Offtop 2. daļa

User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: Offtop 2. daļa

Post by Henry »

alpins wrote: Sat Jun 02, 2018 7:47 pm DI kasetI noteikti pirki šrotā ?,vajadzēja pirkt no henrija , būtu drošāk , citādi būs " HELP topikā prasam, lai kāds palīdz, jo saabs nomira dziļos laukos un mājās netiekam :shock:
izrādās, ka ir ne tikai Ķekavas tūnings, bet arī Ķekavas humors.

ā, bet tu taču esi no Ķekavas. tad viss ok...
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Offtop 2. daļa

Post by lawyer »

Vakar pirmo reizi izmēģināju tādu hipsterīgu pakalpojumu kā CarGuru 8)

Sanāk daudz lētāk nekā taksis, būtu vēl vairāk stāvvietu ārpus centra, kur tos auto varētu atstāt, būtu ļoti ērti izlīdzēties, kad rodas loģistikas problēmas 8)

Sanāca pat izmēģināt divus auto, Yaris Hybrid un Auris Hybrid. Ja Yaris šķita salonā baigais lētucis, tad Auris salons, dinamika un gaita mani arī ikdienā pilnīgi apmierinātu, pat ar 17" zemprofila riepām gaita bija gana komfortabla, bet salonā nekas nečīkstēja un negrabēja, atšķirībā no Yaris :roll:

Tā kā maksāts tiek par katru minūti (Yaris 0.21 EUR/min, Auris 0.25 EUR/min), ir muļķīgi ar to sēdēt sastrēgumos, ir ātri jāaizmauc tur, kur vajag un viss, gaidīšanas režīms gan ir 0.03 EUR/min.

Pirmo reizi braucu ar hibrīdu un sākumā nevarēju saprast, kādēļ Yaris atsakās pielaist dzinēju, lai sāktu braukt, bet tad attapos, ka tas ir elektrorežīmā un tā pāris simtus metru braucām pilnīgi bez skaņas, dīvaini :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Offtop 2. daļa

Post by KoreFun »

Ko, atkal BNV nojuka? :D
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Offtop 2. daļa

Post by elmo »

lawyer wrote: Fri Jul 20, 2018 10:56 am Vakar pirmo reizi izmēģināju tādu hipsterīgu pakalpojumu kā CarGuru 8)

Sanāk daudz lētāk nekā taksis, būtu vēl vairāk stāvvietu ārpus centra, kur tos auto varētu atstāt, būtu ļoti ērti izlīdzēties, kad rodas loģistikas problēmas 8)

Sanāca pat izmēģināt divus auto, Yaris Hybrid un Auris Hybrid. Ja Yaris šķita salonā baigais lētucis, tad Auris salons, dinamika un gaita mani arī ikdienā pilnīgi apmierinātu, pat ar 17" zemprofila riepām gaita bija gana komfortabla, bet salonā nekas nečīkstēja un negrabēja, atšķirībā no Yaris :roll:

Tā kā maksāts tiek par katru minūti (Yaris 0.21 EUR/min, Auris 0.25 EUR/min), ir muļķīgi ar to sēdēt sastrēgumos, ir ātri jāaizmauc tur, kur vajag un viss, gaidīšanas režīms gan ir 0.03 EUR/min.

Pirmo reizi braucu ar hibrīdu un sākumā nevarēju saprast, kādēļ Yaris atsakās pielaist dzinēju, lai sāktu braukt, bet tad attapos, ka tas ir elektrorežīmā un tā pāris simtus metru braucām pilnīgi bez skaņas, dīvaini :mrgreen:
Ar to drandaļetu jābrauc uz Vecrīgu, jo parkings par brīvu! ;)
Ps: tik jāgriež skaļāk mūzika, citādi gājēji slāj pa priekšu un nevācās malā! :mrgreen:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Offtop 2. daļa

Post by lawyer »

Klau, tie, kuri ir krāsojuši diskus ar pulverkrāsošanas metodi, cik ilgi jums tiem diskiem tā krāsa turas? Man te pēc 5 gadiem sāk atdalīties krāsa, krāsots kantorī uz Vestienas ielas :shifty:
Attachments
IMG_20181012_181935.jpg
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Offtop 2. daļa

Post by Vilcins »

Tik ilgi nav bijusi nevienu diski pēc pulverkrasosanas, bet Vestienas ielas kantoris uzticību neievieš ar savu izpildes termiņu un kvalitāti :snooty:
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Offtop 2. daļa

Post by Ainars »

5 gadi... tad jau chalji ir pat parcentushies...
Cik tad tu gribeji? Atsit kautkur ar akmeni, nosit nost kraasu, mitrums un saals tiek apakshaa, saakas neatgriezenisks process...
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Offtop 2. daļa

Post by Karina »

Foto orientēšanās saabistiem Jelgavā.


