INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Sarunas par ikgadējiem starptautiskajiem Saab kluba salidojumiem IntSAAB
Post Reply
User avatar
Silver
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 724
Joined: Fri Mar 15, 2013 12:22 am

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by Silver »

Arnijs wrote: Sat Dec 16, 2017 12:11 pm ...... Savādāk tiešām var rasties iespaids, ka pasākums tiek organizēts ar mērķi paslēpt visu sabraukušo SAAB kopienu "Ratniekos" un katrs, kas tur grib iebāzt galvu un kaut ko ieraudzīt - lai maksā.......
:think:
Tā tiešām izskatās:))
9-5 Silver Aero 2001 for sale
9-5 Silver Griffin
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by Nauris_t16 »

Heh, man patīk kāda lavīna iesākās :D

Patiesībā, jau patiesība ir pa vidu. INTSAAB kā nekā ir starptautisks pasākums, kur, pamatā gan Eiropas SAAB kopienas brauc viena pie otras ciemos un atpūšas nedēļu/vīkendu, kā nu kurš. Teorētiski, to organizē vietējais klubs/klubi un līdz ar to tur arī ir vietējo iesaistīšanās - daļa organizē, daļa uzskata par savu pienākumu obligāti ierasties un ņemt dalību. Dalības maksa - cik cilvēki notriec positivus pa vīkendu? :D Ja par to naudu ir attiecīga programma un man tā škiet saistoša - kāpēc gan ne. JO, pasākums nekad nav ticis mērķēts uz vietējo auditoriju, tas ir starptautisks - tas, kas mums ir kosmoss, šveiciešiem vai norvēģiem tā būs haļava. Tikpat labi var pašā pasākumā sākt kurnēt, ka uz skatuves nerunā valsts valodā. Un, godīgi sakot, skatoties no viesu puses, es negribētu, ka pa pasākumu klīst orda ar vietējiem haļavšikiem, mazums, noraus man emblēmas vai noskrūvēs kaut ko, te taču ir Austrumeiropa - neglaimojiet sev, paskatieties no malas.

Ja izlemšu braukt uz visu pasākumu, visticamāk, ka braukšu viens, jo maksāt par to, lai manai labākajai pusei ir garlaicīgi, šķiet bezjēdzīgi. Nezinot visu programmu, es tēmēju uz ceturtdienas trackday (gan jau, ka atkal būs dārgi, zinot, kādas ir izmaksas BKSB) un piektdienas BBQ, kur tad arī varētu izvazāties un visu apskatīt. Mani tikai biedē priekšapmaksas fakts, jo es nekad nezinu, vai mana pulvermuca strādās nākošajā nedēļā, kur nu vēl pēc pusgada :D

Rezumē - neuzskatu, ka organizatoriem kādam kaut kas ir jānodrošina bezmaksas, tas nav labdarības pasākums. Un vispār, cik no visiem interneta kareivjiem izkustēsies no mājas tajā vīkendā?

P.S. Es ieteiktu daļai apmeklēt kādu no intsaab, vēlams, ne LV, lai saprastu, kas tas par pasākumu un kā tur notiek lietas.
900aero clubsport #8
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by maris »

prieks ka diskusijā piedalās arvien vairāk cilvēku :lol:

Te visi kas ar pieredzi , tiko arī Nauris , raksta ka vajag pamēģināt piedalīties kādā Intsaab pasākumā . Protams ka vajag , bet pirms tiek lemts par piedalīšanos , vajag dot interesentiem iespēju par brīvu apskatīties kas tas ir ! Te nav runa ka kādu jābaro , jādzirda vai jāapdāvina par brīvu , bet par pasākuma vietu taču ir jau samaksājuši ārzemju viesi , tad kādēļ nevar ielaist kaut uz brīdi vietējos sābistus visu redzēt un apostīt ?

Nu esiet tak atvērtāki , citādi pasākums paies un izņemot kluba konta stāvokli tas neko kluba atpazīstamībai Latvijā un attīstībai nebūs devis :oops: Atkal pasākumu vietējiem nebūs , jo tie daži kas vaigu sviedros būs rīkojuši starptautisko pasākumu būs sevi izsmēluši un citu jau nebūs ... :think:
User avatar
kristians_s
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 65
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:56 pm
Location: daugavpils / rīga

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by kristians_s »

mixeris wrote: Sun Dec 17, 2017 5:31 pm
Savukārt, kas attiecas uz palīdzēšanu, tad noteikti uzrunāšu katru atsevišķi ko esmu redzējis šeit piedāvājam palīdzību.
Prezidents laikam aizņemts, tādēļ ja nu ko rakstīsi, tad neaizmirsti par mani ar.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by mixeris »

kristians_s wrote: Tue Dec 19, 2017 11:19 am
mixeris wrote: Sun Dec 17, 2017 5:31 pm
Savukārt, kas attiecas uz palīdzēšanu, tad noteikti uzrunāšu katru atsevišķi ko esmu redzējis šeit piedāvājam palīdzību.
Prezidents laikam aizņemts, tādēļ ja nu ko rakstīsi, tad neaizmirsti par mani ar.
Edgars jau minēja ;)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by mixeris »

maris wrote: Mon Dec 18, 2017 6:26 pm prieks ka diskusijā piedalās arvien vairāk cilvēku :lol:

Te visi kas ar pieredzi , tiko arī Nauris , raksta ka vajag pamēģināt piedalīties kādā Intsaab pasākumā . Protams ka vajag , bet pirms tiek lemts par piedalīšanos , vajag dot interesentiem iespēju par brīvu apskatīties kas tas ir ! Te nav runa ka kādu jābaro , jādzirda vai jāapdāvina par brīvu , bet par pasākuma vietu taču ir jau samaksājuši ārzemju viesi , tad kādēļ nevar ielaist kaut uz brīdi vietējos sābistus visu redzēt un apostīt ?

Nu esiet tak atvērtāki , citādi pasākums paies un izņemot kluba konta stāvokli tas neko kluba atpazīstamībai Latvijā un attīstībai nebūs devis :oops: Atkal pasākumu vietējiem nebūs , jo tie daži kas vaigu sviedros būs rīkojuši starptautisko pasākumu būs sevi izsmēluši un citu jau nebūs ... :think:
Manuprāt, tas nav korekti pret ārzemju viesiem un pārējiem dalībniekiem, kas par to visu ir maksājuši.
Ierodoties par brīvu un apstaigājot ieradušos auto nevar iegūt priekšstatu par pasākumu. Tāpat neizjutīsi pasākuma fīlingu. Gribi fīlingu, ņem ar pretūri pasākumu un uz kādu citu valsti. Jau iepriekš minēju, tad padomāsim un piedāvāsim mūsuprāt labāko variantu.
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by maris »

Kā lemsiet tā būs :whistle:
Nu ir dažādas izpratnes par klubu - man patīk visiem atvērts klubs , kā tas ir Somijā , kur ir daudz biedru , pasākumu , katrs var ierasties , apskatīties , iepirkties utt .Tādēļ arī reizēm aizbraucu uz kādu pasākumu tur .Pašreizējai Latvija saab kluba vadībai patīk slēgts elitārs klubiņš . Nu tā arī turpinam . Tikai nez kādēļ ik pa brīdim jādzird žēlabas , ka mūsu ir tik maz , nav kas rīko pasākumus , kad beidzot uzrīkots nav kas piedalās utt .Zinu ka šādā Latvijas SAAB klubā nekad nestāšos un tam neko nemaksāšu , bet laikam neviens jau tur mani vai līdzīgi domājošus nemaz negaida ... :pray:

Lai Jums labs pasākums izdodās :whistle:
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by maris »

vēl tikai gribēju piezīmēt , kad pirms 20 gadiem dibinājām Latvijas SAAB klubu gribējām kautko pacelt - bija vairāki pasākumi gadā tepat Latvijā , pašakumos bija vairāk nekā 100 cilvēku , kopīgi braucām ārzemju ekskursijās , uz starptautiskajiem pasākumiem utt .Es cerēju ka tas attīstīsie , bet tas viss kautkur pazuda un tas klubs nomira :cry: Tā vietā radās cits klubs , kam ar sākotnējo ideju un godīgi sakot arī juridiski ar sākotnējo klubu nav nekāda sakara ... :snooty: Tas tā , ieskats vēsturē , tiem kas varbūt to nezin :doh:

Visu pateicu , tagad varat mani izbanot :lol:
User avatar
emsiem
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 108
Joined: Sat Apr 02, 2016 7:02 pm
Location: Riga

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by emsiem »

maris wrote: Wed Dec 20, 2017 8:40 am Zinu ka šādā Latvijas SAAB klubā nekad nestāšos un tam neko nemaksāšu , bet laikam neviens jau tur mani vai līdzīgi domājošus nemaz negaida ... :pray:
Nu tādā gadījumā Tu palaid iespēju pa tikt pie kluba rāmīša, uzlīmes un pie kā tur vēl, ko parasts mirstīgais Saab īpašnieks never. Tas arī šķiet ir viss labums no kluba ;)
psss....
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by lawyer »

maris wrote: Wed Dec 20, 2017 9:18 am vēl tikai gribēju piezīmēt , kad pirms 20 gadiem dibinājām Latvijas SAAB klubu gribējām kautko pacelt - bija vairāki pasākumi gadā tepat Latvijā , pašakumos bija vairāk nekā 100 cilvēku , kopīgi braucām ārzemju ekskursijās , uz starptautiskajiem pasākumiem utt .Es cerēju ka tas attīstīsie , bet tas viss kautkur pazuda un tas klubs nomira :cry: Tā vietā radās cits klubs , kam ar sākotnējo ideju un godīgi sakot arī juridiski ar sākotnējo klubu nav nekāda sakara ... :snooty: Tas tā , ieskats vēsturē , tiem kas varbūt to nezin :doh:

Visu pateicu , tagad varat mani izbanot :lol:
Tās nu gan ir muļķības, klubs juridiski ir viens un tas pats ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by lawyer »

Man gan šķiet, ka tie ir tikai tukši vārdi :geek:

Kas jums traucē nodibināt savu ideālo SAAB klubu? Vai arī iestāties lielākā skaitā esošajā, atlaist esošo valdi, iecelt citu un tad jau gaišā nākotnē ir turpat aiz stūra redzama ;)

Tad, kad pagājušajā gadā izziņoju Lielo vasaras pasākumu, interesi izrādīja četri cilvēki, bet tā saucamā bandiņa vispār ierāva asti kājstarpē un klusēja :shifty:

Klubs nekad nav bijis un nav "slēgts" - tajā var iestāties jebkurš SAABists, ja ir tāda vēlme. Bet klubā šobrīd ir acīmredzot savākušies tikai tie, kuri reāli uzņemas faktisku un finansiālu atbildību par Latvijas SAAB kopienas eksistenci. Turklāt, kāds kluba biedrs arī sēž pa naktīm un darbojas, lai kaut vai šī mājas lapa funkcionētu, un jūs daži labi te varētu arī pie viena viņa darbu forši publiski noriet :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by maris »

neizbanojāt mani , paši vainīgi :lol:

Jurists nav līdz galam korekts - palasi te pat par kluba vēsturi rakstīto . SAAB Klubs kur arī es biju dibinātājos , tika dibināts sapulcē 1998.gada 8. martā , bet biedrība SAAB Klubs tika reģistrēta 2004. gada un tas ka viņa paziņoja ka ir tiesību pārņēmēja , tas ir ... :liar: Tam , protams , vairs nav nekādas nozīmes :lol: , bet problēma man škiet ir tajā , ka tiek pretnostatīts - mēs , klubs , daram ( kā partizāni klusām , lai neviens neuzzin ... ) , bet jūs , dīkdieņi , tikai kritizējat :snooty: Attopieties , taču , kamēr šāda aizvainota attieksme līdīs ārā no kluba vadības komentāriem , nekas te arī nemainīsies :mrgreen:

šeit apgrozās pārsvarā tikai cilvēki , kam interesē SAABi , kas vēlās pakomunicēt , satikties ar līdzīgi domājošiem , bet kādēl biedrība Latvijas SAAB klubs negrib vai nespēj tos vienot , tas tomēr vairāk ir jautājums biedrības vadībai ?

Labi , nav ko kāškēties , ziemassvētku laiks tuvojās galu galā :lol::lol::lol:
User avatar
rzmzr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 444
Joined: Wed Jun 29, 2016 1:24 pm

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by rzmzr »

lawyer wrote: Wed Dec 20, 2017 11:10 am Man gan šķiet, ka tie ir tikai tukši vārdi :geek:

Kas jums traucē nodibināt savu ideālo SAAB klubu? Vai arī iestāties lielākā skaitā esošajā, atlaist esošo valdi, iecelt citu un tad jau gaišā nākotnē ir turpat aiz stūra redzama ;)

Tad, kad pagājušajā gadā izziņoju Lielo vasaras pasākumu, interesi izrādīja četri cilvēki, bet tā saucamā bandiņa vispār ierāva asti kājstarpē un klusēja :shifty:
Jau sākumā jāatvainojas par daļēju offtopic, bet direktora k-gs pats to šeit ir iesācis,

Attiecībā uz pirmo punktu, diezgan naivi uzskatīt, ka tāda ideja jau nav tikusi pacelta un apspriesta. Galu galā, tīri cilvēkresursu skaita ziņā, "bandiņa" ir krietni lielākā pulkā kā Saab klubs, bet, ironiski ir tas, ka pats šādu variantu piedāvā. Varbūt pietiek ar to, ka pats atkāpies no krēsla un nodod to kādam citam, ak jā, neliela problēma, kam? Es dotu Mārim, varbūt?
Bet ne par to ir stāsts, neviens te negrib kašķēties.

Bieži tiek pieminēts, ka SC ir juridiska instance ar atbildību, ar reputāciju, kas jākombē kā ieželēta frizūra, un, kas, galu galā, dod iespēju rīkot oficiālus pasākumus, kā arī, dod iespēju rīkot grandiozi-prestižo IntSaab. Runājot par pašu IntSaab, pašreizējā uzstādījumā, un no visas pieejamās informācijas, domāju, ka nebūt neesmu vienīgais, kuru šāds pasākums neuzrunā. Varbūt tas netiek korekti pasniegts, un ja būtu pieejams pilns razklads ar informāciju un vispār, paša pasākuma mērķi, kamdēļ tas tiek rīkots, iespējams, domas mainītos.

Neviens arī nereklamē, ka ir vēlēšanās pēc cita kluba. Jūs dariet to, ko jūs dariet, uzskatiet par nepieciešamu un pareizu. Pārējie dara to, ko paši uzskata par pareizu. Nedaudz arī par to, kamdēļ tā "bandiņa" tik tāda "WhatsApp" cilvēku grupa vien ir:
Iesaistīto cilvēku vienojošais faktors nav tikai Saab auto, īstenībā, Saab auto ir tikai kā iepazīšanās biļete, jo cilvēkus vairāk vieno tas, ka visi ir vairāk vai mazāk uz viena viļņa. Vai tas ir kaut kā saistīts ar pašu Saab markas izvēli, grūti spriest, bet iespējams. Tāpēc arī nav nepieciešamības pēc kaut kāda oficiāla statusa, jo satikties, papļāpāt un pasmieties var arī bez tā, bez tam, noorganizēt kaut kādu braucienu un pasēdēšanu, nebūt nesagādā problēmas. Ja nemaldos, SB topikā bija ieraksts, ka Saab automašīnas, pašlaik, pērk pavisam citādāk domājoši cilvēki, un, visticamāk, tas būtu iemesls, kamdēļ savādāk domājošo ir vairāk par tiem, kas ir iesaistījušies SC. Nesakrīt intereses, tas arī viss.
1998 9-3 2.0T, pšš - Pārdots
2006 9-5 Aero, manuālis - B235R + B234 Hybrid - Pabeigts?
1996 BMW E36 B204 - procesā
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by lawyer »

Māri, nedomāju, ka kāds no kluba biedriem jūtas aizvainots par kaut ko šeit rakstīto, mums nav laika apvainoties, mums visiem melnu muti ir jādara tie n-tie darbi, kurus esam uzņēmušies :ugeek:

Bet mums arī nav vienalga, tādēļ mēs arī uzcepamies nedaudz par šo visu :shifty: Varējām jau, kā Māris saka, uzspļaut te visiem letiņiem un tikai iekasēt no ārzemniekiem lielo piķi :whistle:

INTSAAB kā tāda mērķis ir dot iespēju satikties vienkopus SAAB cienītājiem lielākā skaitā no dažādām valstīm, pie reizes kaut ko zīmīgu apskatoties konkrētajā valstī, uz kuru ir atbraukts. Tiem, kuri vēlas dziļāk iepazīt kaut ko no konkrētās valsts, kā arī iepazīties ar tās valsts SAABistiem, ir domātas pretūres. Man personīgi pretūres patīk vislabāk tajā visā pasākumā :roll: No šāda viedokļa ir pilnīgi saprotams, ka letiņiem INTSAAB2018 nešķiet interesants visā visumā, jo arī izmaksas nav mazas. Dodoties uz INTSAAB citā valstī tam pasākumam ir pavisam cits smeķis. Tādā ziņā, protams, sanāk, ka INTSAAB pamatā ir tēmēts uz ārzemniekiem. :whistle:

P.S. Māri, ieklausies, tauta grib Tevi par prezidentu! :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: INTSAAB 2018 LATVIJĀ

Post by mixeris »

Liels paldies, ka te spamojat!
Gribat diskutēt par kluba būtību, laipni lūgti kādā citā sadaļā, kādā citā topikā, vai dzīvajā.
Post Reply