Search found 639 matches

by GuntisG
Fri Feb 22, 2008 8:26 pm
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Es Tevi redzu!!!
Replies: 4490
Views: 1070651

Re:Es Tevi redzu!!!

A kurš (ar tumšu 9000) tas bij otrdien vēlā vakarā, kas papīkstināj kaut kur uz Valmierenes un pēc tam uz Deglavtilta pabrauca garām? Draivera seju tumsā nepazinu.
by GuntisG
Thu Feb 21, 2008 5:07 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: SAAB rezerves dalu tirgus
Replies: 89
Views: 42383

Re:SAAB rezerves dalu tirgus

Aizmirsu piebilst, ja gribi izdarīties riktīgi smalki, tad dari, kā Nīgrais iesaka rīkoties prāta aptumsuma brīdī - iet uz "Latgalīti", nopirkt tur tā termo... aizvietotāju un ielodēt pareizajā virzienā amputētā vietā.
by GuntisG
Thu Feb 21, 2008 5:01 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: SAAB rezerves dalu tirgus
Replies: 89
Views: 42383

Re:SAAB rezerves dalu tirgus

Yukki, klausi Nīgrajam. Manam auto ar tāda šaize bija, kad vienudien ventilatoram strādāja tikai vairs 4-ais ātrums. Mans fāters (diplomēts eletroniķis) uzreiz pateica lai amputē to spīdīgo termosūdu (patiesais tā nosaukums ir cits) un viņa vietā ieliek parastu vadu. Lai tiktu klāt resistoram, jāatv...
by GuntisG
Fri Feb 08, 2008 11:28 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!
Replies: 772
Views: 330893

Re:man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviest

Tieši to jau arī domāju, jo auto nav jauns. Un uz veciem kontaktiem bieži vien uzmetas sūbējums, kas izsauc nekontaktu. Kaut gan mēdz arī kaut kas izkustēties no savas vietas un tad rezultāts tāds pats. Tai SRS sistēmai nevar pats kļūdas nolasīt, kā, piemēram, ar čekendžinu - skaitot reizes, cik lam...
by GuntisG
Fri Feb 08, 2008 10:44 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!
Replies: 772
Views: 330893

Re:man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviest

Tel. servisam 7149679. Domaaju, ka kaadu starpu atradiis! Starpu gan jau atradīs. Bet kā ar vainu?:P Varbūt Tu noteiksi vainu? Airbagi atrodas savās vietās un šķiet, ka izšāvuši nav. Pēc iepriekšējā īpašnieka informācijas tā SRS lampiņa esot sākusi mirgot, nezin cik tur ilgu laiku mirgojusi, bet es...
by GuntisG
Fri Feb 08, 2008 6:10 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!
Replies: 772
Views: 330893

Re:man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Izdomāju - vajadzētu nodzēst SRS lampiņu, pie reizes noskaidrot, kāpēc viņa iedegusies. Arnij, cik lielu laiku tas varētu prasīt? Un, vai laicīgi jāpierakstās, jebšu kādu sestdienu var laist uz Vikingiem un tūlīt tiks izdarīts?
by GuntisG
Fri Feb 08, 2008 5:51 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!
Replies: 772
Views: 330893

Re:man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Man pēc īsziņas saņemšanas no Vikingiem, ka šomēnes SAABiem daļas un remonti ar atlaidi, iestājies baigais nemiers. Vot nevaru izdomāt, ko remontēt, jo atlaidi takš iedzimtais latvieša skopums neļauj laist garām. Kolēģis, manu gudri domīgā grimasē savilkto seju ieraudzījis, noprasīja, kas par lietu,...
by GuntisG
Thu Jan 24, 2008 6:07 pm
Forum: SAAB 900, 9000
Topic: Turbo pārspiediens
Replies: 24
Views: 15451

Re:Turbo pārspiediens

Manam 2,3 LPT tie simptomi bij līdzīgi: pie apmēram 1800 - 2000 apgr/min gāja zvērīgi, un pie aptuveni 2300 - 2500 sāka raustīties motors. Vaina bija šlandziņā, kas iet uz Wastegate vārstu - tā bija saplaisājusi un laida garām. Līdz ar to vastgeits nevērās vaļā un neierobežoja turbinās spiedienu.
by GuntisG
Tue Jan 15, 2008 1:30 pm
Forum: INTSAAB 2008
Topic: Kas apmeklē INTSAAB2008.com lapu
Replies: 87
Views: 76778

Re:Kas apmeklē INTSAAB2008.com lapu

Dizains jau tīri labs. Tikai pie lietošanas gan jāpierod.