Auduma paklaji!?


User avatar
martinnos
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Fri Nov 21, 2014 12:59 pm
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Auduma paklaji!?

Post by martinnos »

Man arī šī ir aktuāla tēma - cik izmaksāja paklāji? :)
SAAB 9-5 Aero 2006
User avatar
ArmandsFr
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 68
Joined: Mon May 02, 2016 5:27 pm

Re: Auduma paklaji!?

Post by ArmandsFr »

labi 35ero visi 4 ,bet es panemu dargakos 2x prieksejie pa 40ero
User avatar
martinnos
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Fri Nov 21, 2014 12:59 pm
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Auduma paklaji!?

Post by martinnos »

Praktiski par velti :)
SAAB 9-5 Aero 2006
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Auduma paklaji!?

Post by Yukki »

Iepirku elmo ieteiktajā garāžā Bieķeņsalas 38 pie laipna kunga paklājus. Patika, ka pie mērīšanas pastiepa izmērus pēc dotā auto un klienta vēlmēm uz vienu, otru pusi. OEM ir mazāki.
Nākošajiem klientiem ieteiktu vadītāja labās kājas rajonā vēl drusku "pastiept" paklāju uz malu, iztaisīt tādu nelielu izvirzījumu. Un kreisajai kājai to ļerstaku uz sienas tomēr neņemt, es paņēmu, jo sagatavē bija, bet dabā tomēr neizskatās forši, pamēģināšu lietot, bet
IMG_20161125_115044.jpg
iespējams, lūgšu to nogriezt
IMG_20161125_115026.jpg
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Auduma paklaji!?

Post by Highlander »

Kads cenas jautajums? Skatoties uz saviem gumijas paklajiem, kautka baidos auduma paklajus likt ieksha. Gumijas paklajs pofig, pie katras mazgashanas reizes, apskalo un izskatas ka jauns! :) taka man ir neoriginalais gumijnieks, man vinsh japavelk stipri uz aizmuguri,,savadak sajugs keras lidzi, bet taka paklajs ir pavilkts uz aizmuguri, zem pedaliem grida netira paliek. Tikai tagad ar stipram putam, itka esmu uzvarejis vel perna gada sals sakaltumus uz gridas.
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Auduma paklaji!?

Post by Yukki »

Cena tāpat kā visur 50+jebkāds uzraksts 10,bet iespējams izvēlēties lētāku materiālu, pirkt tikai priekšai, kaulēties utml izpausties. Šim ir gumijas apakša un bieza k(a)ovrolīna augša.
Katrs gan auto lieto savādāk, man 9-5 ir gaišie auduma paklāji visu gadu un nekāda vaina, kad sacūkājas, izsūc un
lieto tālāk, alu un eļļas gan cenšos nelaistīt
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Auduma paklaji!?

Post by elmo »

Kā jau teicu, kantora pluss ir individuāla attieksme un iespēja izvēlēties materiālus, aptaustīt, pačamdīt, piemērīt, kā arī nav šabloniska trafareta, uztaisīs kā saimnieks vēlas.
Citur ir tikai viens variants un viss, gribi ņem, negribi neņem.
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Auduma paklaji!?

Post by Highlander »

elmo wrote:Kā jau teicu, kantora pluss ir individuāla attieksme un iespēja izvēlēties materiālus, aptaustīt, pačamdīt, piemērīt, kā arī nav šabloniska trafareta, uztaisīs kā saimnieks vēlas.
Citur ir tikai viens variants un viss, gribi ņem, negribi neņem.
Hmm...bus jaaizbrauc kadreiz, izskatas interesanti. Gribas ko pamainit jau, savadak man tie gumijas paklaji jau pieriebas, kautgan tiri praktiska zina vini ir ideali!
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Auduma paklaji!?

Post by Nauris_t16 »

Uz bmw izlēmu iztestēt poļu lētuci no intercars - komplekts pa 21,5eur :D Biju pārsteigts, ka pēc formas der, pašam tikai jāsabaksta caurumi un jāsaliek klipši. Nu un klipši bija tikai četri astoņu vietā. Paskatīsimies, cik ilgi ies.
Pavils S
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 54
Joined: Tue Sep 06, 2016 8:19 am
Location: Jelgava

Re: Auduma paklaji!?

Post by Pavils S »

No pieredzes: lietoju tikai auduma paklājus, jo tie labāk absorbē putekļus, kā rezultātā - tīrāks salons un labāka elpošana :D
Ja dzīvojies regulāri mežā, varbūt no gumijas ir kāds pluss.
SAAB 9-5 AERO universāls, 2001 facelift, melns. Bez gāzes iekārtas.
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Auduma paklaji!?

Post by Highlander »

Maxima, pa akcijai, 6.99€ universalo audumu paklajinu komplekts. Der ok. Izskatas ok. Nesmird. Vienigi aizmugure vareja but nedaudz lielaka izmera
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Auduma paklaji!?

Post by Yukki »

Pēc 2 gadu lietošanas maniem paklājiem ir pilnībā izirusi/noplīsusi augšmala. Tā bija par garu vai par īsu,- ķērās aiz sajūga pedāļa. Reāli besīja tā ķeršanās, vīrukam jāsaka, lai turpmāk taisa to paklāja malu garāku vai īsāku, citādi tā atlokas un ķeras aiz pedāļa! Un kreisajā pusē, kur lieks uz stoikas kreiso kāju - tur arī to ļerstaku nevajag!
Citās vietās paklājs ir nevainojams, kvalitāte laba. Ja tagad pirktu, noteikti apčamdītu OEM paklāju, ka zi' tas var izrādīties gana labs!
Post Reply