Search found 8235 matches

by lawyer
Thu Jan 22, 2009 9:55 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Es Tevi redzu!!!
Replies: 4490
Views: 1070230

Re:Es Tevi redzu!!!

Šorīt no rīta pirms 8.00 uz Aizkraukles ielas man pakaļ dzinās viens seksīgs 9-3 OG Aero pelēkā krāsā ar # CV-3:cheer: Kāds no šejienes ar to smukuli pārvietojas? Uģis Bērziņš vai viņa ģimenes skaistā puse Linda. :) Ne no šejienes vairs šobrīd, kā man liekas. Uģis Bērziņš tad sanāk viņu ģimenes nes...
by lawyer
Thu Jan 22, 2009 9:51 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Motors klab!!!
Replies: 46
Views: 13290

Re:Motors klab!!!

Tiks likts iekšā tiešām "jauns" motors vai vienkārši "motors no cita auto"?
by lawyer
Thu Jan 22, 2009 6:22 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Es Tevi redzu!!!
Replies: 4490
Views: 1070230

Re:Es Tevi redzu!!!

Šorīt no rīta pirms 8.00 uz Aizkraukles ielas man pakaļ dzinās viens seksīgs 9-3 OG Aero pelēkā krāsā ar # CV-3:cheer: Kāds no šejienes ar to smukuli pārvietojas?
by lawyer
Thu Jan 22, 2009 2:12 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: kā droši uzčipot 9k ar 2.0 lpt motoru ?
Replies: 15
Views: 7226

Re:kā droši uzčipot 9k ar 2.0 lpt motoru ?

Lai paaugstinātu jaudu, vajag uzlabot ieplūdi un izplūdi vienlaikus - atsevišķi viena vai otra neko nedos... Ja tai lietai pieiet nopietni, var arī vairāk kā 10zs klāt iegūt;) Bet tas nebūs lēti un ātri... Labu filtru, kas liekas iekšā esošajā kastē, var dabūt pa kādiem 20-40 LVL, bet izplūde gan b...
by lawyer
Thu Jan 22, 2009 1:38 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: kā droši uzčipot 9k ar 2.0 lpt motoru ?
Replies: 15
Views: 7226

Re:kā droši uzčipot 9k ar 2.0 lpt motoru ?

Lai paaugstinātu jaudu, vajag uzlabot ieplūdi un izplūdi vienlaikus - atsevišķi viena vai otra neko nedos... Ja tai lietai pieiet nopietni, var arī vairāk kā 10zs klāt iegūt;) Bet tas nebūs lēti un ātri... Labu filtru, kas liekas iekšā esošajā kastē, var dabūt pa kādiem 20-40 LVL, bet izplūde gan bū...
by lawyer
Thu Jan 22, 2009 1:20 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809191

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Es jau arī esmu tur ar Mazdu remontējies un zinu abus tos īpašniekus brāļus (viņiem vēl viens tāds Hondu&Mazdu serviss ir netālu no Deglava tilta) - tas pēc viņiem izskatītos:D

Par servisa darba kvalitāti neko sliktu nevar teikt, un cenas viņiem bija dievīgas;)
by lawyer
Wed Jan 21, 2009 11:40 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: 9-3
Replies: 7
Views: 2614

Re:9-3

Vai tad uz tās filtra cenas var kaut ko ietaupīt tādā veidā?

Laiks, ko iztērē, to filtru meklējot, arī tajā cenā jāskaita ir iekšē pēc savas stundas likmes;)
by lawyer
Wed Jan 21, 2009 8:46 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809191

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Tas gadījumā nav Hondu&Mazdu serviss?:D

Vari droši jau šonakt kāpt uz jumta un iepūst skurstenī kādu putiņu;)
by lawyer
Wed Jan 21, 2009 5:59 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Motors klab!!!
Replies: 46
Views: 13290

Re:Motors klab!!!

Nekas, gan jau Atis.S nākamreiz būs prātīgāks ;)

Ja vien tā nākamā reize pienāks :huh:
by lawyer
Wed Jan 21, 2009 1:55 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809191

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Viņi nekādā gadījumā neies caur tiesu neko piedzīt, jo visu viņi tev tur uzstādīja, bet nekādas pretenzijas par samaksas nepietiekamību necēla - ja arī kaut ko tādu viņi darītu, tad vnk būtu jāiesaista VID, lai viņi uzrāda čeku vai rēķinu saskaņā ar kuru tev kaut kas viņiem ir jāmaksā... Yukki, tev ...
by lawyer
Tue Jan 20, 2009 11:52 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809191

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Yukki, ja arī viņi saka, ka tu neesi viņiem samaksājis visu summu, tad jau arī ir jābūt rēķinam, kuru tev bija jāapmaksā... Bet tas pasākums ar tā motora aizstiepšanu un neatdošanu (tikai pret samaksu) - tas prasās nu vismaz pēc sižeta Bez Tabu... Krimināllieta te nebūs, jo tu jau ļāvi viņiem to mot...
by lawyer
Tue Jan 20, 2009 8:28 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!
Replies: 3678
Views: 809191

Re:Vieta, kur SAABistiem izlamāties!!

Nu, ko, visas sliktākās prognozes piepildījās - vārtu kantoris savāca vārtu motoru, apstiprināja, ka tas ir nosvilis un, ka jaunu vietā dos tikai par naudu, ja kautkas nepatīkot, aicināja vērsties PTAC, kas arī tiks darīts! :angry: :angry: :angry: Skumjākais laikam, ka līdz "lietas izbeigšanai...
by lawyer
Tue Jan 20, 2009 8:06 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Saab remonta darbnīcas
Replies: 67
Views: 30076

Re:Saab remonta darbnīcas

:cheer: :laugh:
by lawyer
Tue Jan 20, 2009 6:39 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Saab remonta darbnīcas
Replies: 67
Views: 30076

Re:Saab remonta darbnīcas

Atlaides neplusojas :) Kluba biedra karte atlaižu gadījumā ir noderīga tādā ziņā, ka tev nav jāapvārdo vai jāludzas atlaide, bet uzrādot šo karti tev viņa ir :) PS. Tiem kas stājas klubā iestāšanās maksa 15 Ls Gada biedra nauda 30 Ls Tiem kas grib tikai kluba biedra karti 50 Ls ! Hmmm, kāda tad ir ...
by lawyer
Mon Jan 19, 2009 11:57 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Motors klab!!!
Replies: 46
Views: 13290

Re:Motors klab!!!

Ka tik nebūs tā, ka būsi nokāvis motoru!...:( Nomainīja ķēdi un eļļu, kā spēra vaļā tā motors kaput, kautkas palidoja un caurums motorā, karoče jāliek iekšā jauns motors... :) Pats jau nokāvu :) Un nemaz tik dārga nav tā ķedes maiņa... Pati ķēde kautkādi 29 LVL Un maiņa 20 VL kur jūs rāvāt ka tik d...