiņas. Un ar šīm divām ausīm mēs gana labi dzirdam, vai skaņas avots ...
by edijs
Tue Aug 26, 2008 10:08 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Check engine - kas noticis?
Replies: 44
Views: 15035

Re:Check engine - kas noticis?

Tas check engine nesāk mirgot kādu brīdi pēc aizdedzes ieslēgšanas? Saskaiti, cik reizes tas notiek - pēc tā var nojaust, kurā virzienā ostīt. Un zem haubes palūri visas šļauciņas, vai kāda nekarājās gaisā. Man pirmo reizi ar Check engine saskaroties bija sasprēgājusi trubiņa pie MAP sensora, virsū ...
by edijs
Fri Aug 22, 2008 8:14 am
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: jaunaa AERO prieki un beedas...
Replies: 19
Views: 9058

Re:jaunaa AERO prieki un beedas...

carlorossi: tu esi pārliecināts, ka lampu tīrītāju motoriņi ir veseli? Viņi mēdzot svilt. Pieliec pa taisno strāvu un palūri. Ja atrodi kruīza vainu, uzraksti. Man arī tas pats - panelī pat nekas neiedegas, kad slēdz iekšā. Sākumā domāju, ka pie pedāļa esošās bremžu knopkas dēļ. Tai bija gļuks, dažu...
by edijs
Fri Aug 22, 2008 7:42 am
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Karba
Replies: 9
Views: 4835

Re:Karba

Nē nu tas tik tāds tēlains izteiciens par to pašrocīgo jaukšanu un pārpalikušajām detaļām. Skaidrs, ka es, kurš izjauktu kārbu redzējis vien bildēs, to saviem spēkiem neizdarīšu. :) Tāpēc arī kliedzu pēc palīdzības.
by edijs
Fri Aug 22, 2008 7:22 am
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: cooling fan
Replies: 16
Views: 9951

Re:cooling fan

Tā mazā kastīte pie paša ventilatora ar četriem vadiem, ja? Ir jau it kā vēl divas tādas liekas, varētu uzlikt un pamēģināt - tikai tās abas laikam ir nedaudz svaigākas, ir citādāks štekeris un vadu krāsas atšķirās. Būs jāmēģina abiem gadiem shēmas sazīmēt. (viens ir 92.gads, otrs 93.)
by edijs
Thu Aug 21, 2008 10:20 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Karba
Replies: 9
Views: 4835

Re:Karba

Varbūt ir kādas idejas, kur mēģināt doties labot manuālo 9k kārbu? Automātiem esot viens spečuks, bet kā ar manuāļu remontētājiem? Lieta tāda, ka ir pazudis 3-4 robs. Cik nu esmu iebraucis, visādus ārvalstu forumus caurskatot, tad nekas traģisks un nelabojams tur nav. Jāatskrūvē, jānomaina pāris neb...
by edijs
Thu Aug 21, 2008 9:44 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: cooling fan
Replies: 16
Views: 9951

Re:cooling fan

Emm.. kurā vietā ir klimas smadzene uz 9k? Man kaut kā ne velna nepūš. Pats ventilatora motors strādā - pieliku vadus un griežas kā traks. Sākumā iedomājos, ka kaut kāda smadzene ir arī tajā kārbā ar klimas podziņām, bet nē, ieliku citu podziņbloku un nekādu izmaiņu. Tātad vaina kaut kur citur.
by edijs
Mon Aug 18, 2008 8:09 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: problema ar leksanu! uzsaakot braukt..
Replies: 11
Views: 5523

Re:problema ar leksanu! uzsaakot braukt..

Esmu dzirdējis nostāstus, ka Saab`iem nepatīk, ja akumulators pārlieku ilgi mēģinot piestartēt tiek nosēdināts zem noteiktas robežas. Arī ievilkšana pēc tam neesot veselīga. Var jau būt, ka tikai mīts.
by edijs
Fri Aug 15, 2008 8:55 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: cruise kontrole 9-5 '02
Replies: 9
Views: 4533

Re:cruise kontrole 9-5 '02

Tad tāpēc man pēc motora pārlikšanas nestrādā kruīzs! Jo nekas it kā nav mainīts no elektronikas, bet pēkšņi kruīzs neiet. Man tur kaut kāds čakars ar to bremžu uguņu knopku pie pedāļa - grib degt tās lampas bez apstājas.
by edijs
Wed Aug 13, 2008 7:16 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: saule lec. varde lec, bet saab negrib!
Replies: 17
Views: 9294

Re:saule lec. varde lec, bet saab negrib!

Ta jau manējais nav kaut kā īpaši nosvilis. :) Bail sameloties par tiem kilometriem tagad. Bet vairāk par 3k pavisam noteikti nevajadzētu būt. Nez, vai pie vainas zināmā mērā nevarētu būt fakts, ka nolūztot izpūtējam (pie pašas turbīnas, attiecīgi ar visu lambdu) es nebraucu gluži maksimāli ātri uz ...
by edijs
Wed Aug 13, 2008 6:51 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: saule lec. varde lec, bet saab negrib!
Replies: 17
Views: 9294

Re:saule lec. varde lec, bet saab negrib!

Damn, man arī vakar sarkanais nosvila! :) Par laimi bagāžniekā bija vēlviens DI - principā vadāju līdzi, jo bija doma nopārdot. Tagad es zinu, ka nevienu lieku DI es vairs nepārdošu. :D Vietu bagāžniekā daudz neaizņem, toties 5 min. nomaiņa un braucam tālāk. Tikai radās jautājumi. 1) vai tas ir norm...
by edijs
Tue Aug 12, 2008 7:52 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Things I Like :)
Replies: 3959
Views: 803721

Re:Things I Like :)

Ik pa laikam aiz gara laika uzmetu aci Latolapsas spriedelējumiem par agresīvajiem invalīdu stāvvietu aizņēmējiem. Un mani priecē fakts, ka neviens Saab`s nav nepareizā vietā nobildēts. Gribētos ticēt, ka tā nav sagadīšanās, t.i. nevis nav pieķerts, bet saab`isti tik tiešām visi kā viens ir kulturāl...
by edijs
Mon Aug 11, 2008 9:31 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Mistika ar Throttle body. 9k 2.3T.
Replies: 8
Views: 4504

Re:Mistika ar Throttle body. 9k 2.3T.

Oriģināls, oriģināls, nekorekti izteicos. :)
by edijs
Wed Aug 06, 2008 7:50 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Mistika ar Throttle body. 9k 2.3T.
Replies: 8
Views: 4504

Re:Mistika ar Throttle body. 9k 2.3T.

Damn. Nevis throttle pie vainas, bet apstāklis, ka netiek mests nost turbīnas spiediens... Attiecīgi vienā brīdī sakrājas tāds spiediens, ka lielā ieplūdes truba, kura pievienojas droselei, aiziet pa pieskari. Interesanti gan, ka nepietiek ar trubas uzmaukšanu atpakaļ, bet vajag ar pirkstiem aizvērt...
by edijs
Wed Aug 06, 2008 1:24 am
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Mistika ar Throttle body. 9k 2.3T.
Replies: 8
Views: 4504

Mistika ar Throttle body. 9k 2.3T.

Problēma: tā sirsnīgi ieminot grīdā (ne līdz sarkanajam, bet tā līdz 5k apgriezieniem) pēkšņi motors nomet apgriezienus līdz pusštukai vai pat vēl mazāk un knapi pukst. Gāzes pedālis nestrādā, spaidi cik gribi. Visas trubiņas un vadi 100x nočekoti. Displejā deg tcs/ctrl lampiņa, arī anti lock deg. T...