bendzina paterinji

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:bendzina paterinji

Post by defektivais »

Bārda wrote:
Bārda wrote:Braucot uz Siguldu jau nav daudz vietu, kur vajadzētu sadzēsties. Šo štrāsi parzinu ļoti labi, jo jau kādu laiciņu dien dienā par to braucu. Arī policija tur regulāri jau zināmos laikos un vietās barojas... Vairāk tā nedarīšu:blush:
P.S.
Bet SAAB tā tiešām ir lidmašīna:woohoo: - jo ātrāk brauc, jo komfortablāk jūties!!!
Tas gan, it sevišķi manējam pēc 3.5 apgriezieni skaņa salonā ir kā tādā air baltic fokerī :)
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:bendzina paterinji

Post by mrpinkeyes »

defektivais wrote:
Bārda wrote:
Bārda wrote:Braucot uz Siguldu jau nav daudz vietu, kur vajadzētu sadzēsties. Šo štrāsi parzinu ļoti labi, jo jau kādu laiciņu dien dienā par to braucu. Arī policija tur regulāri jau zināmos laikos un vietās barojas... Vairāk tā nedarīšu:blush:
P.S.
Bet SAAB tā tiešām ir lidmašīna:woohoo: - jo ātrāk brauc, jo komfortablāk jūties!!!
Tas gan, it sevišķi manējam pēc 3.5 apgriezieni skaņa salonā ir kā tādā air baltic fokerī :)

+1 ļoti trāpīgs salīdzinājums, manam 900 tajam arī skaņa kā fokerīī!!! Tiesa iepriekšējam 9000 T8 gan neatceros, ka tā būtu.
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:bendzina paterinji

Post by mrpinkeyes »

900t8
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:bendzina paterinji

Post by lawyer »

Visi te mērās - kuram mazāk :D

Manam traktoram Rīga>Ranka>Rīga vidēji braucot ap 100km/h SID rāda 5.4L/100km sātana degvielas, kas maksā 55 saņus litrā :P
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:bendzina paterinji

Post by elmo »

lawyer wrote:Visi te mērās - kuram mazāk :D

Manam traktoram Rīga>Ranka>Rīga vidēji braucot ap 100km/h SID rāda 5.4L/100km sātana degvielas, kas maksā 55 saņus litrā :P

Tur jau tā lieta, ka tu "brauc", bet mēs lidojam! :woohoo: :D
Tev skaņa ir kā Fokerī!?;) :woohoo: :woohoo:
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:bendzina paterinji

Post by Bārda »

elmo wrote:
lawyer wrote:Visi te mērās - kuram mazāk :D

Manam traktoram Rīga>Ranka>Rīga vidēji braucot ap 100km/h SID rāda 5.4L/100km sātana degvielas, kas maksā 55 saņus litrā :P

Tur jau tā lieta, ka tu "brauc", bet mēs lidojam! :woohoo: :D
Tev skaņa ir kā Fokerī!?;) :woohoo: :woohoo:
Tur skaņa ir kā traktorā:laugh:
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:bendzina paterinji

Post by lawyer »

Man ir palaimējies lidot tikai ar Boeing un Airbus, tādēļ grūti izvērtēt vai "skaņa ir kā Fokerī!" :)

Uz šosejas vēja un šasijas troksnis nomāc sātana izgudrojuma murdoņu, bet tos savukārt parasti nomāc stereosistēma ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:bendzina paterinji

Post by Nīgrais »

lawyer wrote: Uz šosejas vēja un šasijas troksnis nomāc sātana izgudrojuma murdoņu, bet tos savukārt parasti nomāc stereosistēma ;)
Šausmas! :ohmy:
Tev iet vēl trakāk kā man, savulaik krievos, braucot GAZ-66 ar Lietuvieti pie stūres un štāba komandieri radiobūdā.

Durvis aiztaisīt un vasarā braukt bez "šipiem" nemēģināji?
:laugh: :laugh: :laugh:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:bendzina paterinji

Post by lawyer »

Nu, nu, Tu tak pats ļoti labi zini, ka par auto gaitā kā par klusu var teikt tikai kurlie ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
SeRgy88
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 214
Joined: Tue Feb 26, 2008 9:21 am
Location: Salaspils-Rîga

Re:bendzina paterinji

Post by SeRgy88 »

Manējam 3 litru V6 dīzelim - šoseja 90-100 km/h ( 5.6-6.0 ) ., pilsēta - +- sastrēgumi ~ 9 L/100 km ., kombinētais - 7.1-7.8 L/100 km :cheer:
Man šie rādītāji patīk. :silly:
Rēķinu pēc ielietiem litriem bākā/nobrauktiem km*100
mundrais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: Thu May 28, 2009 4:10 am
Location: Riga, Ogre

