pavasarisir klāt

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:pavasarisir klāt

Post by elmo »

A ko, irbenē bijis esmu,teleskopā kāpis neesmu, kāpēc gan ne.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:pavasarisir klāt

Post by lawyer »

Klau, Diks, saki, kā mēs Tev varētu palīdzēt (ja varam) to pasākumu noorganizēt? Raksti šeit, kas Tev no kluba būtu nepieciešams! Gan jau arī kādi palīgi šeit atradīsies! :cheer:

Pie viena varētu arī apspriest pasākuma plānu! :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
DeathB0Y
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 73
Joined: Sat Jan 23, 2010 12:45 pm
Location: Ventspils

Re:pavasarisir klāt

Post by DeathB0Y »

ja ir interese var njemt līdzi velo varēs pabraukt pa interesantām vietām. Un tur var ļoti daudz interesantu lietu sadarīt.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:pavasarisir klāt

Post by envoy »

Nu tik glaunā vietā jau gandrīz divdiennieks jātaisa :huh:
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:pavasarisir klāt

Post by Nils »

envoy wrote:Nu tik glaunā vietā jau gandrīz divdiennieks jātaisa :huh:
Bez šaubām!
Saab 900 Turbo '81
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1037
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:pavasarisir klāt

Post by Normunds »

Izklausās labi
:)
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:pavasarisir klāt

Post by Diks »

Saprotu, ka ir interese. Tad, braucot no Rīgas puses, ir iespēja braukt gar līča un jūras krastu, kas manā uztverē ir skaistāks brauciens kā pa Ventspils šoseju. Ja savāksies publika ar vecākām mašīnītēm, man ir doma parunāt par iespēju izstādīties Ventspilī krastmalā un varbūt izbraukt organizēti pa pilsētu kā tas notiek, kad šeit sabrauc motociklisti. Bet varbūt tas ir par daudz gribēts? Jebkurā gadījumā pasākums tiešām būtu loģisks uz divām dienām. Organizēt visu, protams, nevarēšu viens pats. Kas ir ar mieru piedalīties organizēšanā, var zvanīt man 29224173. Tikai, ja esmu Irbenē iekštelpās, varu nebūt zonā - var sūtīt īsziņu.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:pavasarisir klāt

Post by lawyer »

Diks, kādu Tu biju iecerējis pasākuma laiku? Jūnija sākums/beigas?

Saabisti, ir variants šeit: http://www.minhauzens.lv/lv/minhauzena-muzejs, ja Ventspils liekas par tālu - te ir gan piknika vietas ar grillu, gan atrakcijas bērniem, diezgan plaša autostāvvieta, muzejs ar milzīgu alus kausu kolekciju un interesantu ekskursiju gida vadībā, netālu ir arī jūra, meža takas :silly: Attālums no Rīgas centra ~ 65km
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:pavasarisir klāt

Post by Nauris_t16 »

lawyer wrote: Saabisti, ir variants šeit: http://www.minhauzens.lv/lv/minhauzena-muzejs, ja Ventspils liekas par tālu - te ir gan piknika vietas ar grillu, gan atrakcijas bērniem, diezgan plaša autostāvvieta, muzejs ar milzīgu alus kausu kolekciju un interesantu ekskursiju gida vadībā, netālu ir arī jūra, meža takas :silly: Attālums no Rīgas centra ~ 65km
Nosauc datumu, es varu palīdzēt pie kāda tik maza apjoma pasākuma (atkal uztaisīt preses relīzi, uzrīkot skaistumkonkursu, iekasēt naudu :D )
900aero clubsport #8
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:pavasarisir klāt

Post by Diks »

lawyer wrote:Diks, kādu Tu biju iecerējis pasākuma laiku? Jūnija sākums/beigas?

Saabisti, ir variants šeit: http://www.minhauzens.lv/lv/minhauzena-muzejs, ja Ventspils liekas par tālu - te ir gan piknika vietas ar grillu, gan atrakcijas bērniem, diezgan plaša autostāvvieta, muzejs ar milzīgu alus kausu kolekciju un interesantu ekskursiju gida vadībā, netālu ir arī jūra, meža takas :silly: Attālums no Rīgas centra ~ 65km
Vai tiešām man bija taisnība, ka no Rīgas līdz Ventspilij (Irbenei) ir ļoti tālu :S :laugh:. Es domāju pasākumu izveikt jūnija pirmajā pusē - 9,10 vai 16,17 datumos - kā varētu savākties vairāk SAABistu (2. jūnijā ir Zilā karoga pacelšanas svētki). Kā jau minēju: nodrošinu ekskursiju pa Irbenes radioteleskopiem(plašāku kā parasti tūristiem :) ), ugunskuru vārīšanai vai cepšanai, arī grills atradīsies; fotografēšanās iespēju gan ar radioteleskopiem fonā gan no radioteleskopa augšas uz stāvlaukumu - varētu iznākt labas bildes kalendāram ;) . Stāvvietā vietas pietiks visiem (starp citu, Ventspilī nav maksas stāvvietu ;) ). Jūra (nevis līcis) blakus. Siltāka ūdens cienītājiem - Būšnieku ezers. Ja rīkojam divu dienu pasākumu, tad iespējams izvēlēties no plašas programmas Ventspilī un apkārtnē (ieskatieties Ventspils mājas lapā). Sabraucam pie lielākā radioteleskopa Ziemeļeiropā?
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:pavasarisir klāt

Post by Nils »

Kā jau minēju, es noteikti PAR Ventspili un divu dienu pasākumu.
Kā reiz tikko no turienes, ļoti patīk man tā pilsēta.
Saab 900 Turbo '81
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:pavasarisir klāt

Post by KoreFun »

Forša ideja! Esmu par.
2.jūnijs sakrīt arī ar masu mediju spēlēm.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:pavasarisir klāt

Post by lawyer »

Šobrīd diemžēl izskatās, ka pavasara pasākumam Ventspils variants būs par dārgu/tālu - to atbalsta tikai četri cilvēki :dry:

Pavasara pasākumam es tomēr sliecos tomēr uz Minhauzena muzeju. 9.jūnijs būtu OK datums?

Diks, Ventspili atmest galīgi arī negribās - varbūt var kaut ko saštukot uz Ventspils svētku laiku augustā vai vēlāk septembrī? Tikai tad mēs būtu droši vien mazā skaitā un labi ja divus burtus varētu no SAAB izveidot. Tas jau droši vien skaitītos arī tā kā vasaras/rudens pasākums...
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:pavasarisir klāt

Post by gustavs »

9.jūnijs - švaki, bet varbūt, 16.jūnijs pavisam noteikti. Vienalga,kur Irbenē vai Minhauzena undā, taču vairāk tomēr par Irbeni un ieteiktu sasparoties, jo iespēja ekskluzīva !!!
User avatar
rolmens
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 229
Joined: Fri Jun 24, 2011 7:58 pm
Location: Rîga/Z-kalns

Re:pavasarisir klāt

Post by rolmens »

Noteikti visam esmu par....bet, vai ieplānotajās vietās, vajadzības gadījumā, būs vieta pusgadīgai SAAbistei ar barojošu māmiņu?
vienam braukt jau arī nebūs interesanti...
You can become blind by seeing each day as a similar one. Each day is a different one, each day brings a miracle of its own. It's just a matter of paying attention to this miracle.
Post Reply