Pērku 9-5 vagonu

User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Pērku 9-5 vagonu

Post by ZingZeng »

Labs rīts visiem foruma lietotājiem.

Lieta tāda, ka meklēju savai ģimenei jaunu auto, bet diemžēl pēc patreizējiem sludinājumiem neko nevaru atrast ne Latvijā ne Eiropā.

Tātad tiek meklēts - SAAB 9-5 vagons
Izlaiduma gads - 2007.-2009.
Motors - 2.3t vai 2.3T
Degviela - benzīns
Kārba - manuālā (!!!)
Salons - ādas vai pusādas
Komplektācija - Vector vai Aero
Krāsa - sarkana, jubilejas zilā vai balta

Vēlamā cena ap 6000Ls, bet izskatīšu arī citus variantus.
Doma ir auto pārbūvēt uz gāzi.

Dotajā brīdī vienīgais auto, ko esmu atradis un kas mani apmierinātu, būtu šis http://viking.auto24.ee/used/detail.php ... nguage=ENG ... bet diemžēl ņemot vērā visus apstākļus, tas beigās man sanāks par dārgu.

Ja ir kāds konkrēts piedāvajums, lūdzu, sūtiet to uz PM.
Un uzreiz saku - AUTO AR AUTOMĀTISKAJĀM KĀRBĀM NEPIEDĀVĀT!

Paldies.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by ZingZeng »

Ha ... izrādijās, ka banka negrib lai es šajā brīdī pērku jaunu SAABu :angry:
User avatar
krauklitis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 191
Joined: Mon Jun 02, 2008 12:01 pm
Location: Kekava

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by krauklitis »

Es rev ieteiktu- maini banku
Tec gadijuma nav swed
katram latvietim vismaz vienu...
deviņsimto
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by Smith »

Kāpēc negribi paskatīties šo variantu :silly:
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by ZingZeng »

Šis bija vienīgais variants, kas kaut nedaudz atbilda manām prasībām, bet bankas prasība par 1.iemaksas lielumu man nebija pavelkama, ņemot vērā vēl visus pārējos saistītos izdevumus.

Jā, tā ir Swedbanka.
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by Yukki »

Brīnos ka neviens nav piedāvājis dzeltenu sedanu ar automātu dīzeli hyundai. Kad es savu 9-5 meklēju, tad arī biju nodefinējis manā ieskatā minimumu, tsk piem manuāli, bet visi piedāvāja automātu un krita uz nerviem ar visgudriem padomiem, ka man tas iepatiksies. Nācās kādu pusgadiņu pameklēt, līdz tiku pie tā, ko sapņoju-melns universāls aero ar gaišu ādas salonu. Tā kā roc!
P.s. Mammai auto nopirkām mobilē pie dīlera-paši sazvanījām,aizsūtījām onku paskatīt to dabā, uz savu risku pārskaitījām naudu un aizlidojām pakaļ, izņēmām transit number un atrullējām mājā. Nesaku, ka tas viss bija gudri, bet beidzās viss labi un bija jauks piedzīvojums tas viss.
P.s.s. Ja banka nedod, tad varbūt viņai ir daļēja taisnība un ieteikums paciesties un pakrāt nav jānovērtē par zemu, pirms iejūgties parādu jūgā? Banka savulaik ir daudz tādus redzējusi, kas neprot krāt, bet tic, ka spēj maksāt kredītus. Beigās viens uz otru dusmīgi, abi vainīgi un abiem zaudējumi. Sorry, ceru offtopiks nesāksies par šo te.
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by andrisem »

