Saabs 1.9 tdi Vector

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Saabs 1.9 tdi Vector

Post by Ainars »

Kaut kādu baigo huinu tu pēdējā laikā stum
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: Saabs 1.9 tdi Vector

Post by foxtrot_kilo »

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: visticamāk :clap::lol:
lawyer wrote: Tue Aug 18, 2020 1:13 pm Bet diemžēl neviens to neredzēja, jo viss kilometra rādiusā bija ietīts melnos dūmos :mrgreen:
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: Saabs 1.9 tdi Vector

Post by foxtrot_kilo »

Highlander wrote: Tue Aug 18, 2020 3:25 pm Iespraudisu savas piecas kapeikas ari tad jau. Jasak ar to, ka jasaprot cik varstu 1.9tid taja sieviesu saaba ir. Protams ka janem tas ar tiem 150hp, kurs ir viss praktiskakais un nesarezhgitakais. Rekinies uzreiz ar to, ka tu panem padsmitgadigu dizeli, kuram jau resurss iet uz beigam. Pirmais kas jadara, jarauj ara visas klapes, egr, griezt ara visas ekologijas fignjas, lai tie baltie lachi spragst nost! Tapat ledaji jau sakusi kust! Un protams javeica visas remap manipulacijas. Sikak vari palasit OSC, FoxtrotKilo, vai manus dizela topikus. Skaiti, ka zobsiksna noteikti ari butu janomaina, lai velak, nevajadzetu meklet citu motoru. Ja manualis, tad iespejams bus pienacis gals spararatam (lasi ka jamaina uzreiz labak ari sajugs) ta nav tikai mana pieredze, bet ari dazhu labu biedru rugta pieredze. Pats lar sevi, dzinejs ir pietiekami sprigans un ekonomisks. Nav cimperligs, ja laicigi maini ellas, filtrus un nelej ieksha no kaimina pirktu pizdjito saljaru. Prieks sirdsmiera, pietiek mazlietin uzchipot un tas auto brauc pavisam savadak ar saviem 190hp, nakamais jau iet mazliet smagaks setups ka bija man un OSC, galigakaos hardcore-Fox ar saviem 300hp+ no ta mazlitrazhnieka, bet tev to nevajag! :D ka pats auto, jarekinas, ka bus biezi kautkas jamaina pirmaja laika, ja ieprieksejais saimnieks ir licis miksto tam visam virsu. Dargi nav, bet kopuma salasas pietiekami. Pa lielam, 1.9tid ideals motors prieks kruizeshanas un dazhreiz ari prieks pastiepsanas, bet ar norunu, ka tas motors jau nav nokauts. Ta visa visuma viss ir uzticams un problemam nevajadzetu but.
Loti labi viss izstāstīts ++ :clap::clap::clap:
User avatar
Edgars86
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 98
Joined: Wed Jul 02, 2008 3:55 am
Location: Rīga

Re: Saabs 1.9 tdi Vector

Post by Edgars86 »

Kā ar koroziju šiem? Man 2008.g. FL modelim sāka līst ārā uz aizmugurējās arkas :|
9-3 SS Aero TTiD MT (2008)
Dainis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 157
Joined: Wed Mar 08, 2017 10:06 pm

Re: Saabs 1.9 tdi Vector

Post by Dainis »

Edgars86 wrote: Wed Aug 19, 2020 1:24 pm Kā ar koroziju šiem? Man 2008.g. FL modelim sāka līst ārā uz aizmugurējās arkas :|
Tad sataisi... Kādu laiku būs miers... Es pagājušo gad arī sataisīju
9⁵ Wagon 2007 1.9TiD 150hp
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Saabs 1.9 tdi Vector

Post by Ainars »

Vājā vieta.
Noņem paspārni un apskaties kas tur notiek iekšpusē. Tieši pie bampera stūra.
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Post Reply