Search found 267 matches

by Jurģis
Mon Apr 18, 2016 7:42 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

Sveiciens! Ja nu kādam interesē, kā šis viss beidzās (auto atkal brauc labi). Īsumā: 1. Tika nomainītas vakuuma lietas. 2. Tika nomainītas sveces. Secinājums - ja šķiet, ka kaut kas ap tevi ož, vispirms pārbaudi, vai esi kārtīgi noslaucījis pakaļu :mrgreen: Jeb - paldies viedajiem, kas šajā topikā i...
by Jurģis
Sun Apr 17, 2016 8:01 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

Paldies. Novērtēju Tavu iesaistīšanos.
Par sīkākām niansēm un novērojumiem pastāstīšu klātienē.
by Jurģis
Sun Apr 17, 2016 7:13 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

Labi labi, neviens nevienu te nevaino. Turpinām meklēt, kamēr auto atkal būs normālā darba kārtībā. Vienīgi, Arnij, vai pareizi saprotu, ka manējam kāds ir darījies ap wastegate un vēl kaut kur ir ložņāts?? Ja tā, tad tas pārsteidz, jo konkrēto mašīnu vismaz pēdējos 4-5 gadus ir lietojusi sieviete, ...
by Jurģis
Sat Apr 16, 2016 7:58 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

Nav ko ironizēt. Tādēļ jau es te jautāju par sekām. Ai, labi, man vienkārši besis :D Ar tādu šķūningu praktiski arī tika nobraukts tikai tik, cik līdz Arteh, lai sataisītu visu kā nākas. Samainīja visus tos vārstiņus...un..."jeee"! Auto iet vēl sūdīgāk. 1dien atkal dzīšos atpakaļ uz servisu.
by Jurģis
Fri Apr 08, 2016 11:32 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

Atsaucīgāks S režīmā ir. Bet tie apgriezieni īsti neturās. Dzīvot tas īsti netraucē. BET. Šorīt ieguvu ''citu'' saab :) Noglušīju turbo spiediena vārsta augšējo trubiņu. Tagad turbo pūš kā nākas, dačiks aiziet līdz sarkanajam un jauda ''nepeld''. Smaids līdz ausīm. Bail domāt, kā veras čipots aero. ...
by Jurģis
Fri Apr 08, 2016 9:39 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

A ko, Tu gribi, lai mierīgi braucot Tu mocītu motoru un bezjēdzīgi tērētu degvielu?! Moš Tev vajag manuāli - varēsi mocīt mašīnīti kā pienākas ;) Es tikai vēlos būt pārliecināts, ka ar auto viss ir kārtībā. Šis ir pirmais automāts no daudziem līdz šim lietotajiem, kurš sport režīmā uzvedas praktisk...
by Jurģis
Thu Apr 07, 2016 3:25 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

Paldies par atbildēm, tieši tas, ko vēlējos saņemt. Iesākumam būs, kur parakt. Bet atbildot papildus: - Auto ir pilnīgs standarts, diski oriģinālie R17 ar pusdzīvām vasarenēm oriģinālā izmērā. - Auto jauda pie augstiem apgriezieniem mēdz nopeldēt vienādi - gan pie gāzes, gan benzīna. - Vakuuma trubi...
by Jurģis
Thu Apr 07, 2016 11:50 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Re: Aero ķipa veras, bet...

Tava atbilde diezko nepalīdz :mrgreen:
by Jurģis
Thu Apr 07, 2016 11:12 am
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 883948

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Kā ir ar UK? Nav LV saabistu vidū kaut kādas iemītas taciņas ar turienes šrotiem? Es būtu gatavs kaut vai pasūtīt no turienes. Caur māti googli uz dullo grūti kādu tur sameklēt.
by Jurģis
Thu Apr 07, 2016 11:05 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Aero ķipa veras, bet...
Replies: 113
Views: 58029

Aero ķipa veras, bet...

Subjekts 9-5 2002 aero AT gāze. Padalieties pieredzē ar mani kā saab nepazinēju. (15 gadus esmu braucis ar vācu dīzeļiem) Tātad, mani novērojumi/jautājumi: 1) Automāts ir inženieriski nemoderns un neefektīvi izmanto jaudu ar 1. un 2. ātrumu? Sajūta, ka īstais pūtiens un spiediens mugurā ir sākot ar ...
by Jurģis
Thu Apr 07, 2016 10:51 am
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 883948

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Kā tad regulēsi sēdekļa augstumu/ sagāzumu utt, ja ieliksi vadītāja pusē pasažiera beņķi? Doma bija noravēt no blakussēdētāja puses sliedēm un transplantēt uz šofera. Vai arī sliktākajā gadījumā vienkārši noraut to ādu nost un pāršūt uz vadītāja beņķi. Tas tāpat būtu lētāk, nekā šūt no nulles no or...
by Jurģis
Thu Apr 07, 2016 10:35 am
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 883948

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

Sveiciens! Pirmkārt, apsveicu pats sevi ar pirmo postu šajā klubā :p Iemesls tam ir tikko iegādāts 9-5 aero 2002. Tātad, meklēju: 1) Priekšējos sēdekļus bēšā/krēma krāsā, bez ventilācijas. Ja pareizi saprotu, beņķi ir simetriski vienādi un vadītāja pusē var likt arī no blakussēdētāja? 2) Vadītāja pu...