Piedāvāju 4. novembrī, svētdienā uzrīkot mazu orientēšanos pa Jelgavu. Uzmetu kartē. Varētu būt ap 10 punktiem. Kopējais trases garums ir ap 10 km. Daudz kur var piebraukt klāt ar auto, šur tur ar kājām arī kāds gabaliņš jāizstaigā. Kopējais trases garums ap 10 km, ko var arī pilnībā ar kājām izstaigāt, tad varētu būt ap 2 stundām.

Protams, esmu izfantazējusi, cik tas viss forši varētu būt. Bet tādu "pasākumu" rīkošanas pieredze man ir nulle, tāpēc domājams, būs gana daudz feilu. Bet šis ir vairāk tādai svētdienas pastaigai, atpūtai un relaksam. Šobrīd laika ziņās rāda, ka tai dienā būs saulains laiks, bet mīnusos. Es gan sevi saucu par laikapstākļu pavēlnieci, tomēr ne vienmēr izdodas saorganizēt tādus laikapstākļus kā šodienā.

Sākums pl. 12, kad vairāk vai mazāk jau esam izgulējušies.

Doma arī piknika galdu saorganizēt, tāpēc rēķinu, ka apmēram 2.50 euro no cilvēka varētu būt dalības maksa.
Ja pieteiksies vismaz 10 cilvēki (līdz 1.novembrim), tad saorganizēšu.


pieteikšanās vai jautājumi uz meilu: ksu @ inbox . lv
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Offtop 2. daļa

Post by lawyer »

Forši :clap:

Es gan tik tālu uz priekšu nespēju šobrīd saplānot :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Offtop 2. daļa

Post by Karina »

Sveiciens!
Steidzu jums ar prieku paziņot, ka 4.novembra mans piedāvājums, sarīkot orientēšanās pasākumu Jelgavā, tiek atcelts. :D

Bet tā kā neviens līdz šodienai nepieteicās, tas nozīmē, ka nevienam arī nenodaru pāri ar savu lēmumu. Vienkārši tai dienā ir viens superīgs seminārs, kurā gribu piedalīties un ja būtu orientēšanās, tad to prieku būtu jāpalaiž garām.

Jāatzīst es pati biju sajūsmā par pāris punktiem, no kuriem tā teikt būtu pievienotā vērtība ;) Manā vīzijā tas pasākums vairāk bija vērsts kā ģimenes kopā pavadīšanas laiks, kur paralēli satiek arī cilvēkus ar kuriem ir kopīgas intereses. Skaidra lieta, ka jums ir vajadzīga braukšana. Un jo vairāk, jo labāk :)

Bet jebkurā gadījumā, droši man var rakstīt un jautāt par Jelgavu, ja nu gadījumā pašiem gribas ar ģimenēm un bērniem apskatīt pilsētu. Kaut arī Jelgavā esmu nepilnu gadu, tomēr šo to jau esmu izstaigājusi un pilsēta man patīk.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Offtop 2. daļa

Post by Arnijs »

Karina wrote: Fri Oct 26, 2018 1:29 pm Sveiciens!
Steidzu jums ar prieku paziņot, ka 4.novembra mans piedāvājums, sarīkot orientēšanās pasākumu Jelgavā, tiek atcelts. :D
Kooperējamies pavasarī! Gan jau kkas būs padomā.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Sarkanā Lagūna
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 173
Joined: Tue Apr 17, 2018 9:24 am

Re: Offtop 2. daļa

Post by Sarkanā Lagūna »

😍
Attachments
IMG_20181026_154623.jpg
07. 9-3SW 1.9TID stage1+ 190zs, 463nm
Stock VW Golf mk8 1.4tsi workhorse
Mad Rolla 1.3
KIA Sorento 2.5d powered by Rolis Chiptuning
08. 9-3 1.9TTID AT
SAAB BANDA
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Offtop 2. daļa

Post by edijs »

IMG-20181025-WA0021.jpg
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Karina
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 139
Joined: Mon Jun 13, 2016 6:19 pm
Location: Jelgava

Re: Offtop 2. daļa

Post by Karina »

No FB.
Domā ko vēlies :lol:
Attachments
FB_IMG_1546249378407.jpg
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Offtop 2. daļa

Post by lawyer »

Labs :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply