Search found 522 matches

by maris
Mon Feb 11, 2019 6:15 pm
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 884586

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

mans ieteikums būtu likt abus vienādus - vai nu abus orģinālos apmēram vienāda lietojuma , vai tad abus tādus jaunus , jo citādi var sanākt ka reāli ātškirās :doh:
by maris
Fri Jan 25, 2019 8:57 am
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 884586

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

nu vislabāk , protams , klasisko 900 kabrioletu :dance: Ja labu atradīsi tad vari būt drošs ka lētāks tas nepaliks nekad :snooty: bet ja pa dārgu vai vienkārši klasika nepatīk , tad jau 9-3 :roll: , lai gan ar tiem otrās paaudzes 9-3 ir cita problēma - ir pilns ar dīzeļiem , bet benzīnu grūti atrast...
by maris
Thu Jan 24, 2019 12:05 pm
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 884586

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

bet 900ng jau tā nav pats kvalitatīvākais auto , bet cabriolets ir pilnīgs s... :? Tur virsbūvei satura nav pilnīgi nekāda . Nedod dievs škībi nostāsies un atvērsi durvis , tās durvis nekad arī vairs neaizvērsi :lol: Kādēl tad tas auto neko nemaksā ??? Ja te kādu aizskar salīdzinājums ar opeļiem , t...
by maris
Thu Jan 24, 2019 8:24 am
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 884586

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

:oops:
varbūt nesaprati , bet SAABi kabrioleti tajā cenu kategorijā nav . Pat ļoti sūdīgi ... :whistle:
by maris
Wed Jan 23, 2019 5:33 pm
Forum: Pārdod
Topic: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)
Replies: 2004
Views: 884586

Re: Es meklēju, Tu piedāvā (tirgus placis)

laikam domāji opelis kabriolets ? :liar:
by maris
Fri Jan 18, 2019 10:19 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa
Replies: 2486
Views: 767689

Re: Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Ne Tu vienīgais pamanīji :roll:

Varbūt tik dārgi uzturēt to auto , ka vienīgā iespēja ir narkotikas , ieroči ... :lol::lol::lol:
by maris
Wed Jan 02, 2019 4:03 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: LP vinila plates un to atskaņotāji
Replies: 33
Views: 16919

Re: LP vinila plates un to atskaņotāji

ja gribās īstu vinila plates skaņu , tad jāklausās uz veca patafona/gramafona .Ar visu čerkstēšanu fonā . Vislabāk lai ir mehāniski uzvelkams . Un nekādus tur digitālos pastiprinātājus utt :naughty: Jo tie modernie risinājumi jau principā ir tāda zīmēšanās , tipa , pusmūža krīze bet gribu būt hipste...
by maris
Fri Dec 28, 2018 2:50 pm
Forum: Sports un Izklaide
Topic: Sportiski auto pasākumi
Replies: 630
Views: 349220

Re: Sportiski auto pasākumi

gribi izmēģināt bembi pa dubļiem ??? :lol: Nu jā , 4x4 taču ir :liar:

Un Laimīgu Jauno Gadu visiem ar saabiem , opeļiem , bembjiem un citiem dzīvniekiem :violin:
by maris
Thu Dec 20, 2018 5:03 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104980

Re: Dzeki help janoperk auto

Tas auto ir tāds specifisks :lol: , to es nebiju domājis ieteikt :x Lai gan top aprīkojumā ar turbo , 4x4 , iekša klimatu, ādu utt :wink:

bet nākamās paaudzes Lancia Y ir reāli stilīgi un komfortabli auto :whistle:
by maris
Thu Dec 20, 2018 3:56 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104980

Re: Dzeki help janoperk auto

man pa lielam dzīve paiet pa Rīgas centru un ir vienkārši skumji noskatīties kā tur mocās tās sievietes , kam kāds ir iedevis X5 vai S klasi :liar: Ir taču pieejami tik dažādi dārgi, stilīgi , sportiski mazauto bet nē ... :evil: Es pa vasaru braukāju ar Lancia Y10 un man gandrīz nekad nebija problēm...
by maris
Thu Dec 20, 2018 2:40 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104980

Re: Dzeki help janoperk auto

man nav jābraukā , lai sievietes ar to braukā :lol: A sievietēm svarīgi lai ir stilīgs , labi izskatās :D ja nopietni , tad ar 1.4 motoru ir pilnīgo Ok . 1.2 ir ļoti labs motors kopā ar mehāniku . 0.9 labāk nevajag ... a ja gribi bombu , tad Abarth ar 1.4Turbo :whistle: Es par itāļu auto varu daudz ...
by maris
Thu Dec 20, 2018 1:55 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104980

Re: Dzeki help janoperk auto

lasu diskusiju un brīnos . Kādēļ Jūs visi paši braucat ar SAABiem bet sievietei iesakat katkādu sū ... :oops: ??? Vēl lētāk ir braukt ar autobusu ...
Sievietēm vajag ieteikt stilīgus auto :dance: Ja var vēl bišku piemest klāt , tad labākais sieviešu auto ir Fiat 500 :roll:
by maris
Tue Dec 18, 2018 10:25 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104980

Re: Dzeki help janoperk auto

papildināšu . Mēs visi esam latvieši praktiskie , jo mūs vieno SAAB - pilnīgi bezpersonisks , ekonomisks , nelūztošs , lēti uzturams transportlīdzeklis , kuru ļoti viegli pēc tam pārdot Latvijā atgūstot visu ieguldīto jo galvenais mums ir ekonomiskums un praktiskums un pilnīgi pie kājas braukšanas p...
by maris
Tue Dec 18, 2018 9:32 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Dzeki help janoperk auto
Replies: 255
Views: 104980

Re: Dzeki help janoperk auto

Btw, mazs, fifīgs, sievišķīgs auto - https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/ligli.html Divi kilo un vēl vienu kilo nolikt plauktā neplānotiem izdevumiem. :think: Tik nesāciet par to, ka Alfas dārgākas uzturēšanā, blablabla - jā, droši vien, bet šis auto viennozīmīgi ir fifīgāks par ...
by maris
Tue Nov 13, 2018 3:58 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1377506

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

mani ieinteresēja tas 900turbo :oops:
kam tas pieder , kādas tur problēmas ? Ir kas vairāk zināms ???