Auto salona ķīmiskā tīrīšana, pulēšana, logu tonēšana - caroscar.lv

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by maris »

dīvaina Tev nostāja :roll:
Es salonu tīru biežāk nekā mazgāju no ārpuses , jo braucot jau es taustu un redzu auto no iekšpuses nevis no ārpuses , līdz ar to nu neuzaug tur nekāds kultūrslānis ari vedot bēnus vai suni :naughty:

bet puišiem visu cieņu par labi padarītu darbu :clap:

man gan pašam ir negatīva pieredze no salona ķīmiskās tīrīšanas , jo 9-3 SS sāka lobīties nost plastmasas detaļām krāsa , bet kad es vēl toreiz dīlerim sāku sūdzēties jo auto bija pietiekoši svaigs , man atbildēja ka ''nevajag tīrīt ar visādām ķīmijām '' :twisted:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by elmo »

maris wrote: Thu Aug 30, 2018 10:11 am dīvaina Tev nostāja :roll:
Es salonu tīru biežāk nekā mazgāju no ārpuses , jo braucot jau es taustu un redzu auto no iekšpuses nevis no ārpuses , līdz ar to nu neuzaug tur nekāds kultūrslānis ari vedot bēnus vai suni :naughty:

bet puišiem visu cieņu par labi padarītu darbu :clap:

man gan pašam ir negatīva pieredze no salona ķīmiskās tīrīšanas , jo 9-3 SS sāka lobīties nost plastmasas detaļām krāsa , bet kad es vēl toreiz dīlerim sāku sūdzēties jo auto bija pietiekoši svaigs , man atbildēja ka ''nevajag tīrīt ar visādām ķīmijām '' :twisted:
Agrāk es arī pus dzīvi pavadīju mašīnā, bet ar gadiem nāk atklāsme, ka bez mašīnas dzīvē ir daudz citu, svarīgāku lietu. Ar ķīmijām arī agrāk sanāca stūri sabojāt, nolobījās āda nost. Stūri pāršuvu, nobraucu kādus gadus 3 un vispār viņu vairs neaiztiku un izskatījās tā stūre daudz labāk par to iepriekšējo, ko regulāri tīrīju. Maksimums ar mitru lupatiņu noslaucīt un viss!
User avatar
saab21
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 725
Joined: Thu Mar 12, 2015 4:26 pm
Contact:

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by saab21 »

elmo wrote: Thu Aug 30, 2018 9:44 am Ja nav bilde pirms/pēc, rodas iespaids, ka pie OSC brauc ļoti kulturāli un tīrīgi klienti! :)

Puse sēdekļa pirms un puse pēc 8)
99 1975 Combi Coupe
900 1986 Turbo Commander edition
9³ SW 1.9 Biturbo Aero
9³ OG Convertible with b234R Powered by Jancis Stg4

Ex9000 Amethyst Violet Powered by KoreFun Stg1.5; Ex9³ SS 2003 2.0T Aero swap. Powered by Jancis; Ex9³ SW 2008 1.9 Stg1
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by OSC »

1) Kā lieciena mana un klientu pieredze, tad, ja auto vismaz iztīrīsi virspusēji no iekšpuses reizi nedēļā un izsūksi smiltis - auto salons būs pieņemami tīrs. Jāatcerās, ka smiltis bojā ne tikai virsbūves laku, bet arī ādas salonu un krēslus. Smiltis skrāpē VISU.
Man bija atbraucis ļoti tīrs E39 535, kuru klients vēlējās uz rudens/ziemas sezonu likt garāžā.... tas auto bija tīrs un ideāla stāvoklī, protams, mēs viņu iztīrījām vēl tīrāku pēc klienta vēlmes... Tas ir drīzāk iekšējās attieksmes jautājums, jo izsūkt auto un pāriet ar mikrofibras lupatiņu aizņem 30 minūtes nedēļā (ja to dara regulāri) ?

2) Atkal Jūs par tām ķīmijām, kas krāsu ēd nost. Vienīgais, kad krāsa ies nost, ir gadijumā, ja auto saimnieks pats nezinot būs nopircis auto no perekupa, no Rumbulas. Tādus auto parasti iesmērē, jo neviens nopietns meistars neparakstīsies uz tādu darbu. Es nerunāšu par tīra spirta/acetona ietekmi uz salona apdari. Šis basņas pamatā ir moikas (mazgātuves), kurās pa lēto ātri nopulēs auto un iztīrīs salonu. Šie feili sanāk tur, kur trūkst informācijas par ķīmijām, kā tās lietot, kam paredzēts, utt, jo viņi ir pieraduši taisīt ātri, lēti un neiedziļinoties.

