SAAB kluba atribūti, suvenīri

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by lawyer »

andris90 wrote:Var iegādāties maiku?
Kluba krekli ir pieejami tikai kluba biedriem :geek:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
emsiem
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 108
Joined: Sat Apr 02, 2016 7:02 pm
Location: Riga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by emsiem »

lawyer wrote:
andris90 wrote:Var iegādāties maiku?
Kluba krekli ir pieejami tikai kluba biedriem :geek:
Muļķīgs ierobežojums, cik tad ir vispār ir aktīvi tie kluba biedri un cik no tiem aktīvajiem tos kreklus pērk ?
Klubu vajadzētu popularizēt nevis slēpt un padarīt nepieejamu, neinteresantu. Man, kā ne kluba biedram nav neviens iemesls, lai es tur iestātos un točna ne dēļ t-krekla
psss....
User avatar
andris90
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: Mon Apr 03, 2017 12:27 pm
Location: Tukums

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by andris90 »

emsiem wrote:
lawyer wrote:
andris90 wrote:Var iegādāties maiku?
Kluba krekli ir pieejami tikai kluba biedriem :geek:
Muļķīgs ierobežojums, cik tad ir vispār ir aktīvi tie kluba biedri un cik no tiem aktīvajiem tos kreklus pērk ?
Klubu vajadzētu popularizēt nevis slēpt un padarīt nepieejamu, neinteresantu. Man, kā ne kluba biedram nav neviens iemesls, lai es tur iestātos un točna ne dēļ t-krekla
Es labprāt iegādātos sarkanu kreklu, domāju arī klubam patīkami, ja kāda kapeika iekrīt.
User avatar
emsiem
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 108
Joined: Sat Apr 02, 2016 7:02 pm
Location: Riga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by emsiem »

Ezis – lepns putns, kamēr neiespersi – nelidos
psss....
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by lawyer »

Nu, iespēja iegādāt kreklu noteikti nebūtu racionāls pamats iestāties klubā, tur Tev taisnība ;)

Par šo ierobežojumu kā tādu - klubs nav rimītis vai maxima, kurā var iepirkties ikviens - biedra statuss uzliek zināmus pienākumus, bet rada arī zināmas privilēģijas 8)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
andris90
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 9
Joined: Mon Apr 03, 2017 12:27 pm
Location: Tukums

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by andris90 »

Varbūt tomēr ir kāda iespēja iegūt viņu savā īpašumā?
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by lawyer »

andris90 wrote:Varbūt tomēr ir kāda iespēja iegūt viņu savā īpašumā?
Kā jau minēju, tas ir pieejams tikai kluba biedriem. Tā biedri savulaik kopsaspulcē ir nolēmuši un man būs pildīt šo lēmumu :ugeek:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by saule »

Iedomājies - Ņujorkas Knicks kreklu ar sesto numuru varētu dabūt tikai kļūstot par vēl vienu Porziņģi! Man to kreklu nevajag, bet ideja netirgot suvenīrus, negūt papildus ienākumus, manuprāt ir muļķīga. Vai Siguldas spieķīšus varētu nopirkt tikai siguldieši.
SAAB un SUBARU
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by lawyer »

Atkārtošu vēlreiz - klubs nav veikals, un no tā, ka kāds lielceļa huligāns (tas nav ne uz vienu personīgi tēmēts) nesās kluba kreklu, klubs noteikti neko pozitīvu neiegūs :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by lawyer »

Starp citu, ja kādam gribās kādus niekus ar SAAB simboliku, tad ARTEH arī kaut kas tāds ir pieejams ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by Ainars »

Lielcelju huligaans... hehe...
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Dj2b
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 89
Joined: Tue Oct 18, 2016 9:51 am

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by Dj2b »

Man noteikti nevajadzētu šo kreklu pārdot, jo es nemāku uzvesties labi uz ceļa. Baigi grūti nelidot garām. :roll:
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by mixeris »

emsiem wrote: Thu Aug 17, 2017 1:34 pm
lawyer wrote:
andris90 wrote:Var iegādāties maiku?
Kluba krekli ir pieejami tikai kluba biedriem :geek:
Muļķīgs ierobežojums, cik tad ir vispār ir aktīvi tie kluba biedri un cik no tiem aktīvajiem tos kreklus pērk ?
Klubu vajadzētu popularizēt nevis slēpt un padarīt nepieejamu, neinteresantu. Man, kā ne kluba biedram nav neviens iemesls, lai es tur iestātos un točna ne dēļ t-krekla
Kāda atšķirība no tā vai tu zini vai nezini cik klubā biedru?
Klubs netiek slēpts. Forums arī ir kluba radīts pasākums, un klubs to uztur un šiet runājas visi, gan tie kas ir kluba, gan tie kas nav :)
Ja tu vari pateikt, kā klubu padarīt interesantu, gaidu piedāvājumus studijā! :) Jau cik gadus nāk un iet dažādi cilvēki, kuri sola kā visu vērsis uz labo pusi.
Ar kluba kreklu nepārdošanu mēs nemēģinām jūs motivēt iestāties klubā, tas ir vienkārši kluba lēmums, netirgot šāda veida atribūtiku ne kluba biedriem.
User avatar
emsiem
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 108
Joined: Sat Apr 02, 2016 7:02 pm
Location: Riga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by emsiem »

mixeris wrote: Mon Aug 21, 2017 1:00 am
emsiem wrote: Thu Aug 17, 2017 1:34 pm
lawyer wrote:
Kluba krekli ir pieejami tikai kluba biedriem :geek:
Muļķīgs ierobežojums, cik tad ir vispār ir aktīvi tie kluba biedri un cik no tiem aktīvajiem tos kreklus pērk ?
Klubu vajadzētu popularizēt nevis slēpt un padarīt nepieejamu, neinteresantu. Man, kā ne kluba biedram nav neviens iemesls, lai es tur iestātos un točna ne dēļ t-krekla
Kāda atšķirība no tā vai tu zini vai nezini cik klubā biedru?
Klubs netiek slēpts. Forums arī ir kluba radīts pasākums, un klubs to uztur un šiet runājas visi, gan tie kas ir kluba, gan tie kas nav :)
Ja tu vari pateikt, kā klubu padarīt interesantu, gaidu piedāvājumus studijā! :) Jau cik gadus nāk un iet dažādi cilvēki, kuri sola kā visu vērsis uz labo pusi.
Ar kluba kreklu nepārdošanu mēs nemēģinām jūs motivēt iestāties klubā, tas ir vienkārši kluba lēmums, netirgot šāda veida atribūtiku ne kluba biedriem.
Nē, man galīgi neinteresē, cik ir aktīvi biedri un vai var nopirkt numura turētāja rāmīti vai ko citu. Ne jau man klubs ir jāpadara pievilcīgāks, bet klubam sevi ir jāpadara interesantāks, lai es un citi Saab automašīnu mīļotāji vēlētos tur iestāties un būt tajā kustībā.
psss....
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB kluba atribūti, suvenīri

Post by lawyer »

Emsiem, Tu acīmredzot nedaudz esi pārpratis kluba un biedrošanās jēgu un būtību :roll:

Kluba biedri ir pirmkārt tie cilvēki, kuri uzņemas gan finansiālu, gan juridisku atbildību par SAAB kopienas formālu/juridisku pastāvēšanu Latvijā - kluba biedri esošie nav iestājušies klubā, lai kaut ko dabūtu vai iegūtu - te runa pirmkārt ir par došanu/ziedošanu - brīvā laika, naudas utt.

Klubā ir gaidīti visi, kuri ir gatavi kaut ko dot, un mazākais, kas no biedriem tiek prasīts, ir biedra naudas samaksa. Un man nav ne prātā biedriem pārmest, ka daudzi aprobežojas tikai ar šo, jo daudziem no mums ir darba pāri galvai, tad vēl ģimene, bērni utt. Kluba aktivitātes šobrīd ir apsīkušas, jo aktīvākajiem kluba biedriem šobrīd nav laika resursu, ko veltīt kluba pasākumu organizēšanai. Jāatzīst, savu tiesu paņem arī dalība YTR pasākumos...

Kluba biedru šobrīd ir maz, mazāk par 20, un lielākā daļa ir tajā dzīves posmā, kad šādiem hobijiem ir ļoti grūti atrast laiku. Salīdzinoši citu valstu, it īpaši rietumu/skandināvijas klubos daudzi biedri ir pensijas vecumā, kas ļauj tiem pavisam citā līmenī pievērsties SAAB lietām. Un arī skaitļi ir no svara - Somijas SAAB klubā esot ap 3900 (?!) biedru, un Simo Lampinens minēja, ka tas drīz varētu arī pārsniegt 4000. Somijā nav daudz vairāk iedzīvotāju kā Latvijā (OK, divreiz vairāk noteikti ir), bet SAAB kluba biedru skaita atšķirība ir kosmiska :shock:

OK, to var izskaidrot ar to, ka latviešiem jau vispār nav raksturīga biedrošanās, turklāt jēdzienam "biedrs" te bieži vien joprojām ir nelāga pieskaņa. Mēs arī īsti nemākam sarunāties cits ar citu un vienoties par kopējām lietām, kas patiešām ir svarīgas, kādam nav humora izjūtas, kāds neprot diskutēt, kāds ļoti apvainojas.... Protams, labi, ka neesam aizgājuši tik tālu kā lietuvieši, kur ir divi SAAB klubi, kuru biedri savstarpēji ir gandrīz vai ienaidnieki :doh:

Es pilnīgi saprotu un pieņemu daudzu saabistu neapmierinātību ar kluba pamirušo stāvokli, bet esošajiem kluba biedriem nav resursu, lai kaut ko šajā ziņā īsos termiņos mainītu. Tādēļ es aicinu visus tos, kuriem tiešām rūp SAAB kopiena un kuri ir gatavi kaut ko dot šīs kopienas stiprināšanā, stāties klubā (iesniegums, biedra un iestāšanās naudas samaksa) un darboties.

:geek:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply