Search found 1735 matches

by zinitis
Sun Feb 02, 2014 10:21 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: aizslēgts auto bez aķīša
Replies: 31
Views: 11942

Re: aizslēgts auto bez aķīša

Pastaav arii citas iespeejas,kuras nav tik saapiigas prieksh auto...
by zinitis
Wed Jan 29, 2014 10:10 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Dažādi jautājumi par SAAB 9000 (2.daļa)
Replies: 1125
Views: 347272

Re: Dažādi jautājumi par SAAB 9000 (2.daļa)

Nu,nezinu,kameer lietoju 9k modeli,un sekoju liidzi vinja staavoklim,nebiju noveerojis augstaak aprunaataas,chiikstoshaas probleemas... Varbuut agraak bija ziemas sausaakas,labaakas smeervielas,mazaaks gaisa mitrums.... Iisaak sakot,kam ir probleemas ar atsleegu ieslshanu,esat uz pareizaa celja,vaja...
by zinitis
Wed Jan 22, 2014 7:23 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Parking assist failure
Replies: 34
Views: 16191

Re: Parking assist failure

chippy wrote:Elmo vilkatim neder no facelift 9-5 sensors?

[ Post made via Android ] Image
Nop
by zinitis
Tue Jan 21, 2014 9:31 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Parking assist failure
Replies: 34
Views: 16191

Re: Parking assist failure

Parking sensori ir reāla štelle! Ja darbojas, protams;) [ Post made via iPhone ] http://www.saabclub.lv/phpBB/images/mobile/iPhone.png Es agrāk arī domāju, ka tie sensori tāda skuķu padarīšana! Tagad pie Vilkača labumiem pieradu un pie darba vairs nemāku parkoties bez viņiem! Kā aizbrauc ar Griffin...
by zinitis
Tue Jan 21, 2014 8:30 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Viss par un ap akumulatoriem
Replies: 64
Views: 29698

Re: Viss par un ap akumulatoriem

Nu pa lielam,(+) vadam nav noziimes pie kura auto pieliek iesaakumaa. Bet (-) arii buutu vienalga pie kura auto liek saakumaa,BET,ja IESPEEJAMS,tad vadu nelikt pie akb klemmes,bet pie motora dzelzhiem. Tas ir ar taadu domu,ka pievienojot vadu buus dzirkstele,un ja akb ir pavaarijies un izdaliijis ga...
by zinitis
Mon Jan 20, 2014 9:35 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Viss par un ap akumulatoriem
Replies: 64
Views: 29698

Re: Viss par un ap akumulatoriem

Nu ir paliels risks darbinaat auto ar nonjemtu akb klemmi,jo netiek nodroshinaats vienaads spriegums elektrosisteemaa.Taadus gaajienus var dariit ar primitiiviem diizeljiem vai karburatoriem.Pat auto,kuram ir aizdedzes komutators(nemaz nerunaajot par ieshprices ecu),pastaav risks bojaat elektroniku ...
by zinitis
Fri Jan 03, 2014 11:57 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: dzesēšanas šķidrums
Replies: 11
Views: 4071

Re: dzesēšanas šķidrums

JimBeam wrote:Eh, Elmo! Taisnība jau tev vien ir :-) cerams, ka tomēr būs tā, kā es tagad sapņoju, ka vairs nezudīs :-)

[ Post made via Android ] Image
Nu ,ja sveetki beigushies,tad arii gaistoshiem shkiidrumiem,vajadzeetu beigt zust.... :mrgreen:
by zinitis
Sat Dec 28, 2013 11:17 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Elektriskie sēdekļi mehānisko vietā
Replies: 10
Views: 5326

Re: Elektriskie sēdekļi mehānisko vietā

Nu nekā jau sarežģīta īsti nav. Galvenais pēc shēmām atkost kurš ir kurš stekeris. Es jau nevienam neprasīju pusdienu man skaidrot kāds vadiņš kur jāpievieno,lai piemēram strādātu atmiņa? Neredzu jēgu likt projektus utt! Kam tas intresē? 80% tāpat aizbrauks uz servisu un to visu izdarīs. Kopumaa nj...
by zinitis
Tue Dec 24, 2013 4:56 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: 9-3 98 pecka
Replies: 27
Views: 10605

