Par laptopiem

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
bio
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 445
Joined: Tue Aug 17, 2010 8:41 am
Location: Rîga

Re: Par laptopiem

Post by bio »

Runājot par dropbox- ielogojies caur web, atver savu profilu un pameklē sadaļu "Security"
Tur ir saraksts ar visām iekārām kam atļauta pieeja un jebkuru šī saraksta ierakstu var dzēst!

Skype vismaz teorētiski ir jāpalīdz paroles maiņai. Slinkums pārbaudīt, bet vari izdarīt to pati, ja šobrīd ir, piemēram, galda kompis, laptops un telefons kam ir skype. Nomaini no jebkuras iekārtas paroli un paskaties ko pārējās par to teiks.
Pieļauju ka ja skype būs atvērts, tas turpinās strādāt un paroli pajautās tikai pie nākamās sesijas.
SAAB 9-5 AERO WAGON 2001 AT
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Par laptopiem

Post by Karina »

Protams, tik ilgstoši strādājot vienā darba vietā, mans darba meils norādīts it visur. It īpaši tādēļ, ka sākotnēji skype un dropbox tika izmantots tieši darbam.

Ar dropbox izskatās, ka esmu tikusi galā, ar skype pagaidām nav skaidrs. Jo tur kā izrādās arī darba meils bija norādīts, centos to nomainīt, vēl kaut kāds microsoft uzradās, kurš arī kaut ko prasa. :snooty: Un pagaidām paroli neļauj mainīt, nesaprotu, vai meila maiņu akceptēja. Bet nu vismaz nav garlaicīgi :lol:

Un milzīgs paldies Jums par ieteikumiem :dance:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Par laptopiem

Post by lawyer »

Tā kā mans c900 ir apgādāts tagad ar OBD portu, būtu droši vien lietderīgi iegādāt kādu jēdzīgu OBD diagnostikas tūli :think:

Tikai man ir pilnīgi tumša bilde šajā laukā - var kāds kaut ko ieteikt?

Vēl viena lieta - meklēju sakarīgu telefona turētāju - tā, lai iekš c900 būtu ērti telefonu novietot kartes skatīšanai iekš navi. Bija man gela turētājs - kādu laiku bija OK, bet tad telefons sāka no tā krist nost, jo putekļi tajā reāli ieēdās un to nevarēja notīrīt. Vajag priekš Just 5 Freedom X1. Speciāli radīta turētāja šim telefonam šķiet nav. :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Par laptopiem

Post by Highlander »

lawyer wrote:Tā kā mans c900 ir apgādāts tagad ar OBD portu, būtu droši vien lietderīgi iegādāt kādu jēdzīgu OBD diagnostikas tūli :think:

Tikai man ir pilnīgi tumša bilde šajā laukā - var kāds kaut ko ieteikt?

Vēl viena lieta - meklēju sakarīgu telefona turētāju - tā, lai iekš c900 būtu ērti telefonu novietot kartes skatīšanai iekš navi. Bija man gela turētājs - kādu laiku bija OK, bet tad telefons sāka no tā krist nost, jo putekļi tajā reāli ieēdās un to nevarēja notīrīt. Vajag priekš Just 5 Freedom X1. Speciāli radīta turētāja šim telefonam šķiet nav. :shifty:
Depiti, vai Maxima pardodas turetaji. Taka liels knagis. Varu iestuket tur pat savu zilona lieluma Xiaomi MiMax. Pirku jau sen tadu, kad vel LV tadus neredzeju. Tur telefonu kartigi! Par obd diemzel ari neko nezinu :)
Attachments
23-59-51-Konarrk-Black-Car-Mobile-Holder-SDL911088969-1-b0453.jpg
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
LemsM
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 21
Joined: Fri May 19, 2017 9:59 pm
Location: Jelgava
Contact:

Re: Par laptopiem

Post by LemsM »

Sveiki ,par diagnostikas tūli ,pats lietoju tagad šo Launch-X431-Easy-Diag (savējam 9-5 var nolasīt daudz ko ,redz pat audio sistēmu un ja nemaldos pat spoguļos kļūdu nolasīju)(nezinu kā ar tavu c900 ,neesu vēl mēģinājis ,esu nolasījis opel vectra,audi ,citroen c4,nissan primera ,ford focus ,grūtāk ir ar Chrysler dīzeļiem tur ne visu lasa),pirms tam lietoju elm327 ar kuru varēja 9-5 tikai dzineja kļūdas nolasīt .Mēģināju arī OP COM ,lasīt kaut ko lasa ,bet diezgan ar gļukiem pati programma.Paliku beigās pie Launch-X431-Easy-Diag.
links - Launch-X431-Easy-Diag http://www.ebay.com/itm/2017-Launch-X43 ... SwDmBY5QzC
Tirgo parasti pliku adapteri ,programmas atsevišķi(Tā jau cita tēma :) ).Ir arī pilnās versijas šim ražotājam ,bet cipari lieli par tādu komplektu.
Atradu arī informāciju par SAAB ,teorētiski lasa pat no 94 gada .(pdf faila pašā apakšā).
Attachments
SAAB_22.92.pdf
(286.32 KiB) Downloaded 223 times
Saab 9-5 Aero 2000,Saab 99L 1973.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Par laptopiem