Re:bendzina paterinji

Post by mundrais »

5.5 l/100km - tas veicot zinātnisku eksperimentu 100 km garumā. Ikdienā 9-10 l/100km (9-3 1.8t)
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:bendzina paterinji

Post by ZingZeng »

Nu pastasti par to eksperimentu ko tuvak B)
Man zemak par 7.1 uz simtinu nav sanacis, bet tas gan jaukta cikla rekinot uz pilnu baku. Braucot ar kruizu uz Tallinu un atpakal ir gadijies ari 6.2, bet tas neskaitas.
Auto 99.g. 9-3SE 2.0HOT manualis.
mundrais
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: Thu May 28, 2009 4:10 am
Location: Riga, Ogre

Re:bendzina paterinji

Post by mundrais »

Nu pastasti par to eksperimentu ko tuvak
Iesākumā brucu uz 110 - patēriņš 7l, pamaēģināju uz 90 - patēriņš 6l, tad bija āķis lūpā un atlikušos 80 km nobraucu uz 70-80 km/h ar patēºiņu 5.4 l/100. Apdzīvotās vietas izbraucu uz 65 ar 5o robu. Pa ceļam bija 9 apstāšanās (stop zīmes, luksofori) 7 apdzīvotas viets (t.sk Rīga ar patukšām ielām).
Līdz Rīgas robežai patēriņš bija pat 5.4 l/100. Vakar satiksme bij maza tāpēc mani apdzina 3 auto, es apsteidzu 2 (viens gan vilka to otro :D)
Eksperimentā tika lietots Statoila E98, ekonomija panākta "turot" tahometru pie 1'500 apriezieniem, izvairoties no bremzēšanas un straujas paātrināšanās. Braucu ~ 20 min ilgāk kā parasti (distance 100 km), ietaupīju ap 3.5l benzīna salīdzinot ar ikdienu + "neuzrāvos" uz zaļajiem vīriņiem.
Auto, kā jau teicu - 9-3, 1.8t (1998 cc, LPT), manuālis

Vienam nesteidzīgam vakaram interesanti, bet negatavojos to pārvērst par ikdienas braukšanas stilu - diezvai motoram patīk tie mazie apgriezieni un pašam ātrums ar patīk :)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:bendzina paterinji

Post by elmo »

Kad mani lieldienās noķēra CP par automašīnas pilnīgu neapturēšanu pie STOP zīmes, es nolēmu sodu samaksāt un nestrīdēties! Tā kā man nebija liekas naudas kabatā un priekšā bija ceļš Rīga-Liepāja-Rīga, nolēmu, ka sodu maksāšu no ieekonometās degvielas naudas. Pārsteidzoši, ka eko braukšanas režīmā man nācās piemaksāt tikai dažus latus, lai nosegtu soda naudu. Interesanti bija pavērot tos džigitus, kas man aiznesās garām kā plēsti, bet tad atkal pabraucu šiem garām, kad tie kārtoja savas dabiskās vajadzības ceļa malā. Pēc tam atkal Saldus benzīntankā šos panācu. Vēlāk šos atkal panācu sēžam astē 3 fūrēm, kuras šie neuzdrošinājās apdzīt nepārredzamā ceļa posmā utt. Rezultātā šamie gala mērķi sasniedza nu varbūt 2-3 minūtes ātrāk par mani, bet toties cik viņi par tādu braucienu pārmaksāja!?:woohoo:
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:bendzina paterinji

Post by Diks »

elmo wrote:Kad mani lieldienās noķēra CP par automašīnas pilnīgu neapturēšanu pie STOP zīmes, es nolēmu sodu samaksāt un nestrīdēties! Tā kā man nebija liekas naudas kabatā un priekšā bija ceļš Rīga-Liepāja-Rīga, nolēmu, ka sodu maksāšu no ieekonometās degvielas naudas. Pārsteidzoši, ka eko braukšanas režīmā man nācās piemaksāt tikai dažus latus, lai nosegtu soda naudu. Interesanti bija pavērot tos džigitus, kas man aiznesās garām kā plēsti, bet tad atkal pabraucu šiem garām, kad tie kārtoja savas dabiskās vajadzības ceļa malā. Pēc tam atkal Saldus benzīntankā šos panācu. Vēlāk šos atkal panācu sēžam astē 3 fūrēm, kuras šie neuzdrošinājās apdzīt nepārredzamā ceļa posmā utt. Rezultātā šamie gala mērķi sasniedza nu varbūt 2-3 minūtes ātrāk par mani, bet toties cik viņi par tādu braucienu pārmaksāja!?:woohoo:
Hmm.. Man par šādu pārkāpumu iekasēja 20Ls :huh:
Post Reply