Search found 123 matches

by Andreas
Mon Nov 11, 2013 7:25 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5163
Views: 1508175

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

cik ātri jums sāk pūst karsto gaisu salonā, ja uzlikts uz maksimālo. Man kaut kā ļoti ilgi silst motors, sanāk kādas 10 minūtes līdz darbam ar vidējo ātrumu 40km stundā un motors tikai pie paša darba uzsilst. Kamēr nav labi uzsilis tikmēr karstu nepūš, tāds remdens nāk ārā. Mēģināju gan ieslēgt lai ...
by Andreas
Mon Nov 11, 2013 7:09 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Automātiskās ātrumkārbas remonts
Replies: 22
Views: 11089

Re: Automātiskās ātrumkārbas remonts

nav lētāk nopirkt lietotu kārbu. Pilna latvija piedzīta ar angļu sābiem un automātu jābūt daudz. šeit, manuprāt, tās kārbas tik traki netiek bojātas, vismaz angļu forumā daudz problēmu ar kārbām nepamanu.
by Andreas
Tue Oct 15, 2013 12:26 am
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Cerēsim ka tev taisnība. Atceros, ka kad 850 volviķim sāka eļļū dzīt pa iepildes vietu ,tad izrādījās, ka kartera ventilācija aizdambējusies un tas nebija lēts prieks.Bet nu toreiz ātri visu izdzina. Piefiksēju šo mana sāba nesmukumu pagājušo svētdien, šajās brīvdienās atkal palūkojos un neredzēju k...
by Andreas
Mon Oct 14, 2013 11:12 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Laikam Edijam, bija taisnība, par to, ka pa lētu naudu tirgo nobrauktus eksemplārus. Piefiksēju, ka manam ir eļļas noplūde. Nav vēl sanācis nomainīt eļļu, brīvdienās nekur daudz nebraucam, bet vakaros slinkums. Mēģināšu šajās brīvdienās tomēr saņemties. Nezinu vai pareizi piefiksēju, bet ir sajūtas,...
by Andreas
Mon Sep 30, 2013 8:55 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5163
Views: 1508175

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Iespējams ka muļķīgi jautājumi mani nomoka, bet cik daudz bremžu šķidruma vajag pie pilnas tā nomaiņas. Paris vietās lasīju kā ar litru pietiek, citi iesaka 4 litrus pirkt(varbūt domāta ar rezervi nākamajām reizēm). Un kā tur ar to maiņu ir? Reizi divos gados, vai divas reizes gadā. Man nobraukums v...
by Andreas
Sat Sep 28, 2013 11:44 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Izdomāju ietaupīt kapeikas un veikt nelielu eļļas un visu fitru maiņu savām rokām. Protams, ka viss negāja tik gludi. aplauzos ar to, ka īsti netieku zem auto lai noskrūvētu eļļas filtu, degvielas filtru un iztecinātu eļļu. Mēģināju celt ar domkratiem no abām pusēm, bet tik un tā īsti neizdevās. Tag...
by Andreas
Tue Sep 24, 2013 11:27 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Edijs: Black Jet 9000
Replies: 60
Views: 28096

Re: Edijs: Black Jet 9000

jā, varbūt jaunāki modeļi.
bet nu - http://www.ebay.co.uk/itm/2002-Saab-9-5 ... 1224898155" onclick="window.open(this.href);return false;

vienam kleita, citam meita :)
by Andreas
Sat Sep 21, 2013 10:28 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Edijs: Black Jet 9000
Replies: 60
Views: 28096

Re: Edijs: Black Jet 9000

Edij, nesaki vis, ka melns ir labi. šim modelim ļoti piestāv, bet teiksim 9-5 universālu es apietu ar lielu līkumu, negribu nevienu apvainot, bet katram sava gaume :)
by Andreas
Wed Sep 18, 2013 10:52 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

ir atsevišķi OCTA, bet summa atšķiras par 50-100 mārciņām, lai gan tas man tā, varbūt citam milzīga atšķirība. jēga no Kasko šobrīd liela nav. Es gan apdrošinātājam esmu nosaucis maksimāli viņa atļauto pirkšanas cenu (nezinu vai katrs, bet vismaz kur es drošinos ir maksimālā summa par ko viņi gatavi...
by Andreas
Tue Sep 17, 2013 9:39 am
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Elmo, lasīju par tavu sāpi. Pēc tā raksta apbraukaju vietējos riepu kantorus, bet nekā. Hm, kā par jaunu komplektu no dīlera būs labi jāmaksā, bet nu cenu mēģināšu noskaidrot. Ir šeit tādi speciāli servisi, kas gatavi skrūves izskrūvēt prasa vidēji 45-50ls., nezinu dārgi vai lēti. Jāuzzina cik tā at...
by Andreas
Tue Sep 17, 2013 8:48 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5163
Views: 1508175

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Vairāk kā aptauja jo gribās uzzināt viedokli. Ir pienācis laiks mainīt eļļu, bet iepriekšējais saimnieks vai nu negrib teikt, vai tiešām nezina, vai sen nav mainījis. Nekādas norādes kāda eļļa ir motorā neatradu. Jautājums - pilnīgi sintētisko vai daļēji sintētisko. Auto - 9-5 2.3t, nobraukums 149tk...
by Andreas
Tue Sep 17, 2013 8:09 am
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

Meklējot atslēgu uzgāju kā auto grāmatiņā ir kartiņa uz kuras ir šīs atslēgas numurs un kā jaunu varot pie Saab dīlera pasūtīt. Mēģināšu noskaidrot cik maksā. Manuprāt, viņas liek automātiski visiem auto šeit. Jo tagad atceros kā kabrioleta arī bija un bija šāda pat kartiņa. Tikai paskatījos kā numu...
by Andreas
Mon Sep 16, 2013 10:53 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

nākamās nelielās problēmas :) piefiksēju ka disku skrūves ir ar tā saucamos sekretku, hm, bet atslēdziņas nav. Aizrakstīju bijušajam saimniekam, bet šis sakās, ka viņam nekas nav palicis, jābūt iekš auto. Bet nav. vai kāds ir mēģinājis šādā veidā ņemt nost: youtube.com/watch?feature=player_embedd .....
by Andreas
Mon Sep 16, 2013 10:47 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Edijs: Black Jet 9000
Replies: 60
Views: 28096

Re: Edijs: Black Jet 9000

skaistulis.
spīd un laistās, eh vienmēr šie sābi ir lukušies paši skaistākie :)
by Andreas
Thu Sep 12, 2013 11:47 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Andreas -jaunais pelēcis
Replies: 68
Views: 36889

Re: Andreas -jaunais pelēcis

nestrādāju apdrošināšanas nozarē un tik daudz neesmu iedziļinājies (vienkārši maksāju un viss), bet paši angļi daudz ko šeit nesaprot. cik esmu izparatis no sarunām cik kurš maksā un kādu auto un pašriski, tad šādi kompānijas pašriski ir lai tu nevaru uzlikt 0 vai 50 no savas puses un tas būtu viss ...