Post by elmo »

lawyer wrote:

Vēl viena lieta - meklēju sakarīgu telefona turētāju - tā, lai iekš c900 būtu ērti telefonu novietot kartes skatīšanai iekš navi.
Iesaku Samsung oriģinālo turētāju! Pirms tam viskautko mēģināju un pamatā visu izbrāķēju, jo visi pārējie drebinājās un tirinājās kā puņķis uz drāts, un man tas besī ārā! :D
User avatar
bio
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 445
Joined: Tue Aug 17, 2010 8:41 am
Location: Rîga

Re: Par laptopiem

Post by bio »

SAAB 9-5 AERO WAGON 2001 AT
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Par laptopiem

Post by lawyer »

Paldies par ieteikumiem :D

Tikai kur to pašu adapteri dabūt?

Skatos, ka LV nekur tā baigi nepiedāvā OBD 2 adapteri ar micro USB :think:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Par laptopiem

Post by elmo »

Ja baigi gribās stiprināt turētāju uz paneļa, nevis logā, tad var ņemt ExoGear ExoMount (uzsūtāms jebajā).
Maksā gan dārgāk par Samsung turētāju, bet cik mēģināju, tad arī uz ķieģeļu sienas turās kā pielīmēts!
User avatar
LemsM
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 21
Joined: Fri May 19, 2017 9:59 pm
Location: Jelgava
Contact:

Re: Par laptopiem

Post by LemsM »

LV neko prātīgu es domāju nedabūsi ,ja arī būs tad uzcenojums arī būs labs,un usb jau nav obligāti vieglāk ir caur Bluetooth.Un tas links ar adapteri ir gan ar usb un Bluetooth un kas man vairāk patīk programma Android vidē darbojas ,ieinstalē telefonā un diagnostika vienmēr līdzi .Nu tas ir mans viedoklis .Starp citu atcerējos ,kad savējam 9-5 lasīju kļūdas tad arī norādīja kurš no parking sensoriem bija beigts. Ar citiem lēta gala verķiem man tas neizdevās .
Pašu adapteri sūtīju ebay ,atnāca 2 nedēļās,programma kā jau teicu atsevišķa tēma ,var sameklēt arī netā ,ir daudz forumu kur par to ir aprakstīts un ir arī citi varianti.
Saab 9-5 Aero 2000,Saab 99L 1973.
Sargon
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: Wed Aug 23, 2017 1:03 pm

Re: Par laptopiem

Post by Sargon »

bio wrote: Sun Jun 25, 2017 3:01 pm Pievienojos Elmo

https://www.salidzini.lv/search.php?q=Samsung+V200SA
Sakarīgs, bet noteikti, ka no ebaya dabūsi lētāk.
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Par laptopiem

Post by fimbars »

https://www.photopoint.lv/mobilo-talrun ... lns-ouchpb

Normāli turētāji.Uz paneļa stiprinot nāk kaut kāds silikona draņķis papildus.Kādu gadu jau tirgoju un neviens nav sūdzējies,meitai uz paneļa piestiprināts un pusgada laikā vēl klēpī nav iekritis.
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Par laptopiem

Post by fimbars »

Kā spečuki varētu komentēt šitos divus manis noskatītos mamutus?
https://www.ss.com/msg/lv/electronics/c ... kmpdp.html
[urlhttps://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers ... knded.html][/url]

Jaunam nauda žēl un esošie īsti vairs nekust. :)
Pareizāk sakot pārādījusies vajadzība nedaudz ar video apstrādi padarboties.
User avatar
martinnos
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Fri Nov 21, 2014 12:59 pm
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Par laptopiem

Post by martinnos »

Šos divus pat nav jēgas salīdzināt - viens 100% gaming kompis, otrs darba zirgs.
Vai softs, ko izmantosi apstrādei, prot izmantot Quadro karti?
SAAB 9-5 Aero 2006
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re: Par laptopiem

Post by fimbars »

Testam esmu iedabūjis trīs programas-

Cyberlink PowerDirector
Adobe Premiere pro
Ulead video studio

Pagaidām testēju pirmo, bet uz manu divkodolu Emašīnu var vecumu sagaidīt un citas pat nepamēģināju.
Post Reply