Search found 444 matches

by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 4:13 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa
Replies: 2486
Views: 767383

Re: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Un par bundžām, kas nebrauc tālāk par 160km vispār var muti nedzesēt. Tas ir absolūti relatīvs lielums, atkarībā no vajadzībām. Ja piestrādā par kurjieru vai dien dienā brauc no D-Pils uz Rīgu, tad elektro auto, kuri ir pieejami šobrīd, protams, nebūs ar neko labāki. Runājot par citām valstīm, cilv...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 4:04 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa
Replies: 1436
Views: 384590

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Apzīmējumi vai neapzīmējumi, bet ja horizontālās rindas sākumā kāds savu auto ir nolicis nedaudz lohā, tad pārējie jau liek tā, lai durvis var normāli atvērt. Cēnis pa cēnim, un kāds jau parkojas uz līnijām. Stulbākais ir tas, ja tev blakus esošie ir aizbraukuši, izskatās, ka esi noparkojies kā &quo...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 1:33 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa
Replies: 2486
Views: 767383

Re: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

To pašu E-Up! Varēja ar KPFI atbalstu nopirkt par pus cenu, sanāk ka no 20000 eur bija jāmaksā tikai 10000. Pa to naudu jau tikai Lada sanāk, tā kā priekš braukšanas pa Rīgu pietiek atliektiem galiem! Drīzāk problēma ir nevis iegādes cenā, bet uzlādes infrastruktūrā! Ar to ir nopietnas problēmas! J...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 1:03 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa
Replies: 2486
Views: 767383

Re: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Nu jāgaida Tesla Model C, kas būs jauna Volvo s60 cenā! Nabagiem, kas nevar nopirkt jaunu auto, nebūs sapņot par jaunu teslu, tāpat kā par jaunu biznesa klases auto! Nāksies vien braukt ar lietotiem nojāteņiem! :) Vispār jau tiem EV var dabūt ES finansējumu, tā kā jāpapēta tikai cik liels ir līdzfi...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 12:59 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa
Replies: 2486
Views: 767383

Re: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Paga, paga. Model S jēdzīgā komplektācijā nāk no 100+, līdzvērtīgs auto būs F10 M5. Kurš beigās būs lētāks? (Neņemot vērā prieku, ko dod TTV8 ar skaļu rēkoņu) Līdzvērtīgs pēc kādiem parametriem? Cena, +-. Nekas jau mūsdienās vairs nerēķinās pēc citiem parametriem, tik vien kā cenu kategorija un kla...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 12:50 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: pagriezienu pīkstulis
Replies: 16
Views: 8285

Re: pagriezienu pīkstulis

Tumbiņa, kas ir uz SID shēmas, nestrādā. Man, pēc SID nomaiņas, ar nav ne pagriezienu klikšķa, ne sākuma zvanu skaņas. Īsti nepārdzīvoju, ja šausmīgi sagribēsies, pārlodēšu tumbiņu :mrgreen: Ja ieliek SID no nepareiza modeļa, neskanēs ne tikai tumbiņa, bet arī brīdinājuma signāli par logu skalojamo...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 12:17 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa
Replies: 2486
Views: 767383

Re: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Paga, paga. Model S jēdzīgā komplektācijā nāk no 100+, līdzvērtīgs auto būs F10 M5. Kurš beigās būs lētāks? (Neņemot vērā prieku, ko dod TTV8 ar skaļu rēkoņu) Vienu gan es nevaru saprast, ko ar tām Teslām darīs pēc 8 gadiem, kad baterijām beidzas garantija. Ap to laiku turīgo valstu iedzīvotāji varē...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 11:54 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: drošības jostas bremzē
Replies: 4
Views: 3651

Re: drošības jostas bremzē

Mani arī nomoka tāda pati problēma, dažkārt siksna neievelkas vispār, skatē par šo jau var dabūt arī štoku, ja ne dvoiku. Internetos esmu izlasījis, ka var mēģināt siksnu ar silikonu nopūst un pāris reizes līdz galam izvilkt un atļaut ievilkties, vai vēl citi, kas rakstīja, tieši par 9-3OG, ar super...
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 11:50 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: SAAB 9-3 OG satikšanās
Replies: 47
Views: 26872

Re: SAAB 9-3 OG satikšanās

Es domāju, ka ja reiz brauc kāds tikties, tad jau brauc visi, kuriem ir kaut kāda nebūt interese ierasties ;) Varu būt uz septiņiem, diena - principā vienalga, lai sarunā un izdomā tie, kuriem ar brīvo laiku - bēdīgāk.
by rzmzr
Thu Sep 01, 2016 11:48 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: pagriezienu pīkstulis
Replies: 16
Views: 8285

Re: pagriezienu pīkstulis

Tumbiņa, kas ir uz SID shēmas, nestrādā. Man, pēc SID nomaiņas, ar nav ne pagriezienu klikšķa, ne sākuma zvanu skaņas. Īsti nepārdzīvoju, ja šausmīgi sagribēsies, pārlodēšu tumbiņu :mrgreen:
by rzmzr
Tue Aug 30, 2016 4:03 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: saab 9-3 1.9 ttdi
Replies: 18
Views: 10261

Re: saab 9-3 1.9 ttdi

Cik ir braukts ar dīzeļiem, stockiem, čipotiem, kvēps lido, ja cilindrā kārtīgi nesadeg degviela=tiek iesmidzināts pārāk daudz=pārāk maz būsta, viss ir atkarīgs, cik tālu grib iet. Protams, iet labāk, ja to degvielu iesmidzina vairāk, bet iet vēl labāk, ja attiecīgu būstu iespiež iekšā. Tāpēc vien B...
by rzmzr
Tue Aug 30, 2016 3:47 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Tautai jāzin savus "varoņus"
Replies: 42
Views: 26126

Re: Tautai jāzin savus "varoņus"

Es atceros, ka skatījos to kantori laiku atpakaļ, kad vēl bija "komandas" bildes. Iespaidīgi, iespaidīgi, inteliģences neskartas sejas :mrgreen: Es gan neizprotu vienu - Ok, no mašīnas/servisa nav ziņas nedēļu, mēnesi, es jau zvanītu. Bet nu šeku reku, divi gadi rinķī, kāpēc problēma tiek ...
by rzmzr
Mon Aug 29, 2016 5:34 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: SAAB 9-3 OG satikšanās
Replies: 47
Views: 26872

Re: SAAB 9-3 OG satikšanās

Var saskrieties, bet vēlams pēc septiņiem, Rīga :)
by rzmzr
Mon Aug 29, 2016 4:47 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa
Replies: 1436
Views: 384590

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Ieraksti ebrejaa paintless dent repair... tuulji no dolaara lidz shtukai Jap, atkarībā kādas ir vēlmes. Var bakstīt ar kociņiem, var vilkt ārā ar sūcekņiem, visu ko var atrast, lētāku, dārgāku. Maziem dentiem labi ir kociņi, vienīgi nedaudz roka jāpešauj, var izstumt arī uz āru :mrgreen: Vēl kas - ...
by rzmzr
Mon Aug 29, 2016 2:59 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa
Replies: 1436
Views: 384590

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Gac, šeit vairāk runa iet par cilvēkiem, kurus aprakstīja Elmo - tādi, kuri atklāti izrāda, ka par citu cilvēku īpašumu tiem ir nospļauties. Protams, buktes ir buktes, un viņas būs agrāk vai vēlāk, katru mīļu brīdi jau neizsekosi, kas notiek stāvlaukumā, bet elmentārai saprateni par durvju atvēršanu...