Re: 9-3 98 pecka

KoreFun wrote:9-3'99 tas ir zem bardačoka, stūrmanim kreisā pusē, +/- virs OE pastiprinātāja.
Bet,ja stuurmanis seezh aizmugureejaa benkjii(un cshukst ausii),tad regulatora vieta mainaas ieks auto,jo arii stuurmanis var seedeet jebkuraa pusee,aizmugures seedeklii... :D
by zinitis
Mon Dec 23, 2013 10:53 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: kad uzsilst, tad vairs nelec :(
Replies: 32
Views: 13854

Re: kad uzsilst, tad vairs nelec :(

Check Engine deg? Vispār simptomi norāda uz CKP sensoru - tas varētu būt beigts. Man bija līdzīgi, bet man nost neslāpa un pielaist arī varēja - tikai ierubīja limp home mode. Šo gan būtu jāapstiprina servisā - šī ir tikai tupa neta diagnostika :wink: P.S. Jauns CKP sensors 2.2TiD bija kaut kur ap ...
by zinitis
Thu Dec 19, 2013 8:05 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: 9-3 98 pecka
Replies: 27
Views: 10605

Re: 9-3 98 pecka

Ok, kamēr silts, tikmēr roku tālāk (pats) :D Tātad nākamā versija ir regulators.. Kur tāds 9-3 ir atrodams? Vai kādam ir bijusi darīšana? Loģiski domājot, tam jābūt šofera pusē (zem stūres), lai gan kad biju noskrūvējis to paneli, tad nebija tik viegli vadam izsekot, kāds var apstiprināt? Ja esi pa...
by zinitis
Thu Dec 19, 2013 7:58 pm
Forum: Pārdod
Topic: 9-5 labais miglinieks
Replies: 4
Views: 2375

Re: 9-5 labais miglinieks

elmo wrote:Teorētiski man viens taisāms VALEO mētājas garāžā ar 50% varbūtību, ka tas ir kreisais, nevis labais miglinieks!
Tā kā varbūt pat var komplektu salasīt! :mrgreen:
Un tad buus garajos ziemas vakaros ko dariit,jo buus 2i remonteejami lukturi :mrgreen:
by zinitis
Wed Dec 18, 2013 10:22 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Panēlī saslēdzas visas lampas.
Replies: 6
Views: 3231

Re: Panēlī saslēdzas visas lampas.

Roceni nelietoju kā tādu. Viss strādā. Piedarbinu mašīnu, nedeg neviena info lampa panelī, pabraucu kādu laiku pēkšņi nopīkst un iedegas viss iespējamais. Man ir aizdomas par ''smadzenēm'' par kompja defektu, es nezinu. Lai nebuutu jaaziilee,sazinies ar ArTeh,tur Tev pateiks vainiigo kjeedes posmu,...
by zinitis
Mon Dec 16, 2013 11:12 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5163
Views: 1506447

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Tagad pēc katras apkopes būs jāprasa Arteham, lai 10k pagriež atpakaļ un man būs mūžīgi jauns auto! :P[/quote] Nu ArTeh shaadu pakalpojumu nepiedaavaa un ,ceru ka,nepiedaavaas... Bet peec klientu veeleeshanaas varam noraadiit adresi,kur no veca auto pataisa jaunu... :D Kaa saka: shujam bikses no kli...
by zinitis
Fri Dec 13, 2013 9:18 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: 9-5 Aero
Replies: 439
Views: 186152

Re: 9-5 Aero

Rechij, tiki galā ar smidzinātājiem? Šodien atklāju kaanam pie gabarītu gaismām lampas netiek mazgātas. Paskat, kā Tev! [ Post made via Android ] http://www.saabclub.lv/phpBB/images/mobile/Android.png Pie izsleegtaam (tuvajaam,taalajaam)gaismaam mazgaataaji neaktivizeejas(taa tam buutu jaabuut)