Yukki wrote:Brīnos ka neviens nav piedāvājis dzeltenu sedanu ar automātu dīzeli hyundai. Kad es savu 9-5 meklēju, tad arī biju nodefinējis manā ieskatā minimumu, tsk piem manuāli, bet visi piedāvāja automātu un krita uz nerviem ar visgudriem padomiem, ka man tas iepatiksies. Nācās kādu pusgadiņu pameklēt, līdz tiku pie tā, ko sapņoju-melns universāls aero ar gaišu ādas salonu. Tā kā roc!
P.s. Mammai auto nopirkām mobilē pie dīlera-paši sazvanījām,aizsūtījām onku paskatīt to dabā, uz savu risku pārskaitījām naudu un aizlidojām pakaļ, izņēmām transit number un atrullējām mājā. Nesaku, ka tas viss bija gudri, bet beidzās viss labi un bija jauks piedzīvojums tas viss.
P.s.s. Ja banka nedod, tad varbūt viņai ir daļēja taisnība un ieteikums paciesties un pakrāt nav jānovērtē par zemu, pirms iejūgties parādu jūgā? Banka savulaik ir daudz tādus redzējusi, kas neprot krāt, bet tic, ka spēj maksāt kredītus. Beigās viens uz otru dusmīgi, abi vainīgi un abiem zaudējumi. Sorry, ceru offtopiks nesāksies par šo te.
Piekrītu Yukki. Kad savu 9-5 pirku pirms gandrīz 5 gadiem par nedaudz lielāku summu, tad pirmā iemaksa bija ap 800Ls + papīru kārtošana. Ja to nevar sakasīt, tad varbūt nevajag to auto. Protams, nezinu kādas tagad pirmās iemaksas prasa Swedbanka.
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by Aigars »

ZingZeng wrote:Šis bija vienīgais variants, kas kaut nedaudz atbilda manām prasībām, bet bankas prasība par 1.iemaksas lielumu man nebija pavelkama, ņemot vērā vēl visus pārējos saistītos izdevumus.

Jā, tā ir Swedbanka.
Jocīga jau tā Swedbank palikusi - vēl 2009.gadā, kad krīze jau bija sākusies, pati lūdzās, lai ņem kredītus, toties tagad...
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
ambulacets
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 21
Joined: Sun Aug 19, 2012 7:44 pm
Location: Sigulda

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by ambulacets »

Banka beidzot nākusi pie prāta.
Citus aizdevējus neesi mēģinājis? Es izmantoju Inserviss. Šobrīd gan tas kantoris saucas nedaudz savādāk.
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by Ainars »

varbut pie vainas marka? pazinja bija atbraukusi no Kanaadas un bij sajuusmaa ka es braucu ar taadu ekskluziivu auto. ljoti briinijaas ka es braucu ar tik "daargu" auto jo Kanaadaa Saabus vispar neviens vairs netirgo un nepeerk... pat serviss vairs netiek normaals piedaavaats.. iemeslus mees zinaam... domaju ka nebus ilgi jaagaida kad shiem auto cena nokritiis tik strauji, ka varees smelt laapstaam :D
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by Nils »

Varbūt tāpēc ir vērts pārsēsties uz Saab klasiku, labiem eksemplāriem cenas vairs nekrīt. :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
rolmens
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 229
Joined: Fri Jun 24, 2011 7:58 pm
Location: Rîga/Z-kalns

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by rolmens »

tā kā "neveiksmīgi" esmu pazaudējis savu iepriekšējo SAAb, varbūt kādam ir viedoklis par šo konkrēto eksemplāru?

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... dofld.html
You can become blind by seeing each day as a similar one. Each day is a different one, each day brings a miracle of its own. It's just a matter of paying attention to this miracle.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by Arnijs »

rolmens wrote:tā kā "neveiksmīgi" esmu pazaudējis savu iepriekšējo SAAb, varbūt kādam ir viedoklis par šo konkrēto eksemplāru?

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... dofld.html
Nu bildēs izskatās labi!
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
rolmens
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 229
Joined: Fri Jun 24, 2011 7:58 pm
Location: Rîga/Z-kalns

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by rolmens »

Arnijs wrote:
rolmens wrote:tā kā "neveiksmīgi" esmu pazaudējis savu iepriekšējo SAAb, varbūt kādam ir viedoklis par šo konkrēto eksemplāru?

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... dofld.html
Nu bildēs izskatās labi!
tur jau tā lieta - saaodīti smuks....
un tieši aero ar ventilējamiem sēdekļiem..
You can become blind by seeing each day as a similar one. Each day is a different one, each day brings a miracle of its own. It's just a matter of paying attention to this miracle.
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Pērku 9-5 vagonu

Post by alpins »

Bemberists laikam braucis , M zīmīti pielipinājis virs esp pogas :lol:
Post Reply