Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)


Pavils M
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: Mon Jul 02, 2018 4:45 pm
Location: Rīga

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Pavils M »

A priekš ne Aero savādākas? :mrgreen:

Aha. Aha.
[/quote]

Es neesmu visuzinošs kā martinoss, kurš, iespējams pat kosmosa tehnoloģijās ir kā zivs ūdenī. Esmu prasti, kā Sokrāts, kurš nekad nevar zināt visu.
Kas attiecas uz Saab salīdzinošo drošumu, tad nelielā pieredze rāda, ka feislifts nav kaprīzāka par citiem auto, ja nelien auto "smadzenēs" ar visu čipošanu un lēto gāzes iekārtu uzstādīšanu.
User avatar
martinnos
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Fri Nov 21, 2014 12:59 pm
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by martinnos »

Pavils M wrote: Wed Sep 12, 2018 1:25 pm Es neesmu visuzinošs kā martinoss...
Neesmu, neesmu viszinošs. Galvenais, nevajag apvainoties uz cilvēkiem internetā :)

Melna aizdedzes kasete ir melna aizdedzes kasete, kas der gan 2000. gada 2.0 9-3, gan 2002. 2.3 Viggen, gan 2007. 9-5 Aero. Es par 4 cilindru motoriem... Ja man nav taisnība, palabojiet.

Kāds sakars čipošanai un gāzes iekārtai, piemēram, ar ģeneratoru, kurš var atteikties vienā brīdī?
SAAB 9-5 Aero 2006
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Ainars »

Vel jau var nokiileet udenssuknis, parspraagt tosola truba kas iet kautkur uz pechku utml..
Laikam esmu visu pieredzeejis.. paris lietas par divreiz
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Pavils M
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: Mon Jul 02, 2018 4:45 pm
Location: Rīga

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Pavils M »

Neesmu, neesmu viszinošs. Galvenais, nevajag apvainoties uz cilvēkiem internetā :)(c)

Es nekad neapvainojos, pat uz krāpnieci sievu, kur nu vēl internetā apvainoties.
Par pārējo paldies....par cik pārdevējs veikalā sīki izprašņāja veikalā par auto visādus sīkumus, tad arī padomāju, ka kasetes var būt atšķirīgas.
Dīdžīvan
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: Tue Nov 14, 2017 1:42 pm

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Dīdžīvan »

Kāds zinātājs noteikti pratīs pateikt, kur tieši ir vaina manai problēmai Vilkatim Aero:
Kads dod virsū tajā mirklī un kādu brītiņu pēc gāzes atlaišanas bremzes cietas.
Saprotu, ka problēma ar vakuumiem bet varbūt zinās precīzāk.
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by hofmaks »

Kāds no vienvirziena vārstiem nomiris. Skaties trubā,kas iet uz bremžu pastiprinātāju!
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Zoom »

Varbūt kādam ir lieks ventilācijas regulējamais puļķītis? Vienam pazudusi "galviņa" :(
Image
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Highlander »

Darba, varu no gridas vienu izskruvet :D nebus OEM bet bus lidzigs :)
Attachments
IMG_20180924_090848_HHT.jpg
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
muralis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: Mon Sep 24, 2018 12:05 pm

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by muralis »

Sveicināti, es te jauncepts saab īpašnieks- man ir saab 9-5 2000.gada universālis 2.3 benzīns, automāts, ir dažas problēmas, vēlējos dzirdēt pieredzējušu īpašnieku viedokli.
1. Lieta tāda, ka bagāžnieka durvis nevar aizvērt/ atvērt ar centrālo, nevar aizvērt ar atslēgu (bet var atvērt), tāpēc verot ciet nospiežu to mēlīti iekšpusē, bet verot vaļā izmantoju atslēgu.
2. tāda sajūta, ka tikko iedarbinātai mašīnai īsti bremzes nestrādā, nevar normāli pedāli nospiest, braucu atpakaļgaitā, aš kokā neieliku :D
3. salonā dzen benzīna smaku
4. Jautājums, vai pats var pielikt bamperu ar parkošanas sensoriem, vai tur baigais čakars un vai internetā var kur nopirkt eļļas vāciņu motoram un vācinu logu tīrītāja šķidruma tvertnei.
5. tīri intereses pēc, kāds te LV ir mēģinājis saab 9-5 pacelt augstāku? Internetā redzēju dažus variantus, bet interesē, vai te kādam ar ko tādu ir pieredze.
6.man volvo XC70 teju svaigas vissezonas riepas, interesē, vai saab varētu derēt 16 collu diski, xc70 tur ir 108x5, bet saabam uz 110x5. Vidus it kā varētu derēt. Volvo esmu redzējis ar saab diskiem, bet otrādi nē.

Kopumā auto tā neko- pēdējā apskate bez aizrādījumiem, rūsas nav, apskate ilga, nopirku kā pagaidu mašīnu, jo uzvārīju savu xc70 un meklējot līdz 1000eur universāli ar automātu, šis kaut kā iekrita acīs. Pirku tīri tā lai ir kur instrumentus un citu drazu vest, bet kaut kā tagad neceļās roka aizcūkot to auto, tāpēc pirkšu vēl vienu tādu pašu knapāku, ko pēcāk atstāt kā donoru. Šim nobraukums 240k.
Attachments
saab.png
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Arnijs »

Visus šos jautājumus varam paskaidrot , kā arī atrisināt. Telefons - parakstā.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
muralis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: Mon Sep 24, 2018 12:05 pm

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by muralis »

Arnijs wrote: Mon Sep 24, 2018 10:33 pm Visus šos jautājumus varam paskaidrot , kā arī atrisināt. Telefons - parakstā.
O, liels paldies, rīt uzzvanīšu :) Tagad pārlasot teju visu forumu, es jau pats saprotu, ka izdarīju kļūdu nedzenot sākumā uz diagnostiku, bet nu patiesi pirku kā tādu rezerves variantu uz neilgu laiku absolūti neko nezinot par saabiem, bet tagad pabraukājot smaids līdz ausīm un ir vēlme noskaidrot, cik varētu izmaksāt, lai tas auto iet arī pēc nākamās apskates. Benzīna patēriņš nekrata, jo mans xc70 (lai miers viņa pīšļiem) arī bija benzīns ar turbīnu.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Arnijs »

Šodien pa dienu nezvani. Neesmu. Būšu rīt.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Aleksandra
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 51
Joined: Fri Jun 01, 2018 9:06 pm

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Aleksandra »

Es te mazliet iespraukšos starp Jūsu sarunām :D Jautājums tāds, gan jau kāds zin. Kā jau pirms ziemas nomainījām eļļas, filtrus utt, izdomājām nomainīt sveces. Citu veikalā nebija, paņēmām Bošus. Viss man vairs saabiks neiet normāli, sāka raustīties, rīties ciet un degvielas patēriņš mazliet pieauga. aizbraucām uz citu veikalu, tur mums nostāstīja, ka ir divu veidu sveces, kuras atšķiras, jāskatoties pēc nr uz motora. Kāda nr? Kur viņš atrodas? Paldies :D
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by lawyer »

Sveces tikai ražotāja rekomendētās - NGK :wink:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever :wink:
Aleksandra
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 51
Joined: Fri Jun 01, 2018 9:06 pm

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Post by Aleksandra »

lawyer wrote: Wed Oct 03, 2018 4:08 pm Sveces tikai ražotāja rekomendētās - NGK :wink:
bet saprotu, ka arī mēdz būt dažādas, vienai zili , citai melni burti utt
Post Reply