SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)


Post Reply
User avatar
zariene
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 62
Joined: Tue Feb 28, 2012 11:26 am
Location: Rîga

SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by zariene »

Sveiki,
Vēlētos aprīkot savu Aero ar oriģinālo NAVI, tāpēc vēlējos noskaidrot, kas nepieciešams, lai no parāstā radio pārietu uz NAVI vai vnk plug and go, kā arī, vai pogas uz stūres draudzēsies ar NAVI.

Protams, zinu, ka musdienās ir labāki ekrāni un navigācijas, taču man patīk OEM lietas, ja runa ir par SAAB, kā arī, noteikti vajadzēs kartes update.

Lūdzu, padalieties ar savu pieredzi un zināšanām.

Paldies!

Priekā!

:)
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by Highlander »

Cik zinu, tad laikam jaunais radio aparats bus jasaparo ar mashinu, izmantojot Tech 2
Par kartem nezinu, vai vinam ir kads update? Mosh tur pedejais update ir bijis talaja 2010.gada? :D
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by Vilcins »

Pilnīgs mēsls tā oem navigācija, jebkura cita aplikācija daudz labāka.
User avatar
zariene
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 62
Joined: Tue Feb 28, 2012 11:26 am
Location: Rîga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by zariene »

Vilcins wrote: Fri Dec 01, 2017 1:29 pm Pilnīgs mēsls tā oem navigācija, jebkura cita aplikācija daudz labāka.
Mēsls jo veca karte, vai mēsls jo interface ir sūds?
Kā arī, vēlos šo NAVI radio jo patīk kā izskatās, kad ir. :)
User avatar
rzmzr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 444
Joined: Wed Jun 29, 2016 1:24 pm

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by rzmzr »

Pa lielam, pats process ar galvas maiņu ir tuvu plug and play, ja neskaita Tech2 nepieciešamību, bet, 2006+, ja no rūpnīcas nav Navi, auto nav aprīkots ar antenu. Vēl jādomā, kas notiek ar skaņas signālu uz pastiprinātāju, jo audio sistēmas apgreidi/maiņas arī ir viena liela tēma, un īsumā - kaut ko samainīt, lai skan labāk par oem, ir liels čakars.

Ja gribās smumāku galvu, ieteiktu, labāk, pabrowsēt Audio galvas ar touch. Dizaini dažādi, var piemeklēt, kas izskatās gandrīz kā OEM.

Kā Vilks teica, navigācijai Waze ir labāks :mrgreen:
1998 9-3 2.0T, pšš - Pārdots
2006 9-5 Aero, manuālis - B235R + B234 Hybrid - Pabeigts?
1996 BMW E36 B204 - procesā
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by Vilcins »

Vieglāk nopirkt saabu ar visu NAVI jau
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by lawyer »

Vienkāršāk un labāk būtu ielikt androīdu 2 DIN galvu, nekā bakstīt to oriģinālo NAVI, kas ir līdzvērtīga tikpat vecam mobilajam telefonam, nekas patīkams tas nebūs darboties ar to mūsdienās :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever :wink:
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by Vilcins »

Šajā gadījumā es Advokātam piekrītu par visiem 100,aizmirsti to musaru, es savā saaba ieslēdzu viņu pirmo un pēdējo reizi kad nopirku saabu, nu jau gandrīz divi gadi atpakaļ.
Tā vietā labāk būtu domājis ko savest kārtībā, ta lai būtu droši pārvietoties :wink:
Un tagad nevajag kliegt ka tur viss ir kārtībā :mrgreen:
User avatar
zariene
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 62
Joined: Tue Feb 28, 2012 11:26 am
Location: Rîga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by zariene »

rzmzr wrote: Fri Dec 01, 2017 3:21 pm Pa lielam, pats process ar galvas maiņu ir tuvu plug and play, ja neskaita Tech2 nepieciešamību, bet, 2006+, ja no rūpnīcas nav Navi, auto nav aprīkots ar antenu. Vēl jādomā, kas notiek ar skaņas signālu uz pastiprinātāju, jo audio sistēmas apgreidi/maiņas arī ir viena liela tēma, un īsumā - kaut ko samainīt, lai skan labāk par oem, ir liels čakars.

Ja gribās smumāku galvu, ieteiktu, labāk, pabrowsēt Audio galvas ar touch. Dizaini dažādi, var piemeklēt, kas izskatās gandrīz kā OEM.

Kā Vilks teica, navigācijai Waze ir labāks :mrgreen:
Principā, vēlme ir ielikt OEM ekrānu un padarīt to funkcionējošu, taču audio man nav plāns mainīt jo skan ļoti labi, kā arī, uzzināju, ka ar Tech2 var sadraudzināt NAVI galvu ar mašīnu, taču nekur neatrodu info par antenu.

Man jau ieteica, ka labāk ir lietot SAAB android NAVI, taču nekur neatrodu info vai multi stūre draudzētos ar šo galvu jo vēlos stūrēt, nevis bakstīt ekrānu. :D
User avatar
zariene
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 62
Joined: Tue Feb 28, 2012 11:26 am
Location: Rîga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by zariene »

Vilcins wrote: Fri Dec 01, 2017 6:19 pm Šajā gadījumā es Advokātam piekrītu par visiem 100,aizmirsti to musaru, es savā saaba ieslēdzu viņu pirmo un pēdējo reizi kad nopirku saabu, nu jau gandrīz divi gadi atpakaļ.
Tā vietā labāk būtu domājis ko savest kārtībā, ta lai būtu droši pārvietoties :wink:
Un tagad nevajag kliegt ka tur viss ir kārtībā :mrgreen:
Braukšana ir droša. Taču ir kur vēl roku pielikt. :)
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by hofmaks »

Jāskatās androidi ar i-bus vadiem vai can low, can hight
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
zariene
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 62
Joined: Tue Feb 28, 2012 11:26 am
Location: Rîga

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by zariene »

Tad, principā, ja vēlos ielikt OEM NAVI, tad man jāreķinās, ka būs nepiecieāms mainīt antenu uz GPS, tas nozīme, ka vadi caur griestiem jāpārvelk un izpētot kartes atjauninājumu iespējas, secinu, ka būs ļoti čābīgi ar to.

Kādi ir ieteikumi aftermarket NAVI iegādei, ja vēlos, lai strādā pogas uz stūres un nav jāpārvelk vadi pa pus autiņu?
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: SAAB 9-5 Aero 2006 (FL)

Post by Highlander »

zariene wrote: Mon Dec 04, 2017 11:13 am Tad, principā, ja vēlos ielikt OEM NAVI, tad man jāreķinās, ka būs nepiecieāms mainīt antenu uz GPS, tas nozīme, ka vadi caur griestiem jāpārvelk un izpētot kartes atjauninājumu iespējas, secinu, ka būs ļoti čābīgi ar to.

Kādi ir ieteikumi aftermarket NAVI iegādei, ja vēlos, lai strādā pogas uz stūres un nav jāpārvelk vadi pa pus autiņu?
Nu tad skaties Hofmaka ieteikumu. Ar visu smuko SAAB ramiti. Bus gan estetiskaks izskats (kas izskatas gandriz ka OEM) ka ari visi pribambasi bus, ka OEM-stures vadiba tai skaita
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
Post Reply