Man ir bijuši auto, kam salonam krāsa iet nost, un esmu informējis klientus, ka salons ir pārkrāsots/ piekrāsots nekvalitatīvi. Klientam ir jāzin, ka pastāv risks tīrot šādus krēslus. Nevienā no gadijumā nevienam nav bijušas pretenzijas un klients ir tikai pateicis, ka esmu apgaismojis. Viena auto gadījumā pat bija nokrāsotas sēdekļu atmiņas pogas :mrgreen:

Netīras bildes sagribējās? :D
Attachments
IMG_20180821_083058.jpg
IMG_20180822_140003.jpg
IMG_20180822_081705.jpg
IMG_20180827_090557.jpg
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by foxtrot_kilo »

Būs jāpiesakās uz pulēšanu noteikti :clap::clap::clap:
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by OSC »

Fox - jā, gaidīšu Tevi ar ātrāko Saab dīzeli reģionā :mrgreen:

Šeit piemērs, kā vienam manam labam draugam beidzās auto nomazgāšana Wash and Drive mazgātuvē, kur viņš izdomāja padarboties ar švammi un noberzt kukaiņus. Kad auto nožuva, viņš man zvanīja un prasīja, ko darīt :mrgreen:
Kukaiņi tika berzti ar abrazīvo pusi.
Dzinēja pārsegs bija traumēts ļoti. Bet izcīnīju uzvaru un rezultātā arī nopulēju visu bumeru. Diski spīd kā jauni pēc attīrīšanas no bremžu putekļiem un rūsas 8-)
Attachments
IMG_20180814_174047.jpg
IMG_20180814_174003.jpg
IMG_20180814_104526.jpg
IMG_20180814_104439.jpg
IMG_20180814_095444.jpg
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by saule »

Tam bembelātam ar lupatu beņķiem aprīkojums vienkārši iespārta. Nez, elektriskie logi bija, jeb tur kurbuļi.
SAAB un SUBARU
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by OSC »

Lai uzzinātu cenu tieši Tavam auto, raksti komentārā, sūti privātu ziņu Facebook un Whatsapp vai zvani: 24333353
Last edited by OSC on Thu Jan 23, 2020 5:45 pm, edited 2 times in total.
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by Karina »

OSC wrote: Mon Oct 29, 2018 1:12 pm
Vaska uzklāšana ir pats vienkāršākais veids, kā pasargāt auto virsbūvi pirms ziemas. Konkrētais vasks turēsies vismaz 6 mēn. un nenomazgāsies tik ātri. Ja auto nopulēs un pārklās, piemēram, ar keramisko pārklājumu, mazgāšana būs daudz vieglāka: sāļi, smiltis un sniegs mazāk lips pie virsbūves.

Oskar, vai vari lūdzu mazliet vairāk izskaidrot "nenomazgāsies tik ātri"? Ko īsti dod tā vaskošana? Mazāk netīrumi līp klāt?
Manam 9-3ss cik tāda vaskošana maksātu?
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by OSC »

Karīna, paldies par jautājumu!

1) Jebkurš kvalitatīvs pārklājums, kas tiek uzklāts uz auto virsbūves dod efektu. Svarīgākais faktors ir - cik ilgi būs efekts, kā tas izpaudīsies un ko tas dos auto virsbūvei. Ja mēs runājam par konkrētu vasku, ko piedāvāju, tas ir ilgas noturības, dod hidrofobu efektu (ūdens neturās uz virsmas un tiek atgrūsts), tas pats notiek ar sniegu, putekļiem un dubļiem. Visi ziemas netīrumi, kas mums būs tuvākajos mēnešos līdz pat pavasarim līp klāt pie virsbūves un līp konkrēti klāt tajās vietās, kur virsma ir nelīdzena. Ja auto nav pulēts, lakas pārklājuma slānis ir ar švīkām un tieši šajās švīkās palielināta daudzumā salien un iestrēgst smiltis, sāls, utt. Tieši arī tāpēc, piemēram, pilnai auto pulēšanai pirms ziemas ir pievienotā vērtība - auto varēs mazgāt retāk.

Pulētu auto var aizsargāt dažādiem veidiem:
auto vasks
sintētiskais vasks
sealanti
keramiskais pārklājums, utt.

Auto veikalos nopērkamie vaski parasti nomazgājas nost pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Konkrēto produktu esmu pats testējis un varu teikt tikai labus vārdus. Automazgatuvēs rokas vaski, ko viņi uzliek arī nav nopietni līdzekļi.

2) Ja auto nav pulēts, drīkst arī uzklāt šo vasku - dos spīdumu, ūdens un sniegs mazāk lips klāt, kā arī auto izskatīsies labāk.
Izmaksas vaska uzklāšanai iekļaujot auto rūpīgu mazgāšanu un sagatavošanu ir ap 60 eur - 90 eur, atkarībā no auto izmēra.


Pielikumā divas bildes:

1) pulētas un nepulētas virsmas salīdzinājums
2) bmw x3 apstrādāts ar šo vasku
Attachments
IMG_20181005_133249.jpg
Volvo_S80.jpg
Last edited by OSC on Thu Jan 23, 2020 5:47 pm, edited 1 time in total.
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by OSC »

Līdz ar attīstību un klientu izteikto vēlmi - piedāvāju arī auto stiklu tonēšanu un lukturu aplīmēšanu ar plēvi. Lukturu aplīmēšana ar plēvi var veikt pēc lukturu pulēšanas, kā daudz izturīgāku alternatīvu keramiskam pārklājumam, bet šis pakalpojums būs dārgāks dēļ plēves izmaksām.
Plēves: ASWF and Suntek (ražots USA), garantija logu tonēšanai - 5 gadi. Interesentiem, PM, Whatsapp, Sms. Ja Jūs interesē cenas, tad noteikti tirgū var atrast arī lētāk un arī dārgāk, bet mēs piedāvājam tikai pārbaudītus un kvalitatīvus pakalpojumus.
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by Yukki »

Hmm, interesanti jaunumi par stiklu tonēšanu! Pēc tam, kad sen, sen atpakaļ Dārzaugļu ielā man sirsnīgi nostaigāja pa CD changeri ar kājām un pateica, lai nestāstot pekstiņus, ka pats vien esot drošvien tā darījis :lol: , visus auto tonēju tikai Saules stiklos. Man par pārsteigumu, tas izrādījās ar kārtu lētāk un kvalitatīvāk, neviens logs nav atlīmējies un 9000ajam jau, šķiet, kādus gadus 10 plēve turas un turētos vēl tikpat.
Nu jau man ir 2 savi un viens drauga auto, kas prasās pēc tonēšanas, bet nav ienākusi lieka nauda, gribēšana un laiks to paveikt. Vai man ir iemesls pārmesties no Saules stikliem pie Tevis? :think:
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Auto salona tīrīšana un pulēšana - caroscar.lv

Post by OSC »

Yukki wrote: Wed Dec 12, 2018 10:36 am Hmm, interesanti jaunumi par stiklu tonēšanu! Pēc tam, kad sen, sen atpakaļ Dārzaugļu ielā man sirsnīgi nostaigāja pa CD changeri ar kājām un pateica, lai nestāstot pekstiņus, ka pats vien esot drošvien tā darījis :lol: , visus auto tonēju tikai Saules stiklos. Man par pārsteigumu, tas izrādījās ar kārtu lētāk un kvalitatīvāk, neviens logs nav atlīmējies un 9000ajam jau, šķiet, kādus gadus 10 plēve turas un turētos vēl tikpat.
Nu jau man ir 2 savi un viens drauga auto, kas prasās pēc tonēšanas, bet nav ienākusi lieka nauda, gribēšana un laiks to paveikt. Vai man ir iemesls pārmesties no Saules stikliem pie Tevis? :think:

Mans mērķis piedāvājot šo pakalpojumu ir pavisam vienkāršs, kā jau rakstīju. Vēlos maksimāli sniegt katram klientam kompleksu risinājumu un piedāvājumu. Ja cilvēks vēlas nopulēt lukturus un uztaisīt ķīmisko, tad vēlos piedāvāt arī notonēt stiklus. Stiklu tonēšana ir tikpat lielā mērā personīgās drošības (savu mantu, saules UV staru iedarbība, karstums vasarā), kā auto virsbūves pārklāšana ar keramiku. Es to lieku vienā groziņā arī ar dzidriem un nopulētiem lukturiem. To var saukt par labāko apvienoto drošības, veselības un komforta piedāvajumu. Šāds piedāvājumu klāsts paplašināsies. Nevēlos nevienu pārliecināt par to, ka ir jābrauc pie manis, nevis uz Saules Stikliem, meistars man ir ar 12 gadu pieredzi. Starp citu, Saules stiklos es savam Ex Saab 9-5 pirku plēvi lukturiem, ar attieksmi un apkalpošanu tur viss bija lieliski.

Dārzaugļu ielas tonētāji ir tirgus līderi un darba vasarā viņiem pietiek, kā viņi strādā es nemāku komentēt.
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Auto salona ķīmiskā tīrīšana, pulēšana, logu tonēšana - caroscar.lv

Post by OSC »

Yukki - es atcerējos vienu būtisku iemeslu!
Tu vari atdzīt visas savas mašīnas vienā piegājienā un dzīt pēctam uz mājām pa vienai un nākt caur Biķernieku mežu pastaigā pēc nākamās pakaļ, vai arī vari noskatīties kādu filmu Cinamon ALFA :mrgreen:
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Auto salona ķīmiskā tīrīšana, pulēšana, logu tonēšana - caroscar.lv

Post by chippy »

Uztaisi labāk nr.z.pareizu. Bērni ar pirkstu rāda, ka LV un zvaigznītes nepareizās vietās.:D
Post Reply