HI Visiem

Post Reply
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

HI Visiem

Post by viesturs »

Nu taa man biski nak sliktas domas prata- taka uz pardosanu manu zalo miluli -- tik nezinu cik isti prasit, varbut kads novertes un varbut iedos aptuveno cenu, lai pardomaju vai verts tirgot vai labak atstat sev:)

Te saita bildes kur vins ir -stavoklis tads pats, jo maz izmantots, bet nedela reizi kustinats.Viss iet un viss ok, izneot bagaznieka vaks aizmugure rusa, domaju sovasar mainit vinu, bet kas to lai zin moska kads cits mainis:D.

AA te bildes http://www.autobildes.lv/auto/saab/saab ... amsung1000" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: HI Visiem

Post by Smith »

Ļoti skaists eksemplārs. ;) Būtu jaunāks gads domātu par tā iegādi, bet tā laikam par baigām lielām naudām diezvai pārdosi, ja nu vienīgi Edijs gribētu dabūt kādu labu 9-5 savā īpašumā... :D
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: HI Visiem

Post by edijs »

Paldies, atteikšos! :) Labu 9k vērtēju augstāk par 9-5. Un labu 900'to augstāk par tiem abiem kopā, tālāk 99, 96.. utt. Nu jūs sapratāt - apgreidoties negrasos, drīzāk downgreidoties. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: HI Visiem

Post by elmo »

Negribu tevi sarūgtināt, bet tirgus cena tam auto ir zem ~2k lati. Par 2-2,5k tev to auto paņems īsts Saabmīlis, kas saprot šī auto vērtību.
Lai pārdotu dārgāk ir vajadzīga milzīga veiksme, un daudz, daudz laika.
Piemēram, Ainārs savu Hiršvagonu mēģina jau sazin cik ilgi notirgot, kopš neatminamiem laikiem, bet neviens nepērk. Pēdējā cena šķiet 2,5 K lati un nepērk. :mrgreen: Tīri subjektīvi postpadomju valstīs sedani ir lielākā cieņā, kā universāļi, līdz ar teorētiska iespēja, ka sedanu meklēs vairāk kā universāli.
Bet, var jau ielikt iekš ss.lv pa kādi 3,5 k Lati un pavērot reakciju.
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re: HI Visiem

Post by viesturs »

Nu Ja kadam interese var sarunat 2.333 ls Tas bus ar multimedia sistemu dvd, subi nu karoce visu kas ir:D, bet bagaznieku jaskatas pasam, itka no arpuses nav traki, bet ieksa rusa aizmugurejam bagaznieka vakam apaksa.Cena ar r18 hirsch diski 5 gab kuri nav nekad taisiti aa vienam 5 tam ir viens metinajums,bet tas nestav virsu ;) .+ loti labas ziemas riepas uz tiem+ bonusa 2 vasaras riepas:D kede mainita pie 188000km Alfa motora ,tagad ja nemaldos 215000 km .Karoce ap 188000 daudzkas mainiits un lietots tas tika tikai liidz 215000 km.Masinai reali nekur nav vainas, tik apetite ir :D nu kaa jau saabam. Pardosanas iemesls nav nokausana, bet zeel ka nostav pagalmaa, jo vairak braucu ar volvo D5 kur galvenais ekonomija.

Masina manas rokas tika 145000 km un 7 gadi pa 7 gadi noripinati tikai 60 t.km nav bijis darba zirgs!
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re: HI Visiem

Post by viesturs »

AA jaa kas svarigi lidzi dodu ,uz skati aizmugurejos lukturus netonetus, sporta filtrs originals kurs ieiet originala vieta, abiem sidiem visi pikseli dzivi ,acc dzivs, ai karoce viss strada.
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re: HI Visiem

Post by viesturs »

Man patik palasit pa sabiem ss.lv ekonomisks auto :lol::lol::lol: it seviski 2.0 :lol:
Laikam nav braukusi ar ekonomisku :lol:
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: HI Visiem

Post by Ainars »

Es savu pa leeto atdoshu kamer man nebuus parkrasots un gaaze. Pec tam letak par 4ls neceriet :D

[ Post made via iPhone ] Image
viesturs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 451
Joined: Sat Jun 26, 2010 11:44 pm

Re: HI Visiem

Post by viesturs »

Es domaju ka Saabus vispar neperk :cry: un diez vai pirks :( Taka domaju tie paliks mums :)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: HI Visiem

Post by elmo »

Nepērk, nepēr, atdod man par brīvu un vairs galva nesāpēs. Būšu 9-5 magnāts un zupas sameklēšana būs jau mana problēma! :mrgreen:
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: HI Visiem

Post by andrejsb »

Man kaut kā sasaucas ar šo te sludinājumu: http://www.saabclub.lv/phpBB/viewtopic. ... 7&t=119473" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: HI Visiem

Post by chippy »

andrejsb wrote:Man kaut kā sasaucas ar šo te sludinājumu: http://www.saabclub.lv/phpBB/viewtopic. ... 7&t=119473" onclick="window.open(this.href);return false;
Šitas gan sen kā vairs netirgojas... Vismaz ne iekš LV ;)
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: HI Visiem

Post by andrejsb »

chippy wrote:
andrejsb wrote:Man kaut kā sasaucas ar šo te sludinājumu: http://www.saabclub.lv/phpBB/viewtopic. ... 7&t=119473" onclick="window.open(this.href);return false;
Šitas gan sen kā vairs netirgojas... Vismaz ne iekš LV ;)
Es jau sapratu ka tas ir pārdots (atzīšos ilgi domāju... pārāk ilgi). Sasaucas tādā ziņā, ka līdzīgi kopti un uzpucēti varianti. Un gads arī sakrīt.
Post Reply